321

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

hyundai getz to bardzo fajny mały i niezawodny samochodzik. Prosty, jeszcze bez nadmiaru elektroniki. Żona miała 12 lat i teraz trafia w ręce córy, a sama przesiadła się do nowego i20.

322

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

szukaj Nisana Micry wdzięczne auto lub yarisa Toyoty

323

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

klase A odradzam dosyc awaryjna, a może clio są mało awaryjne i dośc ekonomiczne

mdw

324

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Citroen C3, ostatnio żonie kupiłem C5 a rozstałem sie z golfem. Ogólmnie takie gadanie że VW mocne i twarde sprzęty ale tego najwiecej stoi na warsztatach, ostatnio jechałem z kumplem passatem b5 to porównując do żony C5 to wóz drabiasty... Francuzy jak by nie patrzeć wygodne. Co do A klasy to również odradzam

E 516 na części
Telefon 695 076 269

325

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Chodziło o twardość w razie stłuczki. Ale ogólnie to ostatnio japończyki robią furorę i w sumie dobrze, bo są dobre i mają coraz więcej zwolenników.

326 Ostatnio edytowany przez koseś (2015-12-20 15:43:48)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Z tego co proponujecie to przypadł mi hyundaj getz . Córci marzy się stare camaro ale nie kupię dziecku takiego samochodu bo wiem że ma ciężką nogę ........ no i budżet tak do 10tyś zł.

327

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Skoda CityGo, Fabia?

328

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

getz we wszystkich rankingach niezawodności stoi wysoko i w serwisie też dobrze o nim mówią ( kolega jest kierownikiem sprzedaży w Olsztynie i jego kobieta też jeździ takim.

329

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

heh jeżeli chodzi o hyundaia to od prawie 8 lat urzytkujemy pony oststnią edycje jest to już 21 letni samochód ale chodzi do dziś teraz musiałem go przeprosić po 2 miechach stania na dworzu zalałem wache wsadziłem aku dwa razy zakręcił i pali wyprałem go i teraz będę nim jeździł i przez tyle lat prawie nic nie robione przy silniku raz olej zmieniłem i to wszystko

Nie ma to jak FORTSCHRITT

330

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

żadnych małych samochodów syn miesiąc temu mało nie zginął w małym aucie

331

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

W budżecie wink http://olx.pl/oferta/bmw-z3-CID5-IDcX18 … b6c081dfa6
siostrzenica ścięła kawał płotu, wyremontowała i dalej jeździ, mały, twardy, no i nietuzinkowy.

332 Ostatnio edytowany przez Ujban (2015-12-20 18:23:16)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

koseś napisał/a:

Córci marzy się stare camaro

Już lubie Twoją córke big_smile

333

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Seat Ibiza 6l takiego co ja miałem. Tylko już bym brał 1.4tdi'ka... A ze starszych większych wytrzymałych to audi a6 c4 1.8b+g wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

334

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Te BMW to fajne ,ale nie wiem czy nie aż za fajne bo pewnie bym sam takie wolał wink

335

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

koseś napisał/a:

Te BMW to fajne ,ale nie wiem czy nie aż za fajne bo pewnie bym sam takie wolał wink

Siostrzenica studiuje zaocznie i pracuje, sama sobie to auto kupiła, rodzice na pewno by jej takiego nie kupili.

336

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Toyota Yaris to wdzięczne i ekonomiczne autko,kilka lat temu kupiliśmy córce i jest zadowolona.Jak zmieni to tylko na nowszą Toyotę.

337 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-12-20 20:20:26)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Karol323 napisał/a:

Seat Ibiza 6l takiego co ja miałem. Tylko już bym brał 1.4tdi'ka... A ze starszych większych wytrzymałych to audi a6 c4 1.8b+g wink

albo a4 b5 1.8b+lpg silniki naprawde wytrzymałe

nigdy w życiu fiata bravo NIGDY!!!! raz to miałem i po miesiacu ciągłych napraw sie go pozbyłem

Nie ma to jak FORTSCHRITT

338

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Koseś a pytałeś się córki co lubi oprócz amerykańskich ? Może będzie jakiś kompromis  ?  Proponuję auto do którego będą tanie części zwłaszcza karoserii smile . Mieć  żwawy silnik ale nie za bardzo  i być większe  jednak inaczej się prowadzi .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

339

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

I dodać jeszcze żeby był niski... nauczy się wolno jeździć... Jak zahaczy parę razy za kamień czy cuś i jeszcze jak coś zepsuje i pociągnie z kieszeni to będzie pamiętała big_smile W seacie miałem miskę olejową taką jak by ktoś szlifierką piłował big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

340

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ja choruje na suzuki vitare ale ze jestem realista sa 2 samochody to po co 3 kupowac

Rolnik z powołania:-)