241 Ostatnio edytowany przez Igor_z1 (2014-07-24 14:26:04)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

2,0 TDI z common railem pompa odpowiada tylko i wyłącznie za wytworzenie ciśnienia więc teoretycznie każda by dała radę. Cała sztuka to podpiąć ją do szyny, zmieścić w przewidzianym dla niej miejscu i wszystko ładnie ustawić, w stosunku do paska lub łańcucha rozrządu.

Prawda jest taka, że producenci projektując auta nie wyważają otwartych drzwi. Biorą z półek dostawców. Takie elementy jak części układu hamulcowego, wtryskowego, czujniki, airbagi są dość mocno standaryzowane.

...jak mawiał Sofronow.

242

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Nie będe zaśmiecał i napiszę Tu. Sprzedam SEAT IBIZA 6l. 1.2B 2003r. Cena 11900zł. Opony Zimowe/Letnie. Olej zmieniony filtry też. Zawieszenie w bdb stanie. Były zmieniane łożyska z przodu, tuleje wachacza końcówki drążków itp. Nie malowany, ma zarysowania ale wolę żeby nowy właściciel poprawił lakier jak coś żeby nie było że odpicowany do sprzedaży. Nie bierze oleju, nie sprawiał żadnych problemów podczas jazdy. Zamek na pilota z alarmem. Zdjęcia wyśle jeśli ktoś będzie  chciał smile Poprostu idealny samochodzik dla Kobiety i dojazdy do Pracy smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

243

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Co do 2.0 tdi to gadanie ze wszystkie 2.0 sa awaryjne to bzdura. Zależy od typu silnika. Mówię to jako posiadacz auta z tym motorem

244

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ja kupiłem sobie tani do jazdy a6 c4 2,5 tdi 1997r srebrne kombi tylny zderzak do wymiany i błotnik do lakiernika i climatronik do nabicia dałem za nie 2500 ale w tydzień zrobiłem ponad 1000 km i chyba sobie go dopieszczę i zostawię jeszcze tylko czipa i soft wgrać i ok podłoga zdrowa jak z fabrykiczyli stara dobra niemiecka robota a punto 2 2001r podłoga do spawania ale to fiat za to silnik 19 jtd ***

245

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jacy jakby co to mam nieco części smile

246

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

do którego i co

247

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Do audi a6 c4 100. Maglownica po regeneracji tarcze przód tył wraz z klockami wymienione wiosną, szyby, lampy tył, amortyzatory tył, pompy wspomagania, vacum pompa, pompa paliwa, zbiorniczki płynów, wiskoza X2, alternator X2, A silnik 2.3litra ale sporo będzie raczej pasować.

248

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jacy śmiesznie napisałeś "tani do jazdy"

249

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Dobre widzę że wiecie co dobre ja za grosze kupiłem na wiosne też audi a6 2.5tdi tylko młodsze 99r i coś już było grzebane bo oceniam moc na 200km nie żałuję za tą kase to rewelka. Kupiłem dla tego że po pierwsze cena smieszna po drugie fajne auto moc komfory i po trzecie opinie ma zjechana szczególnie silnik. Mam już doswiadczenie z niemcami mercedes sprinter 313cdi ni razu mnie nie zawiódł. Jeśli wchodzi o silnik w audi 2.5l v6 po odkreceniu korka wlewu oleju do silnika widać wałek rozrządu i można ocenić stan po zużyciu. Pozdrawiam.

250

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

To że przez korek nie zobaczysz na krzywkach zużycia nie żnaczy że na reszcie krzywek jest tak kolorowo wiem z doświadczenia i życzę aby u Ciebie jednak było wszystko dobrze z wałkami i z całą ich hydrauliką. A i broń boże gdybyś nie mógł go kiedyś odpalić nie ładuj temu silnikowi samostartu bo wtedy hydraulika może w jednej chwili się rozsypać i nie mówie tu o samym pasku.  2.5 to awaryjny klamot o dobrych osiągach szczególnie wersja 180KM, ale najtrwalsze 2.5 to te które wychodziły w a4 b6 (w innych modelach pewnie też) które dedykowały się mocą 163KM, do tego mechaniczna 6 biegowa skrzynia i to auto cieszy posiadacza .

251

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

w sumie jeste w trakcie szukania auta .. hmm  szukam czegoś mało awaryjnego  co byście polecili   hmm powiedzmy do 15 tys ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

252

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

mam kolegę fanatyka audi,żona śmiga A4 a koleś zanim kupił A6 twierdził że ma to być  nic innego jak Audi A6 3.0 v6 turbina,z napędem na cztery koła,fakt gdy nim się przejechałem po prostu esencja auta...

253

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

audi 80 (:

254

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

nie wiem jak ty wojtas ale ja choruje na volvo s80  i w twojej kasce już byś coś strzelił...

255 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2014-08-24 23:08:38)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Może coś w ten deseń ?
http://olx.pl/oferta/accord-sport-2-2ic … acb615909c

256

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

http://otomoto.pl/daewoo-nubira-oplacon … 17925.html

257

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ale szukasz auta dużego, mniejszego, jakiegoś z napędęm nacztery koła czy nie koniecznie ma to znaczenie?

258

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Wojtas tylko i wyłącznie Japończyka mam osobiście Toyota Avensis już 4 rok leci  auto bez awaryjne zagazowane przejechane na gazie ponad 75 tys. tylko płyny olej i paliwo raz wymieniałem łożysko w przednim kole. W miniony weekend trasa Rawicz Toruń, Trójmiasto szkoda że mamy tak mało autostrad aż chce się jechać.

259

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

szczególnie w weekend za darmo

260

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

tomek1974 napisał/a:

Jacy śmiesznie napisałeś "tani do jazdy"

no za 2,500 to tani a najlepiej jak wczoraj tankowałem 1079 km i niecałe 57 litrów ON ale na schelu