381

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Miałem passata b5 to auto które chce cię zabić. Zablokowało mi kierownicę podczas jazdy, wyświetlił mi się komunikat o blokadzie kierownicy i kosztowało mnie to 1000pln za naprawę czyli podpięcie kompa i o... Poza tym to na 130 kucy w passat w porównaniu do mondeo to passat po prostu nie jedzie i pali więcej, a z mądrości ludowych to " nie każda morda pasuje do forda" i " każdy burak z polskiej wśi jeździ wozem TDI"

382 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2015-12-24 01:49:38)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Koseś, Twoja córka, Twoje pieniądze, Twój wybór.
Auto dla młodziaka ma być niezbyt kosztowne, bez zbędnych fajerwerków, ma przewieźć młodziaka z punktu A do B i z powrotem bezawaryjnie i bez obciachu. Bezpiecznie przede wszystkim !
Ma zminimalizować skutki błędów młodego kierowcy.
Mam jedną córkę i w związku z tym Forda Fiesty, albo Opla Corsy bym jej nie kupił.
Egoista jestem. Kto mnie w domu starców będzie odwiedzał ?
Może coś takiego
http://olx.pl/oferta/mitsubishi-pajero- … 72cd623d03

383

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Model fajny ale egzemplarz z pewnością nie bo części blacharskie ma już w bagażniku .... Kurna poszukiwania zaczynałem od smarta poprzez malutkie kompakty , coupe ,a teraz terenówki ...... szczerze to kiedyś oglądałem małą vitare z myślą o magdzie .

384

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

http://olx.pl/oferta/hyundai-coupe-1-6- … ea5f57ec59 a może coś z tego typu autko się spodoba. U nas kilka takich jeździ i ładnie się prezentują.

385

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Też nie dawno przechodziłem ten dylemat. Kupić ładne , ekonomiczne a może tanie? Mój syn ma prawko od 2 miesięcy , nie dawno zaczął pracę. Nie sztuka kupić auto dziecku ,ono musi ten samochód utrzymać. Zima się zbliża  (zimą różnie bywa , odezwie się hiszpański temperament i kłopoty gotowe) Wybór padł na fokusa , szału nie ma , kosztował 3500 ale nauczy chłopaka co oznacza mieć samochód. Sam go musi tankować , opłacić i na bieżąco utrzymywać, tego trzeba uczyć podane na tacy niczego nie nauczy.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

386

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

własnie dobrze mówisz, po co córce kosesia samochód zeby tylko do szkoły dojeżdzac, dla mnie to pomyłka, taniej bezpieczniej i weselej autobusem, przynajmniej tak było 5 lat temu jak ja kończyłem szkołe

Rolnik z powołania:-)

387

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jak nie ma połączenia to taniej i szybciej dojedzie własnym. Poza tym nie można mówić za wiele o utrzymaniu czegokolwiek jak się człowiek uczy..... bo normalnie nie pracuje. Z tego co mi wiadomo, to sporo Tomkowi pomaga więc normalne, że ojciec chce kupić jakieś autko. Poza tym o córki się inaczej dba. Sam wiem po sobie mimo, że moja ma niecałe 2 latka smile

388

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Gdy montowałem nowa kuchnię, podjechał brat stryjeczny wczoraj odebraną dacią duster, ful opcja 72 tyś zł. Podobno standardowy doposażany wyszedłby drożej. Wsiadanie wysiadanie fajne, siedząc jednak coś nie tak, ciasnawo, z tyłu też, kurcze, ale się przyzwyczaiłem do swojego starego okulara.
Koseś a może nie patrz na markę, kolor dla dziewczyny jest ważny, różowy...........
http://otomoto.pl/oferta/lincoln-town-c … yaZ0P.html

389

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Auto tak długie, że przód zajedzie na miejsce a tył nawet z podwórka nie wyjedzie big_smile

390

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

no jak tym by sie dziewczyna nauczya jeździć perfekcyjnie to nigdy by do niczego mniejszego nie wsiadła

Nie ma to jak FORTSCHRITT

391

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Tez sie przymierzałem do dustera , ale jak obejrzalem w salonie stwierdziłem że nie dla mnie. Jakies pól roku temu koło mnie ojciec kupił synowi golfa 4 po zdaniu prafka, na drugi dzień po odebraniu prawka zabil sie na drzewie

mdw

392

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Pajej aj też do szkoły dojeżdżałem samochodem i możesz mi wierzyć lub nie to mój turkusowy maluszek był jedynym samochodem ucznia na parkingu obok żuka pana Olbrysia i poloneza typu borewicz  pana Andryszczyka . Wcale mnie to nie zepsuło a do końca studiów a może i dłużej bez problemu będę utrzymywał dzieci bo jak o mnie dbali rodzice tak i ja się teraz odwdzięczam się rodzicom i taką zasadę chcę utrzymać że dzieci traktuję jak dorosłych a rozpieszczam jak niemowlaka . Yoko na śmierć nie ma metody będziesz jechał prawidłowo swoim pikapem a wyskoczy Ci tir i gejm ower ............

393

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A myślałeś o toyocie corolli?

394

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

https://www.youtube.com/watch?v=rPeAGGXKsqw

mdw

395

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Hyundai cupeta bardzo zgrabne autko. Trochę tył przekombinowany. Silnik i inne podzespoły Mitsubishi, czyli nie do zajechania. Testowałem trzy sztuki. W środku bajka, za to silniki wraki !? Znaczy że i Mitsubishi można zajeździć jak ktoś się uprze.

396

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Dacie maja cos z silnikami pow 100tys km dzieja sie cudawianki... Kup Garbusa VW smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

397 Ostatnio edytowany przez marcin (2015-12-24 20:19:31)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Może bore golfa v lub 4 seat ibizę cupra albo Leona

398 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-12-25 11:37:13)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

a co powiecie o tym wozie
http://allegro.pl/a4-s4-lift-1-8t-150km … 98951.html
bo jak dla mnie to piękne auto

Nie ma to jak FORTSCHRITT

399

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Broń Boże Alfę !
Jest we Włoszech fabryka silników MWM, masówka. Totalna porażka ale tanie. Wiele marek zaopatruje się u nich w silniki. Range Rover, Chevrolet, Opel, Isuzu, Alfa Romeo, Fiat i pewnie inne o których nie wiem. Silniki czterocylindrowe, uszczelka pod głowicą po całości jedna. Głowic cztery, na każdą dziurę sztuka. Wszystkie aluminiowe. Pompa oleju też aluminiowa. Przeleci coś takiego 200 tys i szrot. Wielu próbowało to ustrojstwo naprawiać - żadnemu się nie udało. Jednorazówka.

400

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Tomek to audi S4 miało silnik 1.8t ?? Szybciej 2.7 albo 4.2... Ale może i jakieś pare wypustów było i 1.8... Nie wiem wink Fajne Fajne ja na żebym miał kasiory to chętnie bym kupił a4 b5 kombi 1.8b+G manual 2001r po lifcie fajny tylko przekładka z Anglika i cena 6tyś wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)