21

Odp: Jaka jutro pogoda?

Eeee tam wjechać to wiedziesz wszędzie i zawsze , tylko kto Ciebie potem wyciągnie?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

22

Odp: Jaka jutro pogoda?

Moj Forszaj ZT-304  Nieraz mnie wyciagał z błota

23

Odp: Jaka jutro pogoda?

dobrze niech pada...  sucho jak cholera ..  będize 3 dni pogody i ani śladu ... po deszczu  więc spokojnie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

24

Odp: Jaka jutro pogoda?

No coż troche dolało  - ale dobrze   jak podeschnie  atakuje  ziemniakiem swoje pole -   trochę chłodno?

25

Odp: Jaka jutro pogoda?

Kurde chłopaki patrząc na pogodę długoterminową to nie ciekawą zimę zapowiadają .... i coś mi się wydaje że tylko chwila pogody i trzeba jeszcze wszystko na grzybki jechać bo do <<wiosny>> grzybki wszystko pochłoną ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26

Odp: Jaka jutro pogoda?

Na pszenżytach sianych w miarę wcześnie mącz jak się pojawił, na tych później brunatna plamistość. Więc niewiesoło.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

27

Odp: Jaka jutro pogoda?

wojtas napisał/a:

Kurde chłopaki patrząc na pogodę długoterminową to nie ciekawą zimę zapowiadają .... i coś mi się wydaje że tylko chwila pogody i trzeba jeszcze wszystko na grzybki jechać bo do <<wiosny>> grzybki wszystko pochłoną ....

czyli jaka ma byc pogoda?

Rolnik z powołania:-)

28

Odp: Jaka jutro pogoda?

Patrzałem dzisiaj w fusy po kawie, potem obserwowałem na włosy na głowie córki, oraz leniwe muchy nad stołem w kuchni i stwierdzam ze czeka na s podobna jesień i zima do zeszłorocznej....

29

Odp: Jaka jutro pogoda?

dokładnie ... wg mnie śniegu nie ujrzymy co najmniej do stycznia więc znów w grudniu po świętach zasieje jare

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

30

Odp: Jaka jutro pogoda?

Krzysiek źle odczytałeś oznaki leniwych much ,bo to oznacza mroźną zimę .

31

Odp: Jaka jutro pogoda?

Panowie spokojnie, zima stulecia 1978/1979 zaczęła się w sylwestra, także cierpliwości jeszcze zdąży nam dokuczyć.

32 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2014-11-09 21:50:56)

Odp: Jaka jutro pogoda?

koseś napisał/a:

Krzysiek źle odczytałeś oznaki leniwych much ,bo to oznacza mroźną zimę .

Moje muchy są inne...
Wojtas zasiejesz w grudniu a zbierał będziesz we wrześniu...
fajnie by było gdyby zaczeło wreszcie padać. Studnia prawie wyschła. Normalnie dawała 2000l na dobę a dziś trzeci dzień pompa włączona i jeszcze nie mam 700l.

33

Odp: Jaka jutro pogoda?

Mróz słabnie z wczorajszego -13 a dziś rano -5 i bardzo dobrze bo wczoraj 4 razy zamarzło mi paliwo w ładowarce ,dziś trzeba zamówić zimowe .

34

Odp: Jaka jutro pogoda?

o rzepaki nie boicie sie?

Rolnik z powołania:-)

35

Odp: Jaka jutro pogoda?

taki mroz raczej krzywdy mu nie zrobi

mdw

36

Odp: Jaka jutro pogoda?

godzina 6:30 i na termometrze 13 stopni oczywiście na +

gg 5118068

37 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-12-19 09:36:54)

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie podobnie, jak tak dalej pójdzie zaczne pole szykować pod kukurydze.

mdw

38

Odp: Jaka jutro pogoda?

+10 i pppp.p.p.p.p...izdzi. do tego deszcz w formie przelotnej.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

39

Odp: Jaka jutro pogoda?

+10 i mały wiatr z deszczem. a o 6:30 było +6.. lato będzie na święta smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

40

Odp: Jaka jutro pogoda?

klimat sie zmienia i nie ma wątpliwosci, z 15 lat temu oglądałem w telewizji jakiś program przyrodniczy i było o tym że klimat sie odwróci w ten sposób że my bedziemy mieli u siebie afryke a tam będzie jak u nas.

mdw