21

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Kup coś małego i nie za szybkiego bo nie znam nikogo co by za młodu wolno jeździł !! powinieneś przyjrzeć się smartowi ,wiem że mały ale to atut bo bierzesz ze sobą tylko dziewczynę a nie całą bandę kumpli no i rodzinka nie będzie cię ciągać na zakupy twoim autem .Sam w niedługim czasie kupię chyba smarta aby córka się z samochodem oswoiła .

22

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Moim zdaniem kup starego dużego diesla. Takim nie powinieneś zrobić krzywdy ani sobie, ani nikomu. Wczoraj, u mnie na wichurze,  wieczorową porą młody szybki chłopak gdzieś się spieszył i matizem taką woltę wykonał, że wyleciał przez szybę i głowa rozwalona. Marna nadzieja, bo karetka powiozła go bez entuzjazmu.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

23

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Za Civikiem nie przepadam, ale ciągle słucham jak mój kumpel jest na niego napalony.. Eh boże mogoł z niego i to dobry. Gada ciągle że kupi sobie Civika 1.3 i ful tuning i żeby wycisnąć z niego 130kuca.. Ja na takie coś to ja mówie ,, najpierw się naucz jeździć, potem myśl o tym ''

Myślalem też nad Mesiem 190 dieslem, nie drogo można kupić, oszczędny, i silnik bardzo dobry.. Hm trzeba szukać i na spokojnie przemyśleć co wybrać..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

24

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

taaak  i tego 130KM civica z spojlerem na dachu, objadę sharanem 140KM który jest dużo cięższy i bezpieczniejszy

25

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Zastanów się nad mercedesem 190 2.0D 75KM to jest czołg, silnik wolnoobrotowy muł straszny do setki to chyba z 15 sekund potrzebuje, buda nie za duża, jak zadbany to nawet wygląda, spalanie 6,5-7 litrów normalnej jazdy, w terenie (bo to prawie terenówka) 8 litrów.
Przebieg 500000 km to dla niego dopiero półmetek, dla mnie osobiście lepiej się jeździ meśkiem niż scenikiem rx4

26

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Krzysiek - Dokładnie..

Bartek - Własnie ja myślę o takim Mesiu z 2.0 Silnikiem.. Tak wogóle to dla mnie wygodnie sie jeździ mercedesem. Klekotać klekocze ale silnik nie do zdarcia wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

27

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

oj silniki tak. Wujaszek 2.5 litrowym zrobił 900000 a silnik chodził smile a ile się czerwonej vervy nałykał tongue sprzedał go i koleś jeździ dalej smile

28

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja nie raz jak mam dalszy wyjazd pożyczam od ojca mojej dziewczyny mercedesa e220 jeździ się *****e tylko z początku trochę dziwnie mi było bo to automat a moja asterka manualna...

29

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Rodzice moi mają C220 Mesia 2.2.. No fajnie się prowadzi i wygodnie.. Tylko mi nie zechcą mi dać żebym jeździł do szkoły.. By musieli coś kupić dla Siebie a tego oddać smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

30

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

To dołóż im swoją kasę niech se coś kupią a ty bierz mietka big_smile

31

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A ja proponował bym coś z AUDI B3 LUB b4 z silnikiem na elektronicznym wtrysku i gazową sekwencją, karoseria nie rdzewieje a części nie są drogie.

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Koledzy... Dla młodego to najpierw tak jak MAREKPE pisze coś ze starym dieslem. Ma się na pierwszym drzewie zabić? Kolegi siostra zdała prawko i kupili jej Alfe. Tydzień temu nie utrzymała auta na łuku i poleciała ze skarpy. Jechała z koleżanką, obie potłuczone ale przezyły. Jakby jechała starą "beczką" by się na tyle nie rozpędziła. Pierwsze auto to przede wszystkim słaby silnik a nie jak tu polecają bm-ki z benzyną po 2-3 litry...

33 Ostatnio edytowany przez zorak (2012-03-21 16:02:40)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

beczką też się rozpędzi tyle że trwa to dłużej wink nie ma co ujednolicać bo jeśli ktoś nie ma oleju w głowie to i starym puchatkiem rozpędzi się do 120 i nie wyrobi na zakręci. Trzeba po prostu wiedzieć na jakie auto można sobie pozwolić. Ja uważam że na duże, wygodne auta przyjdzie czas np ja jestem na taki etapie mając 31 lat, żonę i dziecko a gdy miałem 18 czy 20 no sory ale szukałem tylko czegoś co choć odrobinę wyróżniało się na drodze i było choć odrobinę podobne do auta sportowego. Co kto lubi.

gg 5118068

34

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

No tak naprawdę to ja tam dużego samochodu nie chce... Po szkole bym sobie kupił chętnie jakąś Audi z Silnikiem 2.3 ale to po szkole.. A teraz jakis do 2l max i nie dużej mocy.. Bo to do szkoły aby dojeżdzać i po okolicy to po co mi jakiś kurna samochód pow 150km że jak się da po garach to zaraz nic nie będzie w zbiorniku... Żeby nie silnik w Polonezie to bym smigał polonezem.. Ale się sprzedało go i nie ma.. A ja tam nie jestem takiże bym się wstydził jeździć czy Dużym fiatem / Maluchem / Polonezem. Ważne żeby jeździło smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

35

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

heh ja jak zrobiłem prawko miałem 17 lat jeździłem borewiczem później caro teraz astra i do tej pory bez wypadkowo. Jak jedzie się rozważnie a nie szaleje to nawet ferrari uprowadzi big_smile

36 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-03-21 19:52:59)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Powiem jedno  , jak ktoś  nie umie jeździć to się i  na rowerze zabije ! smile  To najlepiej  duży samochód z  małym silnikiem smile Bezpieczny i powolny  czyli  poldek smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

37

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jak się nie raz widzi na drogach jakiś młodych szczyli co nie patrzy czy jest podwójna ciągła zakręt czy górka wyprzedza ile może a potem że wypadki są... jak przypierd*** w drzewo i sam się zabije to pies go drapał ale jak pozabija nie winnych ludzi to już gorzej.

38

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Aa z tymi młodymi to tak jest... Kolega kupił BMW 525. 2x silnik wymieniał w niej i co tydz zmieniał opony... tak dawał nią że teraz stoi w garażu... Drugi kolega 3samochody zajeździł przez rok..
Czasami można poszaleć ale to przejdzie z czasem...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Co do poldka to super auto i super wspomnienia. Uczyłem się na nim jeździć i mieliśmy w sumie 3 - 1,5gaźnik 1,6 gaźnik i rakiete czyli 1,6 na wtrysku:) a teraz jestem na etapie że nie jeżdze szybko i najlepiej mi się jeździ busikiem T4 z niezniszczalnym 2,4 i przyspieszeniem gorszym od dobrego komarka:)

40

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

o, też miałem 3 poldki, 1.5 gaźnik, 2.0 DOHC i 1,4 16V, mina właścicieli golfów i innych bmw bezcenna, jak polonezik przekraczał 200:), no za wyjątkiem 1,5:))