21

Odp: Odnowienie C 330

Tak przy okazji chciałem ostrzec kolegów przed kupowaniem trefnych trybów ,ja kupiłem tryby do zwolnicy w grene i są z marchewki w poniedziałek złożę reklamacje i zobaczymy czy przyjmą  z powrotem.

22

Odp: Odnowienie C 330

My wszystko od Grene bierzemy i jak na razię problemów nie mieliśmy wszystko jest solidnie zrobione, jedynie co pracownicy nie są wyszkoleni prawidłowo bo dużo razy dają większy albo mniejszy rozmiar danej rzeczy.  Jak ten tryb włożyłeś do zwolnicy i go wyciągłeś to wątpię w to że uznają Ci reklamacje.

23

Odp: Odnowienie C 330

Co do Grene to nie wiem jak z jakością ale ceny mają spore i to Chińskich towarów, jak kupowałem szybko złącza EURO do hydrauliki to za Chińskie chcieli 12zł więcej niż w sklepie obok Polskiego producenta i na dodatek mieli tylko jedną jak by to się tak bardzo sprzedawało.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

24

Odp: Odnowienie C 330

w grene nie ma jakości

25

Odp: Odnowienie C 330

Jeszcze go nie założyłem bo i po co za rok będzie zwolnica i tak grechotać.Zacząłem pukać stary tryb o nowy i na tym nowym robiły się wgniecenia a na starym nie było śladu uderzeń więc można sobie wyobrazić ile to wytrzyma.Jak nie przyjmą to trzeba będzie kupić drugi gdzie indziej.

26

Odp: Odnowienie C 330

tomek1974 napisał/a:

Tak przy okazji chciałem ostrzec kolegów przed kupowaniem trefnych trybów ,ja kupiłem tryby do zwolnicy w grene i są z marchewki w poniedziałek złożę reklamacje i zobaczymy czy przyjmą  z powrotem.

Tomek nie z marchewki. To jest towar chiński więc na 100% z ryżu albo słomy ryżowej. smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

27

Odp: Odnowienie C 330

I żeby komu nie przyszło do głowy kupić zwrotnicę do 912 na resorowaną oś bo ja już cztery grenowskie złamałem zanim kupiłem o stówę droższą w agromie i na razie ok.

28

Odp: Odnowienie C 330

koseś a ile  taka zwrotnica teraz się ceni ??  bo  albo zregeneruje  albo bede musiał wymienic na nową ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

29

Odp: Odnowienie C 330

Tryb przyjeli i wypłacili kasiorkę teraz trzeba poszukać gdzie indziej.

Odp: Odnowienie C 330

Jakupiłem zwrotnicę w piątek za 250. W grene nie mieli na stanie a w Agromie chcieli ponad 400 ale tez akurat nie mieli. Mam ciągnik z turem to mnie nie straszcie że pekają wszystkie oprócz agromowskich...

31

Odp: Odnowienie C 330

Ja ciebie nie straszę ale te z grene to szajs a z agromy to jest szansa że trochę pochodzi ,jedną złamałem z pełną łyżką piachu ,drugą gdy przenosiłem betoniarkę ,trzecią jak big baga z nawozem wiozłem ,....... a na agromoskiej to już dwa komplety łożysk szlak trafił a półoś się trzyma i można powiedzieć że resorowane osie to się nie nadają do tura .Wojtas jeśli masz oryginalną zwrotnicę to kup nową a starą możesz mi dać (lewą) a ja ją sobie zregeneruję smile

32

Odp: Odnowienie C 330

nie no już zregenerowałem big_smiletongue  prawą tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

Odp: Odnowienie C 330

A jak "otwieracie" i składacie tą zwrotnicę? Ja oddałem do tokarza bo kazdy straszy że bez specjalnego ścisku to można sobie krzywdę zrobić.

34

Odp: Odnowienie C 330

Pas do spinania ładunków jeśli robiłem na polu a tak to na wiertarce słupowej ściskam ale można też w tokarce ,

35

Odp: Odnowienie C 330

ja to  robię na ciągniku big_smile  2 ściski i hajda  rozłożyc to szybko ale złozyc troszkę dłużej  tongue a z tą wiertarką to nie wpadłem na ten pomysł ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

36

Odp: Odnowienie C 330

Wojtas moderatorze spamujesz w temacie o odnawianiu C-330, w nim nie ma jakiś zwrotnic resorowanych wink

37

Odp: Odnowienie C 330

no fakt big_smile  więc co nie na temat  usuniete zostanie tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

38

Odp: Odnowienie C 330

koledzy kupie koła tylnie do c 330 jakieś propozycje

39

Odp: Odnowienie C 330

kup szersze, capek radzi sobie na szerszych laczkach dużo lepiej.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

40

Odp: Odnowienie C 330

Ja mam 12.4 r32 i pocisk jest :walka: wink ciężko pewnie nim nie będziesz robił to mógł byś na takich śmigać
http://imageshack.us/a/img192/2163/img2107x.th.jpg