301

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jakiś pikap w gospodarstwie fajna sprawa, osobiście nie mam ale widze jak u kolegi. U siebie mam Kia sportage I, samochów do wszystkiego, na ramie i z reduktorem. Wszędzie przejdzie. Jeśli chodzi o samochód do gospodarstwa to jest wystarczający bo przynajmniej nie jest mi go szkoda gdziekolwiek nim jeżdżę i jak jestem ubrany. Jakiegoś nowszego powyżej 20 tys byłoby mi zwyczajnie szkoda

E 516 na części
Telefon 695 076 269

302 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2015-11-04 22:13:02)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

od jutra bede szcześliwym posiadaczem nissana navary tej że sztuki          http://otomoto.pl/oferta/nissan-navara- … yadID.html

mdw

303

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

yokoslaw napisał/a:

od jutra bede szcześliwym posiadaczem nissana navary tej że sztuki          http://otomoto.pl/oferta/nissan-navara- … yadID.html

Zazdroszczę, też będę szukał pick-apa. Znajomy namawia mnie na L200

304

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Na 99% wiem czyje to auto :-D.

305

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ponoć ostatnio prezes nim jezdził

mdw

306

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Prezes - dumnie brzmi jak na wlasciciela firmy hanującej nawozami, ŚOR i węglem zatrudniającej kilka osób.  Jadąc do Rzeszotar przejeżdżasz 2 km od niej przez Chojnów. Faktem jest, ze gość w porządku. Na pewno nie katował auta. Niech Ci służy. Ile takie auto spala?

307

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Gratulacje i SZEROKOŚCI

308

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

nie mam pojecia mówią ze od 8 do 11

mdw

309

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Chyba jak go będziesz pchał wink  Rozmawiałem z gościem u którego kupywałem okna do obory co miał takie auto to twierdził że w mieście poniżej 15l nie ma szansy zejść przy dynamicznej jeździe .

310

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Znajomy miał tylko rocznik 2006 lub 2008 bez nadbudówki jak jeździł jak emeryt to spokojnie w 10 się mieścił, ale jak jeździł do córki do Krakowa w odwiedziny to smok autostrada swoje robiła. Przesiadł się z L 200 które dachowało to stwierdził że Nissan to smok i potwór L 200 zgrabne i oszczędne.

311

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Znajomy weterynarz miał taką Navarę 2.5, paliła mu średnio 13-15l/100km.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

312

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

to będziesz miał najszybszy traktor na wsi smile

313

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

taki samochodzik nie dla mnie, za ładny i zal byłoby go obrudzic, a 4x4 tylko po asfalcie to profanacja

Rolnik z powołania:-)

314

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

juz na podwórku, z wrocławia dawałem 140-160 km/h wyszło spalanie pod dyche

mdw

315

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

no teraz tylko go opić i użytkowac

Nie ma to jak FORTSCHRITT

316

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Dobre auto niech służy.

317

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

2.5 spala od 8 do 15 średnio wyjdzie gdzieś z 12

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

318

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

yokoslaw napisał/a:

juz na podwórku, z wrocławia dawałem 140-160 km/h wyszło spalanie pod dyche

I tak będzie jak pokazało :walka: :walka: dobrze go zakrop :beer: I w drogę,ciesz się chwilą, a jest czym!!!!!!!!!!!!!!!!

319 Ostatnio edytowany przez koseś (2015-12-20 11:28:28)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Panowie nadchodzi czas aby zacząć się rozglądać za jakimś autem dla córki . Szukam czegoś nie dużego ale pojazdy typu cienkus albo tico odpadają , na dziś rozważam ,mini ,garbusa   , mercedes A  , peugeot 107  i temu podobne . Ma ktoś doświadczenia z tymi samochodzikami ,co warte uwagi a czego się wystrzegać ?

320

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Brat miał peugeota i mówił, że wygodny, ale trzeba dbać i nakombinowany.  Może audi a2, lub volkswagen lupo, o nim słyszałem sporo dobrych opinii. Te zaproponowałem, bo widzę ze szukasz mniejszego auta. Szukałbym coś nieco twardszego, bo jednak te mniejsze w razie czego przed kierowcą nie mają za wiele do ochrony.