441

Odp: Pada śnieg???

Jak tam Marku po spotkaniu w Ostródzie wszedłeś w ich pomysły i układy.

442

Odp: Pada śnieg???

To ja pierwszy mam pytanie co to za maszyna na filmie w 1,16 ?

443

Odp: Pada śnieg???

to jest nowy opryskiwacz samobieżny. na razie na małych kołach bo się nie mieści pod dachem na docelowych ( 13,6/36). podwozie czeska praga, dwa przednie mosty, beczka tecnoma 3000litrów, belka 18m. będzie pracował koło ciebie w zagrzewie

444

Odp: Pada śnieg???

scoda19 napisał/a:

Jak tam Marku po spotkaniu w Ostródzie wszedłeś w ich pomysły i układy.

sorki nie bardzo kumam

445

Odp: Pada śnieg???

Marku na filmiku powiedziałeś że siejesz dużo owsa. Zapewne co roku na innej działce. Jak sobie radzisz z owsikiem/owsem głuchym - pełna ochrona chemiczna na owsik ?

gg 5118068

446

Odp: Pada śnieg???

Panie Marku nie ma czarnego owsa, jest tylko brązowy smile a ile tego owsa? My siejemy co roku w granicach 7-20 ha, karmimy trzodę a wiekszosc sprzedajemy na przededniu zniw dla gesiarzy i wtedy uzyskujemy bardzo dobra cene.. Fajne maszynki, My nie mamy problemu z owsikiem.

447

Odp: Pada śnieg???

Podoba mi się ten agregat własnej konstrukcji smile

448

Odp: Pada śnieg???

Pomysłowy Dobromił z tego pana Marka.

mdw

449

Odp: Pada śnieg???

A ten samojezdny opryskiwacz na filmie w 1.11 to od czego ma podwozie?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

450

Odp: Pada śnieg???

W moim regionie przestało padać około 13. Napadało z 10-15 cm i teraz trzyma 3 stopniowy mróz.

451

Odp: Pada śnieg???

Też coraz bardziej myślę o jakimś samobieżnym aby zrobić specjalnie pod rsm z belką 18m ale zbiornikiem tak do 2000l.i możliwie jak najlżejszy .Zastanawiam się czy belkę dać z przodu czy z tyłu ? Jak by to było najwygodniej do pracy?

452

Odp: Pada śnieg???

Laszek napisał/a:

A ten samojezdny opryskiwacz na filmie w 1.11 to od czego ma podwozie?

ten był zbudowany na ramie i podzespołach stara 660, silnik sw400, beczka krukowiaka. A tak przy okazji to będzie do sprzedania.

Owsa sieję w tym roku około 50 ha. problemy z owsikiem są, ale trzeba sobie radzić.

453

Odp: Pada śnieg???

A jakie ma sterowanie ramionami i układem cieczowym? Ile miało by to cudo kosztować?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

454

Odp: Pada śnieg???

U mnie właśnie zaczęło sypać a na najbliższe dni do -3 w dzień i do -8 w nocy. A kuśwa wylałem słupy pod wiate, mam nadzieje że m nie porozsadza.

mdw

455

Odp: Pada śnieg???

No i kolejny dzień zimowej ofensywy . Dobrze że pługa nie odpinałem .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

456

Odp: Pada śnieg???

u mnie zaczyna powoli z dachu kapać więc jest nadzieja na wiosnę

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....