21

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

Ja swojego prowadziłem 250 km i bez problemowo dotarłem do celu.

22

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

A co myślicie o tym kombajnie http://otomoto.pl/fortschritt-e512-A143686.html drogi niejest
ale na cacko niewygląda

23

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

Kolego ze zdjęć to nie wiele wynika. Stan wizualny to sredni. żeby coś stwierdzić to trzeba na własne oczy widziec. w jakim stanie podajniki młocarnia pasy koła..etc

24

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

Wiem własnie niedługo sie wybieram

25

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

Z tym dojazdem  to nie wiem , ja swojego prowadziłem jakieś  20 km i u mnie na podwórku zgasł a wyjaśnienie problemu trwało prawie całe żniwa a problem był  błahy - pompka paliwowa         ale jechali i tyle co piszesz , dobry  fachowiec i wio...

26

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

Mój też przejechał 160 km o swoich siłach. Miałem trochę przygód po drodze ale dotarł.
Na samym początku zaczął się dusić silnik, przy-pchane sitko pod pompką paliwową.
Flak przy wózku. Największą niespodzianką okazały się ułamane widełki w sprzęgle. Także naprawa niemal na drodze.

27

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

Praktyka czyni mistrza , wszystko to o czym piszesz @ PrzemoO już przerabiałem , znajomy opowiadał jak prowadził 512 z której na dziś mam heder , w pewnym chwili  siadły mu hamulce  a że jechał  z górki i to szosą to myślał że zostawi kombajn i wyskoczy ale jak mówią strach ma wielkie oczy .

28

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

szwagier z czech przyjechał na kołach raz e-516 czy 517 (nie pamiętam) drugi raz e-514. Troche trwało zanim dojechał do nas na pomorze... smile

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

29

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

Pewnie że lepiej na kołach jest przyjechać czysta przyjemność ja swoim przyjechałem jakieś 70 km bez żadnych niespodzianek za to jaka frajda smile

30

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

no ładnie to jakieś 600 -700 km a to wyscigówka nie jest. Szacun. U mnie ściągali bizony z czech ale to niecałe 300 km

31

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

jak go było stać na claasa to i na platwormę tez big_smile

32

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

o ile sie nie mylę 514 zrobili coś koło 800km

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

33

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

Dzięki wszystkim za odpowiedzi Jak coś to będe jeszcze pytał big_smile

34

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

kamilz napisał/a:

Pewnie że lepiej na kołach jest przyjechać czysta przyjemność ja swoim przyjechałem jakieś 70 km bez żadnych niespodzianek za to jaka frajda smile

Mam kumpla, który z FMŻ Płock do naszego byłego SKR-u przyprowadził na kołach 37 kombajnów, ale jak twierdzi największe przeżycie na tej trasie to pokonanie mostu nad Wisłą, reszta to nuda. 400km ze średnią prędkością poniżej 20km/h

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

35

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

Ja Wisłe Forszem pokonywałem w Wyszogrodzie

36

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

To mój sąsiad z pomorza prowadził bizona z56 tylko ten kombajn był w tedy prawie nowy kosił jeden sezon...

37

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

kumpel  ze słowacji przyjechał  claasem dominatorem 204  i  nie marudził tongue   mówił że jak  będzie miał okazje  to jedzie ponownie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

38

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

Prowadzić kombajn to sama przyjemność tylko aby był z kabiną i w dobrym stanie  aby nie martwić się że możemy nie dojechać. Sam przyprowadziłem znajomym  4 szt nowych bizonów z płocka  (250km) ale w bizonie to podkęcało się na przekładni bezstopniowej, tak że pas wychodził nad tarcze koła i kombajnik osiągał prędkość 35km/h

39

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

Ale to jak u nas mówią ganc nówka , takim z kabiną i nowym chętnie sam bym się przejechał .

40

Odp: Opinie na temat kombajnu fortschitt e-512

Cześć
Wie ktos z was jak z cześciami do fortschritt e 512 w woj łódzkim ?..