641

Odp: Jaka jutro pogoda?

Laszek napisał/a:

Właśnie "po kukurydzy", u mnie jest puki co na polu z kukurydzą

U mnie też kukurydza stoj  Kiedy się skosi nie wiadomo a jeszcze w planach było żyto do siania normalnie w tym roku poraszka z tą pogodą

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

642

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie tylko w tym tygodniu ok 100 i dalej mży

643

Odp: Jaka jutro pogoda?

Zetorek dostał wczoraj na tył 18.4-30 i zobaczymy jak dziś sobie poradzi z wywrotką w kukurydzy, w koleinach woda stoi...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

644

Odp: Jaka jutro pogoda?

A u nas jak na razie piękne słoneczko z rana   jadę więc  pryskać na chwasty  i mozna powiedzieć że jesień  zakończona z robotą

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

645

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie ponuro ale bez deszczu.. Jeszcze 14ha zaorac i wsio..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

646

Odp: Jaka jutro pogoda?

Laszek napisał/a:

Zetorek dostał wczoraj na tył 18.4-30 i zobaczymy jak dziś sobie poradzi z wywrotką w kukurydzy, w koleinach woda stoi...

my jutro jedziemy po 600/65 r 38 do naszego leśnego zetora tez jesteśmy ciekawi efektu

Nie ma to jak FORTSCHRITT

647

Odp: Jaka jutro pogoda?

Karol323 napisał/a:

U mnie ponuro ale bez deszczu.. Jeszcze 14ha zaorac i wsio..

a u mnie świeci słońce od samego rana i chyba jakis przymrozek był

Nie ma to jak FORTSCHRITT

648

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie od rana piękne słońce ale brak możliwości jakiejkolwiek roboty w polu...do zaorania jakieś 15 hektarów i 10 do zgruberowania pod przyszłą kukurydzę.

649 Ostatnio edytowany przez Pajej (2017-11-04 13:46:54)

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie słoneczko ojciec pryska na chwasty ja mam swoja robote na gospodarstwie i jestem pod tel w razie wtopy zeby wyciągac. w polu jeszcze mnustwo roboty. Marchew, kuku i orki

a i jeszcze dokończys brokuł i po nim zasiac 1 ha

Rolnik z powołania:-)

650

Odp: Jaka jutro pogoda?

no dzisiaj było pięknie cały dzień słońce i cieplutko

Nie ma to jak FORTSCHRITT

651 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2017-11-04 18:20:27)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ano pięknie było. Pomyłem maszyn, zasadziłem czosnku. Jak wytrzyma to w poniedziałek będę próbował migować ziemię na zimę. A no i zabronowałem podwórko! Jutro może opryskam żyta.

652

Odp: Jaka jutro pogoda?

U nas też słoneczne ale o pracy w polu można pomyśleć tak po czterech takich dniach

653

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ładnie dziś szło w kukurydzy i bez żadnej wtopy. Koła w zetorku zdały egzamin

E 516 na części
Telefon 695 076 269

654

Odp: Jaka jutro pogoda?

u nas zapomnij może za dwa trzy dni chciałem pryskać można gumowce zostawić w polu

655

Odp: Jaka jutro pogoda?

Miejscami woda też stała na glinie ale odziwo szło

E 516 na części
Telefon 695 076 269

656 Ostatnio edytowany przez marcin (2017-11-04 22:04:52)

Odp: Jaka jutro pogoda?

U nas to samo woda w polu stoi dziś czy dzień słonce ale o robocie w polu zapomnij po rżysku jedziesz i miejscami kolejny ledwie się przejechać daje wody dostatek.Znajomy ma jeszcze 300 ha ziemniaka do wykopania

657 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2017-11-05 10:19:04)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Laszek a co zetor miał wcześniej za kapcie 14,9/28? 
Wiem że cięzko to ocenić, duża różnica?

658

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ja wczoraj próbowałem orać to na górach woda stoi o dole nie wspominam, mam kawałek pochyły to traktor tak sie ślizgał że z bruzdy wskakiwał i dałem sobie spokój, a co do mego pługa odkreciłem te ścinacze gleby- teraz to sie w końcu zaczęło orać o przysypywaniu nie wspomnę chylę czoło i dziękuje za rade grzegorzowi89

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

659

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pięknie świeci słońce  muchy fruwają ,  w rowach pusto   na polu popiół ,,, ehh

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

660

Odp: Jaka jutro pogoda?

gelek79 napisał/a:

Ja wczoraj próbowałem orać to na górach woda stoi o dole nie wspominam, mam kawałek pochyły to traktor tak sie ślizgał że z bruzdy wskakiwał i dałem sobie spokój, a co do mego pługa odkreciłem te ścinacze gleby- teraz to sie w końcu zaczęło orać o przysypywaniu nie wspomnę chylę czoło i dziękuje za rade grzegorzowi89

ciekawe co piszesz, podobno ciagnik sprzedałeś

Rolnik z powołania:-)