61

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

No moja też alumów nie ma sad

62

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

5x100 wiem gdzie są ale 17 cali z ładnymi oponami

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

63

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Aluski są przereklamowane wiem  bo mam 16 tki ,  wolę  stalowe . Gorzej wygląda ale lepiej się prowadzi i tańsze w utrzymaniu . Jak dodrę opony  na alu wrócę na stalowe .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

64

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

może i są przereklamowane lecz samochód ładniej wygląda . Karol ja sprawdzę te co ci pokazywałem czy nadadzą się do twojego seata.

Sprzedam U-4514

65

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Proponuję astrę F HB z silnikiem 2.0 ewentualnie 1.8 z LPG. Dynamika jazdy jest, ekonomia jest (spalanie rzędu 8-10l LPG) i bardzo duża wygoda jazdy smile

66

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

O tak 2 literki  to jest już  coś :satan: Astra i komfort ? neee hmm

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

67

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Sebastian napisał/a:

Astra i komfort ? neee hmm

Pewnie, że tak. Nie jeździłem bardziej wygodnym autem niż Astra. Osobiście posiadam passata B5, audi A4 i astrę F i z tych wszystkich aut właśnie ona jest najwygodniejsza. Ładnie tłumi dziury, nierówności, fajnie trzyma się drogi na górskich serpentynach. Przestałem jeździć astrą tylko z dwóch powodów (kaprysów): mały silnik (osobiście posiadam 1,6 75KM) oraz brak klimy. Miałem jeszcze w międzyczasie vectre A 1.8 LPG i tam silniczek już miał optymalną moc.
W dzisiejszych czasach taką astre F z klimą, LPG, i silnikiem min. 1.8 do 4tyś raczej na pewno się kupi (moja ceni się 2tyś)

68 Ostatnio edytowany przez bamreras (2012-05-24 21:18:31)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

jeśli chcesz poczuć naprawdę wygodę to przejedź się fordem scorpio. Mam takowego i jazda nim bajeczka... Szkoda że ich już nie robią bo auta naprawdę super...
Co do dynamiki jazdy to silniczek 2.3 147KM spisuje się bardzo dobrze.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

69

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

misiek napisał/a:
Sebastian napisał/a:

Astra i komfort ? neee hmm

Pewnie, że tak. Nie jeździłem bardziej wygodnym autem niż Astra. Osobiście posiadam passata B5, audi A4 i astrę F i z tych wszystkich aut właśnie ona jest najwygodniejsza. Ładnie tłumi dziury, nierówności, fajnie trzyma się drogi na górskich serpentynach. Przestałem jeździć astrą tylko z dwóch powodów (kaprysów): mały silnik (osobiście posiadam 1,6 75KM) oraz brak klimy. Miałem jeszcze w międzyczasie vectre A 1.8 LPG i tam silniczek już miał optymalną moc.
W dzisiejszych czasach taką astre F z klimą, LPG, i silnikiem min. 1.8 do 4tyś raczej na pewno się kupi (moja ceni się 2tyś)

astra f to ta w której nadkola rdza zjada?

70

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ja jedno nadkole robiłem dopiero w tym roku, a mam ją od 4 lat. Muszę jeszcze próg zrobić bo dziurka teraz wyskoczyła. Wszystko w zależności od stopnia dbałości o auto

71

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Mam  też astrę z 1995 1.7 TD Hatchback ,  sito jeśli chodzi o blachy , o dynamice jazdy  trzeba zapomnieć . Passat  B2 miał więcej konfortu i lepszą skrzynię biegów smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

72 Ostatnio edytowany przez lukasz565 (2012-09-14 22:19:58)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Panowie mam dylemat, nie wiem jakie auto wybrać.
volvo s60 czy audi a4 b6 czy bmw e46?
cena tak 20tys zł, silnik obojętnie czy benzyna czy diesel do pojemności max. 2,4

poradźcie które auto prezentuje się najciekawiej

73

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A4 1,9 140KM 2,5 nie polecam, ciężki silnik, drogi rozrząd roboty przy nim co nie miara.
1,9 bardziej popularny.
Generalnie popatrz po ocena na portalach motoryzacyjnych.
A jak się nie będziesz mógł zdecydować niech wybierze żona i kup ten który będzie się jej najbardziej nie podobał! Będziesz  zadowolony z zakupu. Ja tak zrobiłem kupiłem najmniej awaryjny samochód na podwórku a jest ich kilka

74

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Audi A4 2,5 tdi dlaczego nie jest tak tragicznie spalanie około 8,5l na sto można zejść niżej ale to już trzeba jeździć jak karawanem ale to auto jako pierwsze przeze mnie użytkowane ma zajefajny atut bo jest w automacie polecam
ps. przepraszam za pisownie bez znaków przestankowych ale wieczór był długi i jestem lekko zmęczony

75

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Volvice też są milusie

76

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

1.9 najbardziej popularny i jeszcze TDI w Audi A4 B6. Ładne Są i silniki bdb

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

77

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja bym becie brał  bo reszta  to mi się w cale nie podoba a ta jeszcze ujdzie  ale  będzie  na pewno  zjeżdżona jak koń po westernie  . A może jakiegoś  japońca ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

78

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Panowie jaki samochod wybrac; kia sorento, volvo s40 2 generacji, chevrolet epica? Cena tak 25000zl

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Gdybym był na Twoim miejscu to odp jasna : Volvo . Blacharka nie zniszczalna , auta trwałe i ciekawe

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja kupiłem od brata lagune 2,2 dti autko stasznie wygodne i za nieduże pieniądze można dostać a do tego silnik 2,2 dużo może. Choruje ostatnio na alfe 156 lub 166, kolega mnie przewiózł starą 33 i zakochałem się w wysokoobrotowych benzynach...