241

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

to jeszcze zostało   troszke kasy .. więc kombinuj dalej smile  chyba że zostajesz naszym skarbnikiem forumowym i  trzymasz kase  do następnej okazji

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

242 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2012-01-23 19:09:54)

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

szukam jeszcze okazji, bo mamy jeszcze 240pln dziś licytowałem przedmiot do 300 ale zostałem pobity ale mam coś fajnego na oku  Dzięki łatwo nie była chyba cudem się udało.

243

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Scoda gratuluję walki do ostatnich sekund

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

244

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Dziś wylicytowałem dla nas ...  http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=607246

245

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

No i super Scoda, kasa poszła tam gdzie miała iśc a my mamy co wystawic w przyszłym roku.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

246

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Dobrze się spisałeś.

247

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Gratulacje i + , a teraz do następnej zbiórki.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

248

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

+ jak najbardziej się należy za zaangażowanie!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

249

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

no i gitara smile  podobała mi się chęc współpracy .. co prawda nie za wielka ale zawsze coś smile   i owszem plusik za chęci )

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

250

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Należy Ci się plus za to że umiałeś nas trochę zmotywować do pomocy dzieciakom:)

251

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Dzieki scoda za poświęcenie i oczywiście plus.

252

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Dzięki chłopaki starczy już pochwał bo nie po to jesteśmy na tym forum aby się wychwalać ale żeby miło spędzić czas podyskutować,pomóc innym i sobie bo nikt nie jest wszystko mogący,niedosyt pozostał bo kasa zbierana była na inne trofeum. Teraz krótkie podsumowanie http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=598631  http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=607246 za pierwszą licytację przelałem 860,przesyłka gratis,za drugą 224.50+10 złotych za przesyłkę na osobne konto dla sprzedającego, pozostało 5.5pln będzie na opłatę przesyłki pod wskazany adres,a myślę że nic się nie zmieniło i powędrują gadżety tam gdzie miał spocząć tłok. Czekam na potwierdzenie.

253

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Jak najbardziej zaaaaaaaaaa

254

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Czekaj z ta wysyłką do puki nie wpadniesz do mnie bo bardzo bym chciał zobaczyć to na żywo ,no i fotkę sobie strzelimy z trofeami .

255 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2012-02-13 14:37:00)

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

dobra bo jeszcze nie przyszło nic pewnie potrwa trochę bo musi Owsiak zaksięgować   Dziś dotarła jedna z przesyłek wylicytowanych czyli te monety orlenu, telekamera się ociąga ponaglałem sprzedającego ale coś nawala najpierw wystawi na sprzedaż a potem by sobie z chęcią zatrzymał.

256

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

W końcu dotarła i telekamera więc tak jak uzgodnione było wyślę cały pakiet do ADMINISTRATORA . Tylko adres jest mi potrzebny.

257

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Koledzy co robimy z telekamerą i monetami? Otrzymalem przesyłkę od scody ale uważam że każdy kto się dołożył ma prawo choćby to zobaczyć , czekam na opinię.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

258

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Kolega Scoda był tak miły że wpadł do mnie z trofeami i obejrzałem je na żywo ,i wydaje mi się żeby zrobić im fotki i wkleić na stronę główną z odpowiednią adnotacją w jakich okolicznościach je nabyliśmy .A za rok znowu puścić je na licytację żeby je ktoś nabył wspomógł orkiestrę .

259

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

koseś napisał/a:

wydaje mi się żeby zrobić im fotki i wkleić na stronę główną z odpowiednią adnotacją w jakich okolicznościach je nabyliśmy .A za rok znowu puścić je na licytację żeby je ktoś nabył wspomógł orkiestrę .

Też mam taki pomysł jak Koseś, za rok wystawimy i może z powrotem odkupimy :nie_wiem:

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

260

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Piotrze, postaw na regale i niech czekają do następnej akcji.