41

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

GALMET bierze przytulię niezależnie od fazy rozwojowej

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

42

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

ale wiadomo, że im wcześniej tym lepsza skuteczność z przytulią

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

43 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2012-04-20 22:39:08)

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

tani i dobry środek na przytulię - haczka 15cm + trzonek 1,5m + operator 70kg
A poważnie ( w pszenicy) hudson200  0,4l   grandstar75 wg 15g lub grandstar ultra  z tego co pamiętam ultra ma dwie substancje czynne ale ma ich mniej, więc mysle że tak 30g by trzeba go dać

44

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

Od lat przytulię eliminuję aminopielikiem, bez poprawek, przy ciepłej bezwietrznej pogodzie powyżej 15 st C 1,5 - 2 litry na hektar rozwiązuje wszystkie zagadki.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

45

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

no  też myslałem ...  o aminopieliku ...  nie wiem jak galloper ..  musze poczytac .  bo nie wiem jakim cudem pryskane na jesień Maratonem  i po raz pierwszy została przytulia i  bratek .....  i znów kasa...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

46

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

20 litrów aminopieliku masz za 320zeta. Nie sądzę abyś znalazł coś tańszego i równie skutecznego.

Ja teraz zastanawiam się jaki kompot ugotować, aby jednym zabiegiem wyczyścić dwuliścienne+miotła+owsik, które wyłażą w tej rzadziutkiej pszeniczce. Normalnie poszła by puma i aminopielik, ale z uwagi, że plon będzie mizerny, chcę obniżyć koszty i wymyślić jakąś tańszą mieszankę. Chodzi mi po głowie tylko aminopielik z protuganem(może przepuścić owsik), ale jak ktoś ma jakieś tanie pomysły to proszę się nie krępować i pisać.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

47

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

wychodzi  około  32 zł  za ha . w zależności gdzie i za ile sie ten aminopielik znajdzie i kupi

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

48

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

W Agroloku 319,11

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

49

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

więc tak podzwoniłem po skelpach ..  więc aminopieliku brak ..  a  gold w cenie 600zł za 20 laitrów .. ja mieszkam w innym  kraju chyba ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

50

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

Bez paniki kup w internetowym o np http://gimawi.pl/mysklep/product_info.p … ucts_id=49

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

51

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

kupcie sobie chwastox turbo zniszczy wszystkie chwasty dwuliscienne a efekty widac juz nastepnego dnia po zabiegu, cena takiego to ok 25 zł/l dawka 2-2,5 l/ha ja mieszkam nie daleko zakladow wiec czasem uda sie kupić taniej od pracowników jak zap.....lą

Rolnik z powołania:-)

52

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

Tak  masz racje Pajej - chwastox  turbo jest dobry - ale; ale . on dziala  na przytulię tylko do  8 okólki dalej jest malo skutczny  Wojtas  - czyż nie lepiej ?- Grodyl 75 WP- 20 g na 2ha- koszt 60zl  - Chisel  90 zl 1ha - masz załatwione  wszystko z miotłą włącznie . w oziminach nie specjalnie sprawdzają  aminopieliki lub  chwastoxy

53

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

rok temu pryskałem granstar + grodyl i mi duzo zostało, a po chwastoxie turbo pole zawsze czyste, traktor czt ta wiedzę masz z etykiety czy z doświadczenia? Powiem tak sasiad opryskał ww chwastoxem i godzinę później spadł deszcz a chwastox zadziałał...

Rolnik z powołania:-)

54

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

no  też myslałem ...  o aminopieliku ...  nie wiem jak galloper ..  musze poczytac

Chyba go przereklamowali pryskałem 11 listopada dzisiaj oglądałem skutki , przytulia rosnie jakby nigdy nic resztę pali , a pisalo ze przytulia umiera po 4 dniach szukam coś taniego głównie na przytulie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

55

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

Aurora jest super skuteczna, jak kończe pryskać działkę 5 ha, to tam gdzie zaczynałem , zaczyna się przewracać przytulia:))

tylko nie wiem jak z ceną ,bo stare zapasy mam.

56

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

na przytulię to grodyl - niezależnie od fazy rozwojowej. W ubiegłym roku pryskałem gdy przytulia już kwitła i dawałem 10g na 200 litrów wody i spaliło aż miło było patrzeć. Wychodzi 32zł/ha.

gg 5118068

57

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

tak tylkko  cholera mam problem w moim przypadku z kasą ...   bo kupiłem nawóz  od kolesia co ma nuż na gardle i znów kasy brak ..   kurde czy to nie może byc tak by kasy nie brakowało ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

58

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

Pajej - uwierz mi ze z praktyki  chwastox jest dobry   ale nadaje sie tylko do jarych-  on zalatwia - dwuliścienne - a gdzie miotla? +koszty na resztę? Zorak ma rację  - ja nawet stosuje  dawke 5gna 1ha - 15 zl w kartoflisku  gdzie przytulia  zawsze jest!

59

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

Ja na pszenice stosuje Chisel 60g/ha - cena 95 zł/ha (miotła i dwuliścienne).

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

60

Odp: Miotła+dwuliścienne na wiosne

w moim przypadku interesują mnie tylko i wyłącznie przytulia i  fiołek  nic więcej się nie znajdzie dziwne

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile