181

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja mam namiastke terenówki czili audi quattro i piskacza już nie zrobie

182

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

jaka masz audawke jakies fotki?

mdw

183

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

tomek1974 napisał/a:

Ja mam namiastke terenówki czili audi quattro i piskacza już nie zrobie

To jakieś bardzo stare musisz mieć ....... http://www.youtube.com/watch?v=5ufmWmc97-k
http://www.youtube.com/watch?v=E00w5qC1lJ8

184

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Tadeuszchelinski napisał/a:

Jak w tym egzemplarzu z korozją bo znajomy ma identyczną tylko anglika przerobionego i rudej dookoła :wow:

Wiesz co ma dwa takie małe place krorozji takie kółka o srednicy 2 cm i pare takich kropek rudej ale pewnie z czasem będą sie powiększać. Ogolnie jak na kia to dobrze sie trzyma bo my jak szukalismy to widzialem mlodsze rocnikiem i tragedia była

185

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Chodziło mi o to że jest w automacie i zapłakał bym się jak coś skrzyni by się stało teraz maży mi się a6 c6 quattro

186

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja Osobiście polecam AUTKO AUDI A6 C5 AVANT 2.8 BENZYNKA 200KM  QUATRO :d

GG 16238418

187

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A miało być auto dla młodziaka wink Audi też polecam, i raczej będę wierny do końca smile

188

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

dzisaj oglądałem a4 za 6 tysi + recykling , sedan 1997 rok ,normalnie laleczka.

mdw

189

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Tych Audi A4 to jest multum teraz i widać je wszędzie. Ale ja i tak wolę A6 c4 big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

190

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Kamil2610 napisał/a:

Ja Osobiście polecam AUTKO AUDI A6 C5 AVANT 2.8 BENZYNKA 200KM  QUATRO :d

Kamil widzę że masz ten sam silnik co ja tylko że ja mam A4 smile

P.S
Nie masz problemu z wyciekami oleju?

191

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ile Wam te 2.8 benzyny biorą?

192

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

autostrada niemcy 9l LPG, poza miastem 10-12l LPG, tryb mieszany 12-13l LPG, miasto 13-14l LPG - koszt 100km jak passatem b5 1.9tdi 90km, a nawet taniej (autostrada przy prędkościach powyżej 140km/h)

193

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Wycieki oleju jedynie są wtedy gdy nie wymieni sie  uszczelek pod  pokrywami zaworów trak to suchutki ma być . to jedyne miejsce  z którego  ma prawo ciec olej w tym silniku

GG 16238418

194

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Matey pytał się o benzynę wink . Chyba więcej weźmie niż 14l gazu  w mieście ? Może gazu ma przykręcone i tylko wącha wink .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

195

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Kamil2610 napisał/a:

Wycieki oleju jedynie są wtedy gdy nie wymieni sie  uszczelek pod  pokrywami zaworów trak to suchutki ma być . to jedyne miejsce  z którego  ma prawo ciec olej w tym silniku

No właśnie cieknie mi z pod pokryw zaworów. Sam wymieniałem uszczelki,  później wymieniali mi aso i dalej cieknie :-(

196

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

http://olx.pl/oferta/bmw-e46-CID5-ID4NuF9.html mam do sprzedania jak coś

mdw

197

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Panowie posiada ktoś audi a8? Interesuje mnie jak wygląda sprawa utrzymania, przede wszystkim części, i jak z awaryjnością podzespołów.Muszę coś kupić a  nie ukrywam, że chodzi mi po głowie już długo.

198 Ostatnio edytowany przez androl (2014-06-24 19:19:57)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Siostrzenica swoim BMW Z3 pojechała po płocie drewnianym ale słupek był metalowy 2" wywaliła go z całą gruchą betonu. Jeździ dużo, po Warszawie często, a skasowała go w swojej wiosce na ostrym zakręcie zjechał gość na jej stronę uciekała na pobocze i zgarnęła płot, gość uciekł. AC nie miała auto nadaje się do remontu ale parę tyś. poleci.

199

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

No mnie też najbardziej wkurzyło, bo na prawdę lubię przycisnąć jak jest szansa, a stuknąłem przez głupotę i przy tak małej prędkości.....
Dalej pytanie aktualne smile Myślę taką w 2.8 benzyna z gazem to myślę że tragedii ze spalaniem nie byłoby. Tylko najbardziej mnie interesują remonty, bo ceny w internecie są, tylko jak to ma się w praktyce, i jak często się naprawia te auta. Czy jest jakieś porównanie do 80 lub 100c4? Obie miałem i setka twardsza i wolałbym większą lochę kupić, tylko czy portfel wytrzyma i kiedyś nie powie dość?

200 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2014-06-24 22:26:38)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja tylko mogę napisać o Audi patrząc przez pryzmat brata a6 c5 2.5tdi 180KM, jego egzemplarz to była  skarbonka bez dna, silnik porażka moc mocą ale spalanie nie schodziło poniżej 9 litrów przy emeryckiej jeździe, remont wałków turbiny skrzyni biegów (automat) zawieszenia wielowachaczowego to ogromne koszta. Nie wiem jakie jest zawieszenie w a8 ale dla mnie te wielowachaczówki to zło na polskie drogi, nawet części z wyższych półek nie zdają egzaminów, komfort jest to fakt. Auto drogie i nie łatwe w naprawie, ceny zakupu są bardzo niskie, oczywiscie mówie o czasie który mamy teraz, bo 3 lata temu brat dał za swoją około 21tysięcy i była to prawie full opcja z 2000r. Ty piszesz o 2.8 czyli silnik benzynowy zapewne na łańcuchu więc temat rozrządu powinieneś mieć chociaż z głowy bo w 2.5 to by dostać się do niego to całym przodem trzeba odjechać. O benzynach w audi jeżeli chodzi o układ "v" słyszałem dużo dobrego , znajomi nie narzekają na awaryjność , do spalania chyba też nie ma się co czepiać spalić swoje musiał będzie tym bardziej że to będzie a8 a więc kawał auta smile. Na temat a8 za wiele Ci nie powiem ale gdybyś miał jakieś pytania dotyczące a6 to pytaj smiało.