41

Odp: Phx 5

Dzisiaj od znajomego dostaliśmy cynka że na złom koleś przyprowadził phx 5, zabraliśmy ze sobą wujasa pojechaliśmy nie daleko ok 5 km. Wszyscy sobie myślą że goły i wesoły. Dojeżdżamy na miejsce i pierwsze słowa jakie się rzuciły na myśl ja pier****. Phx bez wałów ale stan to można rzecz niespotykany a do tego za cenę złomową. Zero luzów, zero wycieków, nowe płozy, nowe koło, stan idealny. Jutro wrzucę zdjęcia jak go przyprowadzimy.

42

Odp: Phx 5

Witam mam możliwość kupienia PHX z zabezpieczeniami pneumatycznymi czy jest to warte uwagi ? jak działają te zabezpieczenia  ?

43

Odp: Phx 5

Ja mam hydrauliczne, także nie powiem Ci jak działają. A jeśli jest w dobrym stanie za dobre pieniądze to zawsze warto kupić.

44

Odp: Phx 5

blazej1694 napisał/a:

Dzisiaj od znajomego dostaliśmy cynka że na złom koleś przyprowadził phx 5, zabraliśmy ze sobą wujasa pojechaliśmy nie daleko ok 5 km. Wszyscy sobie myślą że goły i wesoły. Dojeżdżamy na miejsce i pierwsze słowa jakie się rzuciły na myśl ja pier****. Phx bez wałów ale stan to można rzecz niespotykany a do tego za cenę złomową. Zero luzów, zero wycieków, nowe płozy, nowe koło, stan idealny. Jutro wrzucę zdjęcia jak go przyprowadzimy.

Jak tam zdjęcia zrobiłeś?

45

Odp: Phx 5

blazej1694 napisał/a:

Ja mam hydrauliczne, także nie powiem Ci jak działają. A jeśli jest w dobrym stanie za dobre pieniądze to zawsze warto kupić.

Jutro chce podjechać zobaczyć jak to wygląda , chce się przygotowac żeby wiedziec na co uwage zwrócić ale za dużo sie nie dowiedziałem smile

46

Odp: Phx 5

Bo PHXy są tu już dokładnie opisane, a zabezpieczenie o którym piszesz, to zabezpieczenie linowe, które dzięki systemowi kółek i tłokowi pneumatycznemu jest bezpiecznikiem dla korpusów. Ja osobiście to tylko widziałem  na postoju i nie mam pojęcia jak to spisuje się w akcji, ale w czeskich ogłoszeniach jest ich sporo i są najtańsze. Chyba właśnie przez to zabezpieczenie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

47

Odp: Phx 5

Dzięki coś już wiem ale dla zaspokojenie ciekawości obejrze ten sprzęt

48

Odp: Phx 5

PRZYPAŁ - Jak wygląda ocena  PHX-a  warty zakupu czy nie

49

Odp: Phx 5

Byłem widziałem i podoba mi się . Właściciel twierdzi że ten rodzaj zabezpieczeń jest dobry i mało awaryjny .Jeżeli nic nieznajde to chyba go w poniedziałek wezme bo jest niecałe 15 km odemnie to chociasz transport mnie niebędzie kosztował .PHX ma do wymiany jedną odkładnie ale właściciel dorzuca komplet nowych piersi . Ogólnie fajna maszyna

50

Odp: Phx 5

Jeśli to nie tajemnica to za ile jest do wzięcia?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

51

Odp: Phx 5

Na dzień dzisiejszy 2400

52

Odp: Phx 5

No to git za swojego dałem 2700 bez koła(podporowego)

53

Odp: Phx 5

Jak go nie weźmiesz to daj znać ja kupię

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

54

Odp: Phx 5

Oglądałem podobne w autogiełdzie- fajne te pługi  jeżeli uważasz że jest OK  to kupuj - myśle  że niedrogo

55

Odp: Phx 5

http://img694.imageshack.us/img694/1055/33544865.jpg



http://img811.imageshack.us/img811/296/dscf11501.jpg

56

Odp: Phx 5

Czyż by  nowy  nabytek ? big_smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

57

Odp: Phx 5

No to tylko nowe lemiesze do niego i w step. Dowie się ZTS co znaczy praca, a jak chcesz to mam do niego komplet przedpłużków z mocowaniami po 2 zł/kg + przesyłka.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

58 Ostatnio edytowany przez blazej1694 (2012-02-26 20:17:38)

Odp: Phx 5

ZTS już wie co to praca bo na górach żaden ciągnik nie ma lekko. Zobaczymy jak ścinacze będą sobie radzić. Ten pług stał na złomie.

59

Odp: Phx 5

Mój w skansenie... chociaż sporo nowszy i technologicznie bardziej zaawansowany. lol
Ścinacze będą sobie radzić rewelacyjnie, wiem, bo mam, tylko będzie brakowało Wam regulacji szerokości orki która np jest w moim PH1 co pozwala na zaorywanie słomy w pokosach.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

60

Odp: Phx 5

To się wszystko okaże bo dopiero będzie nim orane pod rzepak .