301

Odp: Pada śnieg???

chyba zmiatania wody big_smile bo dosyć pada ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

302

Odp: Pada śnieg???

U mnie -11 i zaczęło czymś zacinać ale lichy to śnieg.

303

Odp: Pada śnieg???

u mnie z wieczora sypało i to nie źle ale ciepło jest i mam wrażenie ,że będzie deszcz

304

Odp: Pada śnieg???

U mnie sypie śnieg, przez godzinę spadło 2 cm. Mocno wieje i zwiewa ten śnieg. A temperatura to około -12

305

Odp: Pada śnieg???

bamreras napisał/a:

rano -15 i około 5-10cm śniegu co leży u nas od 1 grudnia...

przez noc dosypało śniegu, a teraz +3 i powoli czarno śię robi....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

306

Odp: Pada śnieg???

a u mnie wiosna +5 i deszcz od czasu do czasu pada, po śniegu zostało wspomnienie

307

Odp: Pada śnieg???

U nas na Dolnym Śląsku jak na Wiellkanoc ?- a nie Boże Narodzenie !

308

Odp: Pada śnieg???

a u  mnie +7  i pelno wody wszedzie

309

Odp: Pada śnieg???

To ja mam jak w Wielkanoc +8  i świeci słońce

310

Odp: Pada śnieg???

+ 6 a na mojej gruntowej drodze - szklanka na wodzie , wczoraj byliśmy  na pasterce ( co roku chodzimy pieszo - taka u mnie tradycja , 3 kilometry ) a dzisiaj już kaszelek , trzeba będzie za aplikować jakieś " lekarstwo " he .

311

Odp: Pada śnieg???

śniegu zero, +6 i bez wiatru- wiosna idzie tongue

312

Odp: Pada śnieg???

Dzisiaj termometr w cieniu pokazał +11 do tego ładne słoneczko po prostu ładna wiosna tej zimy big_smile

313

Odp: Pada śnieg???

Mnie to wcale nie cieszy boje sie powtórki z zeszłego roku. a teraz ubezpieczenia nie wykupiłem

Rolnik z powołania:-)

314

Odp: Pada śnieg???

u mnie o godz. 12:00 +14 stopni (termometr od strony północnej i w cieniu) słońca co prawda nie było tylko dość mocny wiatr ale do licha +14 :crez:

gg 5118068

315 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2012-12-26 01:24:47)

Odp: Pada śnieg???

spokojnie idzie wyż z zachodu będzie mrozić w nocy 2 dni ciepła wiosny nie czyni cool

316

Odp: Pada śnieg???

U mnie już prawie po śniegu który pokazywał Sebastian  na zdjęciach.Wczoraj po 22 było +4 stopnie

317

Odp: Pada śnieg???

+5 stopni i raz chmury raz słońce... ale może by jakiś moderator zmienił tytuł tego wątku na "pogoda i opady" bo trochę żeśmy od tematu odeszli wink

318

Odp: Pada śnieg???

Ciąg dalszy epizodu wiosny w zimę?

319

Odp: Pada śnieg???

wypuściłem bydło smile wczoraj też biegały, ale miały radość ogon w górę i cwał.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

320

Odp: Pada śnieg???

u mnie +7 wiosna na całego jak tak dalej pójdzie to zamiast odśnieżania w pole trza będzie jechać

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży