41

Odp: Podatek gruntowy

168/ ha  no pięknie nic dziwnego że jesteśmy zieloną wyspą ale chyba  według polityków i  dla  polityków i ich sekretarek . Ładnie nam dziękują za produkcję żywności  dla tych pasibrzuchów . Jak przewiduję to podniosą  wiek emerytalny i podatki a i  tego będzie mało  .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

42

Odp: Podatek gruntowy

To ja Was pobije NIESTETY 185zł / ha
100% do góry :nooo:

43

Odp: Podatek gruntowy

Smutne to ale prawdziwe 185złha-a co na to rolnicy w twojej wiosce=jak na razie najwyżej

44 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-02-22 18:36:56)

Odp: Podatek gruntowy

U mnie tak wychodzi o  60% . Teraz  zapłacę ogółkiem  4 tysie za  rok a było 2,5 tyś . jak  dobrze pamiętam sad To były  czasy hmm

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

45

Odp: Podatek gruntowy

Sebastian napisał/a:

U mnie tak wychodzi o  60% . Teraz  zapłacę ogółkiem  4 tysie za  rok a było 2,5 tyś . jak  dobrze pamiętam sad To były  czasy hmm

A tych przeliczeniowych pewnie sporo więcej jak fizycznych? tongue

46

Odp: Podatek gruntowy

Tak sobie igrali za króla Augusta Stanisława Poniatowskiego .Podatki do góry ,szlacha szalała i wszystko poszło w pizdu." Duchowieństwo na dobrej drodze"aby tak dalej .A chlop i robotnik do roboty .Tak trzymać.Tylko patrzeć jak komuchy wrócą do władzy .CHyba nie tego oczekiwali wyborcy od Tuska .Ściele sobie posadkę w UE lżąc i się przymilając .........a za to jaka emerytura po 67 roku  HO..HO.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

47

Odp: Podatek gruntowy

traktor napisał/a:

Smutne to ale prawdziwe 185złha-a co na to rolnicy w twojej wiosce=jak na razie najwyżej

Zadowoleni nie są na pewno!!!Wyzysk totalny, powinien ktos za to beknąc.Moim zdaniem to troche nie wporządku że jedni maja 40% a niektórzy 100%.

48

Odp: Podatek gruntowy

Zróbcie  spotkanie wiejskie z radnymi niech wam  wytłumaczą dlaczego takie stawki  Ja u siebie też robię  i jeszcze bierzemy wójta na dywanik-niech liczą publicznie

49

Odp: Podatek gruntowy

140 mogło być gorzej ale i tak nie jest za wesoło .

50

Odp: Podatek gruntowy

U mnie rodzice też coś koło 168za ha płacą ale za to mi z grubej rury pojechali rodzice przepisali mi jakieś 150 metrów kwadratowych poddasza które mam zamiar przerobić na mieszkanie jeszcze nic nie sobie nie robię a już mam podatek od nieruchomości 310 zł gdzie moja koleżanka w mieście za 0.6 ara płaci 309 to dopiero polityka jest

51 Ostatnio edytowany przez bastelli (2012-02-24 08:43:16)

Odp: Podatek gruntowy

Dziś  dostałem decyzje i na niej 141 zl/ha. Wzrost o 10%
To jest oczywiscie hektar przeliczeniowy. u mnie jeden fiz to około 1,5 przeliczeniowy

52

Odp: Podatek gruntowy

to powiem  tak   nie wiem czy mam się śmiac czy płakac ..  207zł od ha rzeczywistego nie przeliczeniowego

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

53

Odp: Podatek gruntowy

wojtas napisał/a:

to powiem  tak   nie wiem czy mam się śmiac czy płakac ..  207zł od ha rzeczywistego nie przeliczeniowego

Jedna z bogatszych gmin w Polsce, wszak stoimy na kamieniu...wojtas, niejaki Suchyta Zbigniew z wykształcenia nauczyciel wfu z zamiłowania kierownik zespołu folklorystycznego a teraz burmistrz twojej i mojej gminy tak cię docenił :nooo:

Głosowałeś na niego?

54

Odp: Podatek gruntowy

NIE ... jak ja nienawidze nauczycieli ...  gówno umią a się wymądrzają ...  nawet największy kretyn .. ucząc całe życie jednego siłą rzeczy nauczy się tego na perfekt ..  a teraz się dostał  pajac do władzy ...  :gun: ten kraj  to jakas masakra :play:

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

55

Odp: Podatek gruntowy

Nauczyciel i wojskowy ( czet obecny czy były ) radnym być nie powinien, ani burmistrzem.
Bo jeden myśli że ma dzieci przed sobą a drugi poborowych...

56

Odp: Podatek gruntowy

Te podniesione podatki sa sygnałem dla rolników  by w następnej kadencji wybierać chlopów z jajmi

57

Odp: Podatek gruntowy

Chłop z jajami na urzędzie nie zawsze się sprawdza.Zbałamuci go pierwsza lepsza pudernica[patrz Pawlak] i nieszczęście gotowe.Ja to bym tych na urzędach kastrował.

58

Odp: Podatek gruntowy

Wojtas faktycznie do.....i wam tego podatku , już chyba więcej nie można.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

59

Odp: Podatek gruntowy

z tym że więcej nie mozna .. to radził bym poczekac do przyszłego roku ..   

w tym roku podnieśli nas 110 % czy jakos tak  wkońcu  nasze produkty sa  bardzo drogie rzepak po 2 tys. pszenica po tysiąc ..  ( z ta pszenica nie wiem gdzie u nas po 760+Vat )   a zreszta i tak nas łoją w dupe na każdym kroku ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

60

Odp: Podatek gruntowy

Wojtas czegoś nie rozumiem.Taka bogata gmina [złoża kamienia] i jeszcze chłopa łupią?Gmina powinna wam dopłacać że chcecie uprawiać te góry.