241

Odp: Agregat Podorywkowy

tylko nie rob na takich zabezpieczeniach bo na chleb zas nie bedzie jak bedziesz wydawac na sruby kase

242

Odp: Agregat Podorywkowy

kolega ma już dwa lata i ani razu jeszcze nie poszło zabezpieczenie

243

Odp: Agregat Podorywkowy

mialem kiedys pozyczony na srubowych  to mi na 2ha 3kg srub wyszlo zas kupilem na sprezynie foty gdzies na forum i tez w ogóle nie odwracam sie do tylu bo nie ma po co smile

244

Odp: Agregat Podorywkowy

Na pierwszej stronie tego wątku, koledzy doradzając naszemu szefowi co kupić w zasadzie zgodnie stwierdzili że gruber z zabezpieczeniami non stop na gęsiostopach + talerze + wał rurowy. Okoliczni rolnicy ja z nimi również przetestowaliśmy chyba wszystkie jakie handlarze sprowadzają no i większość doszła do powyższego wniosku. Mnie ta nauka kosztowała wtedy 1500 zł tyle straciłem żeby się pozbyć nietrafionego zakupu a sprzedawałem 2 lata. Obecnie królują u nas unia i mandam ja kupiłem 4 lata temu mandama 5 a żeby w razie awarii zt 303 mtz mógł w nim chodzić, teraz gdy mam drugiego forsza lepsza była by 6 bo 7 to stanowczo za duży.

245

Odp: Agregat Podorywkowy

w mojej okolicy włąśnie trójbelkowy ścierniskowiec na sztywnych zębach z zabezpieczeniem ścinanym jest najpopularniejszy SAMI 1 firmy SILOWOLFF, swego czasu u nas we wsi był diler tych maszyn i w miarę dobre pieniądze wtedy kosztował jak na lata 90-te nowy niemiecki agregat. Diler jak zakończył działalność to kumpel odkupił od niego ostatnie 5 agregatów i jedną gołą ramę, ja tą ramę odkupiłem od niego i wstawiłem zęby z grene z sercówkami, wał dorobiłem i się robi w polu smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

246

Odp: Agregat Podorywkowy

Szczęśliwcy ci którzy nie mają kamieni, albowiem tańsze sprzęty mogą kupować wink .

247

Odp: Agregat Podorywkowy

co to za zabezpiecznenia    co Diablo  mówi    vibro-flex ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

248

Odp: Agregat Podorywkowy

vibro flex to sprężysty ząb o szerokiej sprężynie
http://otomoto.pl/kongskilde-vibro-flex … 35752.html

E 516 na części
Telefon 695 076 269

249

Odp: Agregat Podorywkowy

No dokładnie tak jak mówi Laszek

250

Odp: Agregat Podorywkowy

i o najmniejszym zapotrzebowaniu na moc, poezja. Te łapy rwą glebę.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

251

Odp: Agregat Podorywkowy

Krzychu ja robiłem na podstawie unii kos 3m.na 7 łap. i działa już kilka lat.

252

Odp: Agregat Podorywkowy

Kongskilde -vibro - fleks to była właśnie moja wtopa , tylko że mój to była wersja na gęsiostopie w dwóch rzędach + z tyłu zgrzebło KATASTROFA. Gęsiostopa w ścierniskowcu nie może być na zębie sprężynowym. Wersja do której link podał Laszek tylko dłuto sercowe w 4 rzędach, ten polecam tyko jakby miał z tyłu jeszcze coś.

253

Odp: Agregat Podorywkowy

Koseś gdybyś miał kiedyś chwilę czasu i chciałbyś to był bym wdzięczny za fotkę tego twojego grubera.

254 Ostatnio edytowany przez marian 323 (2013-01-26 12:16:15)

Odp: Agregat Podorywkowy

jest na forum gdzies... poszukaj
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? … cac96f1369
a ten moj
http://www.fotoload.pl/index.php?id=df5 … 2c24a33918

255

Odp: Agregat Podorywkowy

marian323 jak sprawują się te zęby sprężynowe?

256

Odp: Agregat Podorywkowy

Dzięki Marian że znalazłeś, i powiem że jest nie do zapchania na normalnym polu .Ja jak robiłem swojego to nie odkrywałem na nowo ameryki tylko u znajomego co miał nówkę sztukę pomierzyłem i obfotografowałem całe ustrojstwo i biegiem na złom po materiał  wink i tobie Krzychu też bym tak radził .

257

Odp: Agregat Podorywkowy

dobra już mam pomysł co i jak zrobię jak zacznę robotę to wrzucę fotki. Tylko niech się cieplej zrobi bo na takim mrozie to mi ręce do tego przymarzną tongue

258

Odp: Agregat Podorywkowy

http://tablica.pl/oferta/gruber-2-6m-ag … 96c1;r:;s:  dla kolegów z forum cena 2 tyś.

259

Odp: Agregat Podorywkowy

moje sprezyny typowe sa na kamienie piekna robote robia a szczegolnie te walki rownaja glebe co zapobiega przedwczesnym wyschnieciu jej ... teraz to bierz od diablo ten agregat bo tanie pieniadze tylko cena tych sprezyn nie jest niska jak bylem po lemiesze w UNIROL to byl Facet co szukal do swojego agregatu to cena cos ok 400zl

260 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2013-01-26 15:20:14)

Odp: Agregat Podorywkowy

Marian a nie pękają Ci te sprężyny ?
Kurna Diablo żebym miał bliżej sad

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "