801

Odp: Jaka jutro pogoda?

Powiem Wam że z tym paliwem to cyrk. Niejedno letnie lepsze od zimowego się okazuje tongue

Siły na zamiary zmierz....

802 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2018-03-02 12:03:04)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Grzegorz nie unoś się ! smile
Przecież nie napisałem że jesteś frajer...
Żona też nie jest bo to kobieta i nie musi tego wiedzieć fajnie że odróżnia ON od Pb big_smile bo znam takie co mają problem... ( nie to nie moja żona)
Silniki sa konstruowane pod zwykłe paliwo bądź o parametrach ciut niższych od standardu. A że komuś się zdaje że na verwie ma lepszego kopa.....  nie zdziwiłbym się  gdyby ta werwa była letnia bo nie schodzi i przez cały rok maja tą samą na stacji...

803

Odp: Jaka jutro pogoda?

Rano -15 ,teraz -8

804 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2018-03-02 20:04:12)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Grzegorz u nas w firmie arktyczne z orlenu przywieźli specjalne dla komunikacji i maszyny dziś stawały,za dużo bio a mój forsz dziś przepalony a wiesz na czym chodzi i problemu nie ma
Przywiozłem dzisiaj nową baterie do bizona i 40l. płynu chłodzącego, w następnym tygodniu mam II szychte to trochę blachy pospawam i kupiłem dzisiaj w alfie simeringi dwu wargowe do hamuli trochę bardziej szczelniejsze od oryginalnych, tak mi gość doradził w sklepie

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

805

Odp: Jaka jutro pogoda?

A ja dziś 323 obudziłem na letnim.... Dał radę długo chodził z pedałem w podłodze ale z 800obr na zegarku ale dał radę...

806

Odp: Jaka jutro pogoda?

Lej kolor nie będzie problemu w zimie

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

807

Odp: Jaka jutro pogoda?

Krzysiek napisał/a:

Grzegorz nie unoś się ! smile
Przecież nie napisałem że jesteś frajer...
Żona też nie jest bo to kobieta i nie musi tego wiedzieć fajnie że odróżnia ON od Pb big_smile bo znam takie co mają problem... ( nie to nie moja żona)
Silniki sa konstruowane pod zwykłe paliwo bądź o parametrach ciut niższych od standardu. A że komuś się zdaje że na verwie ma lepszego kopa.....  nie zdziwiłbym się  gdyby ta werwa była letnia bo nie schodzi i przez cały rok maja tą samą na stacji...

Nie unoszę się, chodziło mi bardziej że żona frajer... :angel: Tak się zarządziła. Chciała dobrze, ale to tylko marketing za parę groszy na litrze. Ja przedwczoraj paliłem forszaj to dwa razy filtry czyściłem a na końcu pierwszy wywaliłem całkiem i dopiero chodził.
Ogólnie to i tak nie mogę narzekać, bo radzi sobie nieźle. Żniwa idą to nie ma czy forszaj czy ford 20-30ton z tyłu z ziarnem, gaz do oporu i nie ma że boli :walka:

808

Odp: Jaka jutro pogoda?

ocieplenie temperatura na godzinę 19 tylko -12 a u Czajkowskiego (tego od siewników) sieją nawozy chyba na rzepak (chociaż bardziej z wyglądu na gorczyce podchodzi i siane w końcu września)

809

Odp: Jaka jutro pogoda?

Taka pogoda ma być u nas w przyszłym tygodniu

https://www.windguru.cz/112789

810

Odp: Jaka jutro pogoda?

Znowu - 20 na termometrze a już miało być mniej piździ coś by przy klamotach pogrzebał i dupa

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

811

Odp: Jaka jutro pogoda?

Trzeci poranek z rzędu jest -15 bez śniegu . Jutro w okolicach 0 a w poniedziałek deszcz.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

812

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie to przynajmniej śnieg przykrył pola to może coś osłoni te zboża

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

813

Odp: Jaka jutro pogoda?

Dziś trochę lepiej -15 stopni

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

814

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ocieplenie , żona zabrała kalesony .....A po niedzieli podobno sandały mam dostać   , tylko czy skarpety teraz będą 🤔

815

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie też wyraźne ocieplenie z - 15 które były przez kilka ostatnich nocy do - 13 dzisiaj

816

Odp: Jaka jutro pogoda?

Znaczy globalne ocieplenie.

817

Odp: Jaka jutro pogoda?

Dziś było o 6rano -10. Także jest Cieplej smile

Siły na zamiary zmierz....

818

Odp: Jaka jutro pogoda?

W cieniu -0,5 chyba termometr się zepsuł....

819

Odp: Jaka jutro pogoda?

Rano jeszcze - 13 a teraz tylko -4 ,chyba idzie ku dobremu smile

820

Odp: Jaka jutro pogoda?

Dobrze że podpiąłem pług do odśnieżania pod forsza bo mi gość ziemie na dzałke przywozi i nim rozpycham, a jutro przyda się do śniegu bo już na wjeździe mam zaspę którą ledwo pokonałem moją audiczką, a opady na całą noc nadają, nawet naszą obwodnicę nie nadążają odśnieżać, jak jechałem tworzą się jęzory, -5 stopni

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile