261

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

jak do tej pory były japończyki ... same hondy brat subaryny  szukam coś właśnie w japońcach lub skodach octawiach  passata nie chce forda i opla   również ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

262

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja kupiłem sobie miesiąc temu Avensis d4d 110 km i jestem bardzo zadowolony.2001 rok wyrwałem za 6300+alusy za 400.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

263

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Pietia ma   awensisa po lifcie  i one są śliczne smile   te starsze nie bardzo mi się podobają ale  kto wie ... może i taką zakupię

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

264

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

moja pali równo 10L/100km

265

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja tam pozostane przy marce audi albo vw

mdw

266

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja brałem na wiosne pod uwage kilka aut otoblista z niej poleciał pierwsze za brzydote landrover frilander i za sprzęgłavwiskoryczne drugie poleciał mitsubischi l200 pic-up trzecie za spalanie 40l/100km gazu dodge ram pic-up czwarte jeep grand cheroki za 15l ropy na setke i wygląd następnie mercedes ml270 nie da się upolowac nie trupa wszystkie trupy jak coś się trafiało albo korozja albo automat do naprawy jak manual to silnik ded albo po kasacj. Mercedes clk u to było fajne i ładne ale 3 drzwiowy i 4 osoby rejestrowany i tylko benzyna. Aidi a3 kurcze małe takie ale fajne ale małe. VV pasat synco czy coś 4x4 ale co jast trendi jest moda jak na modzie to uciekaj. I jest audi a6 duży silnik też moc jest jest cena taka że się morda cieszy i qatro 4x4 tylko przy niski w pole. I cena zwyciężyła nad żądzą manual drewno klima tak auto dla rolnika tylko to spalanie ford 1.8td 5.5-6.5l a tu 2.5tdi 7-10 ale i 15 bym wybaczył tak srednio 9 litrów pozwala królować na drodze. Mimo wielu już lat za kierownica wielu aut muszę przyznać że to auto bardzo usypia czujność jest taka tendencja że coraz to szybciej jeżdżę i nie czuję tego aranica jest cienka.

267

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Do dobrego szybko się można przyzwyczaić. Córka znalazła w Ciechanowie pracę na wakacje i dojeżdża astrą. Żona okularem jeździła sporadycznie, mówiła że on zajmuje obydwa pasy. Teraz musi jednak nim jeździć i zaczyna się jej to podobać.

268

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Rafał dobrze mówisz. Jak miałem Audi 80 to jeździłem 80 jak miałem setkę jeździłem 100 a jak teraz mam A8 to jeźdżę 120 a wydaje mi się cały czas że prędkość jest ta sama. Dobrze powiedziałeś że usypia czujność przez to skasowałem setkę, no i może trochę jeszcze ze zmęczenia...... Fakt też jest taki, że teraz nie ciągnie mnie żeby jakoś szybko jeździć bo o dziwo ten samochód nie wymusza tego od ciebie. Jeździ się przyjemnie już przy małej prędkości za nie duże pieniądze.

269

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

a ja chyba dla spróbunku kupię octavie  zobacze co czesi wyprodukowali

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

270

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Oktavia fajnnau mnie  w pacy kierowca cysterny ma oktavie 1 z 2003 roku 1,9 tdi 90 km bardzo fajna  zanajomy na ten sam model od nowości ten sam rok tylko silnik ma 110 km ma ponad 600 tys czały czas jezdzi do dani niemiec chwali one są drogie dosyć w zakupie brat mój miał okte 2 105 km zajechana jak bola trampki niby europejska jak sie pózniej okazało angol po przekładzie ale autko fajne duże i wygodne tylko nic w nim nie działało bo sie spieszyli mieli kupca brat sie napalił i tak wyszło zamienił oczywiś cie z dopłatą na seata altea fajny w ful opcij polecam

271

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Czy Oktavia jest duża i wygodna ? coś mi się nie zgadzało gdy pierwszy raz do niej wsiadłem. Myślałem że to czeski pasat, płyta podłogowa golfa IV.
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%A0koda_Octavia

272

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Czemu nie chcesz forda ja teraz myślę nad mondeo świetne auto ojciec ma focusa 2 ja mam volvo v40 (czyli inaczej obudowany focus) jeden i drugi super, volwinka już ma nalatane prawie cztery stówki i paliwo oleje filtry tyle... Chcesz komfort kup volvo np s60 lub s80 oudi się chowa więc po co przepłacać...
P.S. z 3 awensisów d4d na wiosce nie ma żadnego wszystkie po 2005 roczniku, i każdy się zacierał.

273

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Tak ale ja pisałem o benzynie.

274

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

tak ale aktualnie nie mam rodziny ...  a dla mnie i dziewczyny starczy ...  w sumie auto do pracy ... więc nie będe wymagał za wiele ... volvo fajne ale przy mojej pracy  szkoda auta ... potrzebuje cos taniego   w utrzymaniu i wydaje mi się że może by i ta octavia  starczyła ... a w razie co to sie sprzeda i za dużo nie strace ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

275

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Pierwsza może i ciasna a druga generacja juz jest duża

276

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Witam, nie znalazłem innego bardziej odpowiedniego działu dlatego piszę tu. Znalazłem sobie BMW e34, niestety samochód stoi 200km ode mnie i nie za bardzo mi się chce jechać nadaremno, dlatego jeśli jest jakaś osoba która mieszka niedaleko Radomia i mogła by podjechać zobaczyć to był bym wdzięczny. Link do aukcji  http://olx.pl/oferta/bmw-5-e34-24v-2-5- … 422ba54294

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

277

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Moze ktos chce kupic Mercedesa C220 ? 1995r 2.2 Diesel, pieknie chodzi, spalanie hmm nie bierze w czasie letnim wiecej niz 6l. Po remoncie blacharskim, nie jest idealnie zrobiona (widac malowanie) ale blacha zrobiona dokladnie  gdzie wrzer byl czy zgnite wymienione wspawane i wgl. Polerka zrobiona to o wiele ladniej wyglada.Nie bede dla was ukrywal. Opony Letnie i zimowe, letnie na oryginalnych felach 15, zimowki na stalowych. Jest pare mankamentow ale my zrobimy.. Cena hmm jak ktos da 6tys bedziemy zadowoleni. Naprawde super samochodzik o pancernym silniku, ktory chodzi dobrze i zima mu nie straszna wink Nie spieszy sie ze sprzedarza jak narazie, patrzymy czy beda chetni smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

278

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

miał ktos jakies doswiadczenia z passatem b6 2.0 tdi ?

mdw

279

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

2.0 tdi ponoc srednio udane jednostki i to nie tylko vw

280

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jeśli kupisz z małym przebiegiem to jeszcze bo kultura pracy do jednostki 1,9 to bajka spalanie też nawet niższe ale koszty napraw bo wiadomo przy samym filtrze są trzy czujniki i zawsze który pierniczy jak krótkie trasy robisz.No i z pierwszych 15 miesięcy produkcji często pękają głowice,ponoć problem wyeliminowano ale czy na pewno?A i jeszcze często usterką jest pompa oleju i awarie elektroniki i takie rzeczy to się dzieją między 50-100 tyś.Jak co to lepiej 1,6 sprawdzony benzyniak.