21

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

Panowie potrzebuję na gwałt dla znajomego  zwalniacz obrotów do 516 i całe dwa wariatory młocarni. Znajomy ma coś uszkodzone i nie może zmniejszyć obrotów i robi straszną sieczkę z rzepaku. Ma do koszenia 12 ha i chcę pomóc mu, bo u mnie stół trzeba też już naprawiać,a czasu mam nie wiele. Ewentualnie same wariatory, przyjedzie po nie nawet jak będzie daleko aby były sprawne.

22

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

No u mnie są wariatory, sprawne do samego końca. Zwalniacz też był ale poszedł razem z przystawką do qq jako kompletne wyposażenie. Ale jeszcze dokładnie jutro pójdę zobaczyć czy wszystko z nimi ok

E 516 na części
Telefon 695 076 269

23

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

Powiedz jaka cena i daj numer na PW to dam Twój numer do tego znajomego to może dogadalibyście się. Tylko Laszek nie zapomnij, bo sprawa pilna smile

24

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

żeby zmnieszyć obroty to trzeba cofnąć siłownik jak nie chce po dobroci to niech odkręci przewód olejowy jak to nie pomoże to się cosik zapiekło a dokładniej to nie wiem bo tego nie robiłem, drugi wariator to tylko sprężynę musi mieć sprawną

25

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

No chyba że tulej na tym kole co jest siłownik się zapiekła. Za komplet nie wiem... Do 514 wołają za jeden wariator po 500 z... Mój nr
695 076 269 ale najpierw jeszcze jutro sprawdze. Jak co to dorzuce pas bo mam podjechany i na nim obroty max to robił 750 więc na rzepak to  będzie git

E 516 na części
Telefon 695 076 269

26

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

Dobra sprawdź czy masz i jakie masz a jak dasz znać to podjadę i dam mu Twój numer to zadzwoni do Ciebie.. Tomek On coś tam musiał spawem heftnąć dlatego już nie da się za wiele przy tych jego wariatorach zrobić.
A mógłbyś wysłać kurierem w razie W?

27

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

kuźwa z tym kurierem nie bardzo bo nawet z czasem nie zbyt mi pasuje, dziś i najbliższe 3 dni będziemy ostro kosić a jeszcze muszę dziś z dzieckiem do lekarza...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

28

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

Dobra ja dam mu znać co i jak i dam mu numer do Ciebie to niech gada co i jak. Czyli za tysiaka komplet poszedłby? Koło 500 klocków jest do Ciebie ale jakby zależało mu to przyjedzie.

29

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

ten dolny wariator już wyjęty a górny jak na razie nie chciał się ruszyć ale nie maiłem więcej czasu się nim zająć bo cały dzień dziś kosiłem, w dodatku telefon mi coś nawala

E 516 na części
Telefon 695 076 269

30

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

Grzegorz a może Janusz będzie miał te wariatory a miałby do niego Twój kolega kupę bliżej. Weź go ino zapytaj

E 516 na części
Telefon 695 076 269

31 Ostatnio edytowany przez ojanusz (2014-08-02 08:48:00)

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

Powinienem mieć ,jak coś to sprawdzę.
507761031

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

32

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

Wiadomo że byłaby to dla mnie kasa ale nie jestem handlarzem tylko też rolnikiem i rozumiem tego gościa więc lepiej byłoby gdyby znalazł coś bliżej a kto jak kto ale Janusz zawsze coś zaradzi

E 516 na części
Telefon 695 076 269

33

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

Właśnie na któregoś z Was liczyłem  smile

34

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

Dolne wariatory na młocarnie (te z sprężynom) mam dwa,górne sprzedane.Zwalniacz ma kolega i ceni 500 zł.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

35 Ostatnio edytowany przez ojanusz (2019-05-05 11:10:38)

Odp: Zwalniacz obrotów do E-516 i inne.

Jak ktoś szuka to zapraszam,
www.olx.pl/oferta/zwalniacz-do-rzepaku-reduktor-obrotow-fortschritt-e-512-e-514-e-524-CID757-IDzKIAg.html
Dla kolegów z forum rabat.
Sprzedany.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile