361

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Te samochody albo się ślepo kocha ,ale raczej nienawidzi ...

362

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

cena dobra i zamykać nie trzeba tongue

363

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Zlituj sie, zadnej multipli.
Ford cougar bylby fajny i nietuzinkowy. Alfe odpusc, tylko fajnie wygladaja

364

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

może ktoś kupi moje audi po się zabije po mieście 100 nie schodzi a reszta to 200 chyba cegłę podłoże po pedał gazu bo zaczynam się bać tego samochodu smile

365

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

tomek1974 napisał/a:

może ktoś kupi moje audi po się zabije po mieście 100 nie schodzi a reszta to 200 chyba cegłę podłoże po pedał gazu bo zaczynam się bać tego samochodu smile

Tomek Ty świrze :stu: tongue  ! A co  za audi masz  ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

366

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

właśnie jakie to audi ??

Nie ma to jak FORTSCHRITT

367

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A6 c6 piękna sprawa

368 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-12-23 12:10:53)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A6 dla starszego pana bardzo fajnie  dla młodzieży A3 , albo TT lub  new beetle fajnie zrobiony ,  bmw 3   coś z jajem żeby oko przyciągnąć .  ZAPOMNIAŁEM O GOLFACH . MÓJ  PIERWSZY TO 1 GTI , .... Z zachodnich....!!!! bo z PRL warszawa i syrena taty , a moja skoda 105 .czerwona już w kwadracie  od handlarza z Holandii sprowadzona ,

Leszek   dla kolegów'

369

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

http://allegro.pl/czarna-honda-civic-1- … 64936.html

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

370

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ta to oko przyciągnie.!!!1

Leszek   dla kolegów'

371

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

no no super wygląd

Nie ma to jak FORTSCHRITT

372

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Janusz faktycznie fajny ale budżet nie z gumy i raczej go nie będę rozciągał , a jak jakieśauto mi wpada w oko to córa mówi że camaro to to nie jest ........

373

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Auto najbardziej się podoba jak samemu się na nie zapracuje i wtedy się szanuje, a jak nie szanuje się, to swoich pieniędzy. I tak dobry jesteś, że chcesz coś lepszego jako pierwszy samochód wiedząc, że tak naprawdę kierowca uczy się jeździć dopiero po zdaniu prawka na swoim aucie i podczas normalnej jazdy i różnych sytuacji na drodze.

374

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

kaseś a moze jakaś alfa, sportowe i wpadaja w oko

Rolnik z powołania:-)

375

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ja tam jestem młody ale jednak pozostane przy audi a4 b5 jak dla mnie jest naprawdę komfortowy i dość trwały i wygląda też przyzwoicie nawet bez liftu czy innych bajerów chyba ze dla lekkiego smaczku można coś poprawić ale jak dla mnie jest the best

Nie ma to jak FORTSCHRITT

376 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2015-12-23 19:06:00)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Dziewczyna młoda, doświadczenia za kółkiem nie za wiele a na drodze dżungla. Mały samochód - małe szanse na przeżycie w razie dzwonu. Proponuję coś takiego
http://olx.pl/oferta/land-rover-freelan … 73c42e72ff
Mocna buda. Porządne podłużnice, pancerne słupki. Stały napęd 4x4, diesel w trasie 8 l/100 km. Nie pogoni, za to pojedzie wszędzie.
Pięć lat temu córce takiego kupiłem jako pierwszy samochód. 300 km do szkoły w jedną stronę. Jeździ nim do dziś. Lato, zima, zaspy, lód, korki. Jak drogą się nie da, wjeżdża w pole i but. Porządna maszyna.

377

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Alfa fajna ale wielu odradza ze względu na słabe zawieszenie .Sławek  może i masz rację ale ile razy  ma się 18 lat i chodzi do liceum ? Droga do szkoły dobra , a miasto prawie jak wieś więc taki czołg ni jak sie ma do tego czego szukam ........ jedno jest pewne że decyzja należy do mnie a nie magdusi i będzie się cieszyć tym co będzie miała tak że nie wykluczam ostatecznie nawet terenówki .

378

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

koseś zawsze sie ktos znajdzie kto beddzie odradzał i nie znajdziesz takiego samochodu zeby nie było głosów odradzania. Samochód to nie zięc, nie jest na zawsze wiec i alfa kilka lat pojeździ, jak dorosnie to coś innego jej sie zamarzy.
freelander fajny...

Rolnik z powołania:-)

379

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

a może saab 9-3 lub volvo c70 mało ich na rynku ale to auta bezpieczne i wygodne do 10k kupisz nawet z lpg.

380 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2015-12-23 21:32:17)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A może passacik b5 po lifcie, w twoim budżecie no i bezpieczny. te małe pierdziafki to mi sie nie widzą , no i to nie camaro. moja zona tez stękała jak jej kupiłem passata b6 w kombi, ze za duzy i wogule, jak kupilem sobie navare tez mówiła ze nie wsiądzie za kierownice, a jak sie raz  przejechala to woli navcią niz passatem jezdzic. W sumie kobiety nie zrozumiesz...a jeszcze dodam takie przysłowia Ludowe ,, alfa gówno warta,, a ,,ford gówno wort,, sprawdzone u znajomych i w rodzinie, zastanowił bym sie nad vw albo audi A3, sprawdzone i częsći full.

mdw