941

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ja też lubię szybą jazdę itp i nie będę udawał świętego. z volvo już prawie 240  było tylko obwodnica się kończyła i chyba to nie był jego kres możliwości  ale kiedy jadę z żoną i synkiem to jednak rozsądek bierze górę i jadę spokojnie i w miarę przepisowo  smile

942

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Laszek napisał/a:

Kiedyś miałem malucha bez papierów tylko tak na jazdę przy kominie. Miał tylko 2,4 I wsteczny. Duszę w gaźniku od dużego fiata załatwialy sprawę 😁

Dziś obejrzałem sobie u kolegi mechanika, malucha którego odrestaurował gościowi z sąsiedniej wioski. Zrobił go na oryginał z zakupem wyszedł gościowi 7 tyś.

943

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

przemek123 napisał/a:

ja też lubię szybą jazdę itp i nie będę udawał świętego. z volvo już prawie 240  było tylko obwodnica się kończyła i chyba to nie był jego kres możliwości  ale kiedy jadę z żoną i synkiem to jednak rozsądek bierze górę i jadę spokojnie i w miarę przepisowo  smile

Jadąc z rodziną wolniej niby rozważnie, ale gdyby tak głębiej się zastanowić to wdowa z dzieckiem też by nie miała lekko w życiu roll

Rolnictwo - moja pasja. Pamiętaj, rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.
TraktorPedia

944

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

prosta droga jest dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców, jak miałem 20 lat to to zapierdalałem,  jak mam 30 to już mi przeszło, ale umiejętności driftu zostały i nie powiem bo ratują dupę zwłaszcza zimą,

945

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Pamiętajcie że to nie prędkość zabija tylko nagła jej utrata.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

946

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ja myślę że z wiekiem mi to przejdzie ale na pewno coś zostanie bo jednak  w tych samochodach i traktorach  siedzi się od najmłodszych lat smile

947

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Mało rolny  muszę ci przyznać rację smile

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Żona chce na działalnośc wziąć dusterke w gazie. Warto ? Czy lepiej dopłacić i wziąć od nich diesla? Czy możę w ogóle nie patrzeć na dacie?

949

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

NIE wiem jak dziś jest z tymi dieslami ale 1.5 był słaby. Jak ktoś na czas nie wymienił Panewek to obróciło i silnik szrot. Turbiny też takie sobie. Zależy czy żona o auto dba czy jeździ:)
Ale na dzień dzisiejszy to chyba jednak benzyna w gazie będzie lepszym wyborem. Dacia jak Dacia. Dopóki nowa i w miarę świeża to jeździć będzie. Ale co wymagać od auta, które tyle kosztuje...

Siły na zamiary zmierz....

950

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

nowe to nowe i jakie by nie było to troche pojezdzi, te nowe dustery całkiem całkiem.

mdw

951

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

w pieniądzach dustera masz najtańszą wersję Hyundai Kona który wg mnie będzie lepszym wyborem. Wygląd to rzecz gustu ale kona ma ładną linie - kobiecą wink Najmniejszy silnik 1.0 120KM daje fajnie radę, miałem okazję tym pojeździć. Dla kobiety super autko, a i rodzina się zapakuje w trasę.

gg 5118068

952

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

1.0 i 120KM 200tyś to max co mu daje. Ale jak ktoś kupuje samochód na 3 lata to czemu nie.

953

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

1.0 3cyl i 120 koni - taka jest teraz tendencja, mała pojemność, mało cylindrów i turbina. W traktorach jest to samo.
Jeśli takie autko przelata 200 tyś bez awarii a tylko z wymianami serwisowymi to będzie bardzo dobry wynik i biorę w ciemno takie auto bo żona 200 tyś nie zrobi przez 30 lat.

gg 5118068

954

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

https://www.facebook.com/MotoryzacjawPL … 563604554/
Tak dacie dopasowują 🤣🤣

955

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Muszę powiedzieć że ładny nawet ładniejszy od daci

956

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

jeździłem koną ful eletryczną i to dopiero ma kopyto, 400km zasięgu na ładowaniu, a moment obrotowy max od początku... jedyny problem to czas oczekiwania na auto i wolne 200 tysi

957 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2019-02-15 15:29:53)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

zorak napisał/a:

1.0 3cyl i 120 koni - taka jest teraz tendencja, mała pojemność, mało cylindrów i turbina. W traktorach jest to samo.
Jeśli takie autko przelata 200 tyś bez awarii a tylko z wymianami serwisowymi to będzie bardzo dobry wynik i biorę w ciemno takie auto bo żona 200 tyś nie zrobi przez 30 lat.

200 tyś to już będzie trup nie do naprawy. Silnika na szrocie nie kupisz bo wszystkie będą zajechane a naprawa będzie droższa od samochodu. Dziwna ta dzisiejsza motoryzacja.  Siostra ma nowego civica benzynę 1,3 150KM. Samochód jak samochód ale te 150KM jedzie jak 90 w ojca seacie z 99r. Nie podoba mi się to wszystko. No cóż trzeba się z tym pogodzić....

Oglądaliście mechanika krisa na YT jak wymienia olej w nowym BMW z przebiegiem 20tyś?
To co znalazł w filtrach nie jest niczym dziwnym w samochodzie za 30tyś ale płacąc 250tyś....
https://www.youtube.com/watch?v=nhxYLPvTQOo

No cóż jestem JAnuszem z początku tego filmu wink

958

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Dustery chwalą sobie w okolicy leśnicy. W miare dobry prześwit i wlaściwisci w terenie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

959

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

a samochód musi byc nowy w cenie nowego dastera można kupic np mercedesa ML który dłużej wytrzyma nowa dacia czy uzywany mercedes?

Rolnik z powołania:-)

960

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Taaa ML  i jego wytrzymałość a raczej jej brak ...........