Odp: Kukurydza Na Ziarno

Ale ile one godzin pracują w roku? To nie stare 60 które robią z hukiem po 100-200 mth rocznie.

82

Odp: Kukurydza Na Ziarno

nie no  pewnie jak na pożadny sprzet przystało  mają po 900-1000mtg rocznie smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

83

Odp: Kukurydza Na Ziarno

michu ja będe sam kosić, w tym tygodniu jadę po cheder tyle że u mnie jeszcze musi troche stać bo zielona jeszcze jak kapusta. Pietia co do case to nie raz słyszałem że najbardziej udane były te 2166, 2188 a te obecnie produkowane to podobno przekombinowane jak to czasem niestety bywa ale ważne żeby mój 516 dobrze se radził smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

84

Odp: Kukurydza Na Ziarno

Case jak by nie patrzeć przejeło kiedys naszego podciwego Fortschritta i zamkneło gooooo.

85

Odp: Kukurydza Na Ziarno

Przejął czy nie przejął ale fakt jest taki że to kombajn stworzony do kukurydzy. kumplowi rok temu firma usługowa też kosiła właśnie case to mówił że szedł jak burza a w tym roku może ja będę kosił u niego a jest tego chyba 80 ha, on ma swojego claasa tucano od roku ale na kuku wogóle go nie bierze bo mu go szkoda i nawet nie dziwie się mu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

86

Odp: Kukurydza Na Ziarno

leszek a byla by mozliwosc zebys dojechal do milcza i mi skosil 3h i ile by ta impreza wyszla

Fortschritt zt 423 a razy 2

87

Odp: Kukurydza Na Ziarno

michu nie wiem jeszcze teraz, zobacze jak wogóle sprzęt będzie chodził i ogólnie to na dojazd więcej spale niż na skoszenie tego smile w swoim czasie zobaczymy. a co będziesz robił z tym ziarnem? tak wogóle koledzy ile w tym roku biorę za zbiór od hektara??

E 516 na części
Telefon 695 076 269

88

Odp: Kukurydza Na Ziarno

Woźniaki 360 + vat

89

Odp: Kukurydza Na Ziarno

ale bez Twojego paliwa tak? wszystko ich rozumiem

E 516 na części
Telefon 695 076 269

90

Odp: Kukurydza Na Ziarno

Tak jeszcze chcieli mnie obciążyć kosztami transportu 250 zł za tira ale mam w umowie wpisane że to pokrywa kupujący. Narazie skrzynia od Case trafiła wczoraj do Kalisza i czekają jaka decyzja w każdym razie nowa kosztuje 80 tys.

91

Odp: Kukurydza Na Ziarno

Mi będą kosić po 330 od hektara.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

92

Odp: Kukurydza Na Ziarno

W Case poszła jeszcze zwolnica dziś się dowiedziałem zamowili częśc sciągaja wszystko z |Niemeic bo brakuje w serwisie

93

Odp: Kukurydza Na Ziarno

Pietia napisał/a:

Case jak by nie patrzeć przejeło kiedys naszego podciwego Fortschritta i zamkneło gooooo.

A zaraz potem się :crez:

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

94

Odp: Kukurydza Na Ziarno

leszek no to sie dogadamy jeszcze jak bedzie sprzet chodzil to na dojazd bym ci zaplacil a ziarno bede chcial sprzedac ale jeszcze nie mam kupca a troche sobie zostawie

Fortschritt zt 423 a razy 2

95

Odp: Kukurydza Na Ziarno

Jutro na 15 będzie umnie Case już zrobione wstawię foty z akcji kukurydzianej

96

Odp: Kukurydza Na Ziarno

michu ino u mnie jest problem z jazdą bo chodzi tylko na zakresie polowym więc jechał bym do ciebie 3 godziny a co do kukurydzy to może i bym kupił od ciebie. A ty mieszkasz po prawej stronie jadąc do chodzieży od kaczor? masz chlewnie z dobudowanym takim skrzydłem? dobrze kojarze?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

97 Ostatnio edytowany przez Pietia (2012-09-29 21:23:46)

Odp: Kukurydza Na Ziarno

Chłopaki żniwa kukurydziane zakończone można uznać za udane jak na pierwszy rok średnia 11,5 tony przy wilgotnośći 26% pola od III do VI klasy myślę że jak na trzy odmiany to dobry wynik w tym dwie ze Smolic. Popełniłem małe błędy ale postaram się w przyszłym sezonie pomiąć je i oczywiśćie zwiekszyć areał. Lechu czekam na relacje z suszenia jak to wszystko wyszło.

PS.
Case 7088 Woźniakowy  na wczoraj przejechane na silniku 10040 godzin rocznik 2010 r.

98 Ostatnio edytowany przez michu23 (2012-09-29 21:43:25)

Odp: Kukurydza Na Ziarno

leszek jak z kaczor na chodziez jedziesz to po lewej stronie a dokladnie ja przejezdrzasz przejazd kolejowy to patrz na lewo taka wysoka chata blado pomaranczowa a ta kukurydza po  lewej przy ulicy taki klin obkoszony to jest wlasnie moja

Fortschritt zt 423 a razy 2

99

Odp: Kukurydza Na Ziarno

Pietia napisał/a:

Case 7088 Woźniakowy  na wczoraj przejechane na silniku 10040 godzin rocznik 2010 r.

Nie ma takiej fizycznej możliwości, no chyba, że w zimę nim odśnieżają, a wiosną przyczepy w pole ciągają itp.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

100

Odp: Kukurydza Na Ziarno

Marku napisałem co widziałem na wyświetlaczu tylko pamiętaj one pracują na usługach rzepak zboża kukurydza