321

Odp: Pada śnieg???

Koledzy, oby nie było powtórki z poprzedniego roku. Mamy zasiane 40 ha rzepakiem. Byłem dziś na polach i widok jak by wiosna nadchodziła. Według strony pogodynka.pl w czwartek znów ma być temperatura poniżej zera.

322

Odp: Pada śnieg???

No wiosna,ale rzepak się  trochę zahartował,nie jak rok temu.W razie ponownej awarii w Kończewicach mają spory zapas jarego.

323

Odp: Pada śnieg???

W tej chwili - 3  a ma być jeszcze zimniej ?

324

Odp: Pada śnieg???

U mnie po śniegu zostało wspomnienie sad . Do  tego  mię  męczy grypa  , przez wielkie G  . sad

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

325

Odp: Pada śnieg???

Wygrzebałem dla młodszej części forumowiczów ( dla mnie też )
Oglądałem też film z tej samej zimy z ddr i od razu zauważyłem taki drobny szczególik
tzn w Polsce w ruch poszły stalowe łopaty i trzonki z kawałkiem deski/sklejki
a w ddr mieli takie łopaty ( z pcv ) jak dziś sprzedają w supermarketach w Polsce 

http://www.youtube.com/watch?v=N5KA3o6v9Js

326

Odp: Pada śnieg???

a to moje odśnieżanie w 2011r ,troche nas zasypało, ale forszaj dał rade!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=_rgMEmfj9Kk

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

327 Ostatnio edytowany przez andrzej612b (2013-01-06 19:36:45)

Odp: Pada śnieg???

A do mnie dzisiaj już nikt nie do jedzie - w czwartek  byli śmieciarze po tym po bydło i jeszcze gościu z nawozem każdy coś po 18 ton no i z no wu przyjdzie mi ciągnikiem po zakupy jeździć a dziś mokry śnieg coś 5 cm ... ( drogie rozjechali - taki teren ):uuuu:

328

Odp: Pada śnieg???

U mnie co popadało  to znikło .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

329

Odp: Pada śnieg???

u nas przez cały dzień jakieś 10cm napadało i na osi jakieś -1 mogło by tak zostać to zimowe by się ostało

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

330

Odp: Pada śnieg???

No chyba zacznę zazdrościć , tyle że u nas też pięknie  to przecież " bory tucholskie " latem - grzyby ,  świeże  powietrze no i ten błogi spokój - tyle że  teraz przerąbane ( taki u mnie teren )

331

Odp: Pada śnieg???

jo sezon błotny. Po podwórku ducato jeździ jak mu się MF-a z przodu zaczepi.
Z nawozem w sobotę był to się umówilismy pod sklepem przeładował się no i na rozpędzie ciągnikiem jakoś przeleciałem a ciężarówka by została. Jak by przyczepa siadła to bym poczekał do mrozów i wtedy wyrwał.

332

Odp: Pada śnieg???

Oby jak w tytule  troche  go popadalo bo jak przyjdzie mróz to może być powtórka  z  zeszlego  roku ?

333

Odp: Pada śnieg???

Spoko "nadają" ochłodzenie i trochę śniegu . No ja też miałem problem z błotkiem na podwórku  to parę kamyczków i starych  fundamentów załatwiło sprawę .
Farmer1 Jakim biegiem odśnieżasz ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

334

Odp: Pada śnieg???

Ha widzę że doktor pamięta o tym moim " jo " chyba że u ciebie Krzysiek  też tak mówią - przecież to blisko ...

335

Odp: Pada śnieg???

dobrze że po qq byli u mnie tirami jak jeszcze był mróz bo nie było żadnych problemów a teraz to byłoby nie za wesoło

E 516 na części
Telefon 695 076 269

336

Odp: Pada śnieg???

Niestety ta "zima" to tylko chwilowa, w moim regionie zapowiadają od środy
temperaturę na +

337

Odp: Pada śnieg???

Sebastian napisał/a:

Spoko "nadają" ochłodzenie i trochę śniegu . No ja też miałem problem z błotkiem na podwórku  to parę kamyczków i starych  fundamentów załatwiło sprawę .
Farmer1 Jakim biegiem odśnieżasz ?

zależy ile śniegu z przodu,jak przesypuje się przez pług to2 szosowa a jak mniej to3szosowa.W tym roku przerobiłem pług i założyłem siłownik do skrętu lewo prawo bo czasami trzeba śnieg  przepchnąć na lewą strone

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

338

Odp: Pada śnieg???

umnie od 18 do tej pory spadło 5cm śniegu i ciągle pada a na osi -4 , rano trzeba będzie odkurzyć pług

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

339

Odp: Pada śnieg???

U mnie tylko prószy , ledwo się zabieliło .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

340

Odp: Pada śnieg???

Może jeszcze coś poprószy bo idą mrozy ze Skandynawii nocą do -15