1,061 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2019-09-18 22:48:35)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Dziś pogodowy misz-masz. Z rana wiało i zimno. Potem co chwile oberwanie chmury. Takze prace polowe wstrzymane. Po południu przejaśniało się i niekiedy kropiło a o 17 przyszła burza. Akurat złapała mnie jak byłem w lesie na grzybach. Warto było pójść. Wiadro 10 litrów nazbierane. W większości koźlarze , 6 zdrowych prawdziwków. Maślaki można by było kośić kosą ale ich nie zbierałem.

Siły na zamiary zmierz....

1,062

Odp: Jaka jutro pogoda?

K...a a ja w niedziele nie znalazłem nic....

1,063

Odp: Jaka jutro pogoda?

Idź dzisiaj jak masz chwile. To wszystko wczoraj było takie akurat w ocet big_smile

Siły na zamiary zmierz....

1,064

Odp: Jaka jutro pogoda?

Wczoraj znajoma przywiozła nam wiadro pieczarek. Nie mogą nadążyć zbierać na jednej z łąk.

1,065

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie o 5:30 zero stopni

mdw

1,066

Odp: Jaka jutro pogoda?

siałem wczoraj to taka krupa leciała, że biało się zrobiło.

1,067

Odp: Jaka jutro pogoda?

Od środy spadło 50 litrów deszczu, w polu bagno. Zaczynam się denerwować, bo 65 hektarów do siania, a połowa dopiero uprawiona. Rzepak siany 1.09 ma od liścieni do pojawiających się 4 liści.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

1,068

Odp: Jaka jutro pogoda?

to daj deszcz to mnie. u mnie w całym wrześniu 40. jak wczoraj spadło 4l to po godzinie podczas siewu kurzyło się tak że siewnika nie widać

Rolnik z powołania:-)

1,069

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie od początku września spadło 33 litry...

1,070

Odp: Jaka jutro pogoda?

Panowie jestem w tym roku  3 razy po  ulewie . z czego 2 razy  Gradobicie jedno w czerwcu  a nastepne w sierpniu ,  jedna w środę a druga w niedziele . Rzepak posiany 27 a z rana 28 sierpnia popryskałem na chwasty a około godziny 17  w 10 minut spadło 72l na m2  wyobraźcie sobie co się zrobiło i następnie była w niedziele tego samego tygodnia  gdzie spadło  również około 80l na m2 .  Zrobiło taką borutę że  ręce opadły w tym roku do samych kostek

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,071

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie po wielomiesięcznej suszy i parkorotnych przekropnych dniach w pierwszym tygodniu września 1 dzień i spadło 65 litrów.  Wczoraj oglądałem co jest grane z rzepakiem. Bo pół pola łyso. A w dołkach utopiony lecz szczota. Okazało się, że woda leciała w dołki strumieniami i zabrała ze sobą nasiona.

Siły na zamiary zmierz....

1,072

Odp: Jaka jutro pogoda?

deszczu deszczu

Rolnik z powołania:-)

1,073

Odp: Jaka jutro pogoda?

Właśnie oglądam pogodę na polsacie, u mnie od rana słonecznie podają a tu chmurka naszła i deszczyk delikatnie siorpi
Deszcz potrzebny bo sucho jak cholera

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

1,074

Odp: Jaka jutro pogoda?

Znalazłem  https://www.facebook.com/MeteoAlertDS/v … 876261498/
to u mnie było w sierpniu  a nagranie z wioski obok

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,075

Odp: Jaka jutro pogoda?

Sieje  tak się kurzy że na uwrociach muszę poczekać . Opadnie, wycieraczki. I powrotem. Zero wiatru kurz wisi. Extrema.

Leszek   dla kolegów'

1,076

Odp: Jaka jutro pogoda?

Nie zazdroszcze tej wody, u mnie w trakcie siania rzepaku spadło  11 litrow w jakieś  15 min i zrobiło  beton. Sialem 50 roslin na metrze a  miejscami wyszlo ponizej 20.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,077

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie optymalne warunki do grzebania w ziemi..... Pięknie się ryje... Dziś jeszcze 5ha i mozna brać się za siewy

1,078 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2019-10-07 09:12:11)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Dzisiaj rano -4 wszystko oszronione , kałuże zamarzły, na termometrze silnikowym -1.5

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,079

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie -1 i też piękny szron ,;)

1,080

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie też pierwsze skrobanie szyby było smile