701

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Pietia mój brat wczoraj kupił qashqai-a. 2015 rocznik i silnik 1.2 Jak usłyszałem o pojemności to parsknąłem śmiechem ale po przejechaniu się stwierdziłem że zbiera dużo lepiej od od mojego 1.6hdi i 1.9TDi które też posiadam.

gg 5118068

702

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Bo tam jest chyba turbina mój jest z 2010 do chorwacji z dużym boksem na dachu i i załadowanym bagażnikiem super się sprawdził tyko te serpentyny w chorwacji 25 km w górę i 25 kilometrów w dół aby dojechać do wybrzeża

703

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

a ja powiem tak z każdym moim kolegą stwierdziliśmy ze jedyne auta jakie zasługują na uwagę to są AUDI i puki co jak dla mnie nie ma nic konkurencyjnego

Nie ma to jak FORTSCHRITT

704

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Tomek, to tak jak by stwierdzić że jedyne dziewczyny za którymi warto się uganiać to brunetki. A przecież mamy jeszcze blondynki, rude, mulatki, azjatki ... Trzeba być głupcem aby nie spróbować "pojeździć na każdym "modelu" wink

gg 5118068

705

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Hehe w końcu przejzycie na oczy że VAG to nie jest taki naj :beer:

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

706

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

tomek 323 napisał/a:

a ja powiem tak z każdym moim kolegą stwierdziliśmy ze jedyne auta jakie zasługują na uwagę to są AUDI i puki co jak dla mnie nie ma nic konkurencyjnego

tylko do 15 tys nie znajde nic sensownego, albo będzie już stary. A3 fajne, ale 5 dzwiowe to juz kosztuja

Rolnik z powołania:-)

707

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

zorak zgadzam sie z tobą w 100% teraz mam audi a4 b5 jest już mój 7 samochód a wczesniej miałem forda fiata nissana mazde hyundaia i z tych aut to jednak audi dało mi najwiecej głosów na tak a co do dziewczyn to nie lubię wynalazków mam jeden sprawdzony model i jestem w 100% zadowolony lepszego już nie ma smile

pajej a co do A3 to może i fajne ale to nie moja bryła auta

andrew a co do vag to nie kupiłem audi ze względu tylko na VAG ale na to ze pode mnie jest bardzo wygodna i mi się podoba a z reszta co w wieku 22 lat mogłem kupic bogatszego ile sie dało zarobić tyle się jeździ

Nie ma to jak FORTSCHRITT

708

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Gadanie że audi jest najlepsze to jak gadanie że forszaj najlepszy na świecie.

709

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ile lepiej wykonane jest audi od VW bo VW w porównaniu do Toyoty to jakby porównywać kowala do profesjonalnego zakładu

710

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

scoda19 napisał/a:

Gadanie że audi jest najlepsze to jak gadanie że forszaj najlepszy na świecie.

A ja myślałem, że jeździsz Skodą wink Poza tym forszaj jest najlepszy na świecie tongue Dziś powoli kończę składać forszaja to pokażę  :dance:

711

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Kuzyn ojca robi w fabryce wieśwagena w niemczech kupe lat mieszka tam na stałe.....Miał parę samochodów z tej stajni tj VW Audi Seat. Kie kupował wraków kupował 3 latki ... no i teraz jeździ SUvem hondy... na niemca nie che patrzeć...

712 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2017-07-25 21:07:51)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Dla miłośników oooo będzie czerwona strzał do sprzedaży w której jest wymieniany silnik który przez wady konstrukcyjne się zatarł a kolega już siły i nerw do niej nie ma.

713

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

tomek 323 napisał/a:

zorak zgadzam sie z tobą w 100% teraz mam audi a4 b5 jest już mój 7 samochód a wczesniej miałem forda fiata nissana mazde hyundaia i z tych aut to jednak audi dało mi najwiecej głosów na tak a co do dziewczyn to nie lubię wynalazków mam jeden sprawdzony model i jestem w 100% zadowolony lepszego już nie ma smile

pajej a co do A3 to może i fajne ale to nie moja bryła auta

andrew a co do vag to nie kupiłem audi ze względu tylko na VAG ale na to ze pode mnie jest bardzo wygodna i mi się podoba a z reszta co w wieku 22 lat mogłem kupic bogatszego ile sie dało zarobić tyle się jeździ

Ja nie trawie sedanów, a kombi mi nie potrzebne.
Jak Ci sie hyundai sprawował, jakiego miales?

Rolnik z powołania:-)

714

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Pajej nie rozglądaj się w jednej marce ważne aby kupić technicznie sprawne a nie jak najtaniej. Nie przywiązuj się przed i po kupnie bo wiecznie nie będziesz nim jeździł.

715

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

hyundai pony 1.5 benzyna 94rok powiem tak była to edycja limitowana taki się trafił jeździł u nas 7 lat u znajomego 5 lat stukała mu panewka ale kilometry robił dalej az wkońcu go ruda zjadła i kupiłem pierwsze audi zrywny był konkretnie tyle powiem i tak nawet wygodny jak na tamte warunki

Nie ma to jak FORTSCHRITT

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jak kupisz francuzkie auto to dowiesz się co znaczy komfort, Oczywiście od razu poznasz specjalistę od napraw zawieszenia:)

717

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

a hondy? znajomy (nie dobry, tylko zwykły) ściaga samochody i lada dzień będzie miał honde jazz

Rolnik z powołania:-)

718

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

małe sprytne auto ma dobre opinie

719

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Hondy jo byle nie civic.  drogie części i ciągle problem z tym że nie pasują tj."o ku..a to nie od tego modelu..."

720

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Najbardziej odjazdowymi autami w mojej rodzinie jeżdżą kobitki, siostra cioteczna kilka dni temu dokładnie takim łącznie z kolorem, nas odwiedziła. https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-r … xtor=SEC-8
Pajej kupisz mały i powiesz dziewczynie że dlatego bo "małe jest piękne" może Ci odpowiedzieć że ktoś Ci głupot nagadał big_smile