41

Odp: Jaki pług?

z tylu za wiezyczka jest taki pol ksiezyc w ksztalcie kola zebatego i zapadka

42

Odp: Jaki pług?

A gzdzie dokładnie mieszkasz .jakaś większa miejscowość w pobliżu

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

43

Odp: Jaki pług?

13 km od Gostynia dokladnie ustronie gmina borek wielkopolski (tylko ze sruby regulujace sa zaspawane tak juz kupilem ale jest dobrze ustawiony tylko jakbys sie zdecydowal to bedzie problem zaladunkiem poniewaz forsz jest rozebrany wrazie zeby ci na cos zaladowac

44

Odp: Jaki pług?

PAnowie nabyłem dziś o to takie coś ...
http://images38.fotosik.pl/1223/d126c175d1287d96m.jpg

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

45

Odp: Jaki pług?

Ładny i jeśli listwy fabryczne to dobrze będzie służył ,a ile kosztował ?

46

Odp: Jaki pług?

wszystko fabryka ...   kułko troche pospawane .. Vario działa ...  zabiera na max 2 metry   koszty big_smile  4 tys zł ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

47

Odp: Jaki pług?

Szczęściarz!

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

48

Odp: Jaki pług?

Vario, siłownik liniowania, normalnie gratuluje jakbyś miał gdzieś na oku taki sam to daj znać wink Sam chciałem zmienić moją piątkę na czwórkę ażurową i wał zawieszany jak w kvernelandzie (packomat)

49

Odp: Jaki pług?

Że tak zapytam, Co to te Vario ? tongue

50

Odp: Jaki pług?

Od kiedy jestem na forum , zaczynam zazdrościć  że nie mam takiego forsza  jak wy , pozdrawiam  wojtasa i gratuluję udanego zakupu .

51

Odp: Jaki pług?

Vario to polsku płynna regulacja szerokośći orki,to ten siłownik którym "odchylasz" pług.

52

Odp: Jaki pług?

czytaj post wyżej

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

53

Odp: Jaki pług?

http://www.youtube.com/watch?v=nidqqQQM … re=related
Przewiń sobie do 3minuty tam jest dokładnie pokazane. A propo vario to nie tylko płynna reg. szer. orki, ale także zmiana kąta każdej skiby względem lini prostej jazdy, co oznacza żeprzy max. i minimalnej szerokości orki nie ściąga ciągnika i nie ma niepotrzebnych oporów. Bardzo inteligentna konstrukcja. U Wojtka na zdjęciu widać dokładnie grubą belkę, która idzie od siłownika, i zespolona jest z każdym korpusem.

54

Odp: Jaki pług?

wojtas to gdzie i za ile takie cudo

55

Odp: Jaki pług?

na tygodniu jak już bedize u mnie to  pokaże wszystko co i jak ...   a za ile jest już napisane tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

56

Odp: Jaki pług?

wojtas ale od handlarza czy jak bo ja szukam coś podobne najlepiej 4 obracana a takim stanie i za podobna kase tak jak ty 4 koła

57

Odp: Jaki pług?

joker trafiłem na typa co wzią wszystko nowe    ma jeszcze garegat  forszaja  wszystkie łapy i  wałki pozakładał  nowe ...  ceni 4 tys ... 

a pług sprzedał bo twierdzi  że po co mu tyle złomu na podwórku ....   na tabliczce znamionowej pisze rok produkcji  2000  wiec chyba trafiło sie slepej kurze ziarno ...  jak  go przytargam .. pożycze od kumpla mtz 100 konnego jak go nie pociągnie to  go sprzedam ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

58

Odp: Jaki pług?

Ja też muszę jakiś pług inny kupić bo zt323 nie będę ruskiej 4 ciągał. Jak myślicie co kupić kasy zbyt dużo nie mam do wydania max. 3.000zł myślę nad 5 UG ale może jakieś inne propozycję?

59

Odp: Jaki pług?

wojtas jak co to ja sie pisze na klijenta jako pierwszy a może odsprzedaz koledze

60

Odp: Jaki pług?

a jeszcze gdzieś to znalazł gazeta internet czy jak