Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Laguna jak każdy Renault bardzo wygodne laguna w szczególności . Sam posiadałem lagune pierwszej generacji z silnikiem 2.0 16v produkcji volvo auto full opcja polecam jako auto dla młodziaka smile co do 2.2 diesla nie jeździlem ale jeździłem 1.9 dti bo kumpel ma w kombi i powiem że nie jest źle a srednie spalanie 5.7L .

82

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Wysoko obrotowa benzyna w alfie? Honda to ma dopiero wysokoobrotowe silniki....
Alfy fajne bryki polecam

83

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Chyba wybieram volvo tylko jaki model ladniejszy S60 D5 czy S40 drugiej generacji?

84

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

http://otomoto.pl/mitsubishi-galant-oka … 76062.html
Zastanów się nad Galantem też niezłe auto, lecz mało znane.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

85

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Krzysiek napisał/a:

....
Alfy fajne bryki polecam

Dlaczego kierowcy alf nie pozdrawiają się na drodze?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

..

... bo rano spotkali się już w serwisie...;)




...przepraszam, nie mogłem się powstrzymać... big_smile

86 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-11-25 18:14:23)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

To nie do końca tak . Tak się zwykle dzieje  jak kupi się  klaka . Bo nawet najlepszy samochód bo złym traktowaniu pokaże pazurki . Wiem po sobie .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

87

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Goldenarts ma troche racji,ojca znajomy kupił nową 147 z salonu i w jego przypadku było tak że alfa więcej stała w serwisie niż jeżdziła.

88

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

to samo  mogę powiedzieć o Vw polo mojego szwagra i peugocie mojej siostry. Nowe samochody......
Osobiście miałem Lancie Vw opla mam honde x2  fiata seata i wszystkie się psują poza civic z 84r
Wczoraj ją schowałem do wiosny nie ruszam

Poczytajcie sobie opinie w necie nie na forach tylko np http://www.autocentrum.pl/oceny/

89

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Panowie, żeby żyć w zgodzie z duchem tego forum i maszynami z podwórka, to niestety/stety ale pozostaje nam tylko BMW, bo tylko jego korzenie tkwią głęboki o IFIE.... smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

90

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

PiotrK napisał/a:

...pozostaje nam tylko BMW... smile

Ale to miało być auto dla "Młodziaka"... wink

91

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

nie ma auta które było by idealne i przed kupnem trzeba się zastanowić do czego ma być używane:
- BMW (zwłaszcza coupe), civic, ogólnie wszelkie małe autka z mocnym silnikiem to wiadomo świrowanie, świrowanie i jeszcze raz świrowanie
- małe, tanie z małym silnikiem Pb na dojazdy kilka km do pracy
- kombi do wszystkiego,
- skrzyniowe typu partner, berlingo do roboty
- suv jak dla mnie troszkę niepraktyczne
Ja przerabiałem prawie wszystkie możliwości a obecnie jest: clio dla żony na dojazd do pracy, focus kombi został przesunięty jako zaopatrzeniowy w gospodarstwie a dla siebie kupiłem peugeota 407sw z zabójczym silnikiem 1,6HDI - szaleństwo ale za to w trasie 4,5 litra jak się jedzie do 130km/h.
Powtórzę się ale dla młodego chcącego patrzeć na innych w lusterku wstecznym honda jest idealnym rozwiązaniem. I pamiętajcie w hondzie KM liczy się x2 wink U mnie kwestia czasu jak w garażu stanie V generacja civica. Pobawię się troszkę z silnikiem i będzie cieszyć podczas niedzielnych przejażdżek. Szkoda tylko że polskie prawo nie pozwala na zbyt wiele modyfikacji.

gg 5118068

92

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

zorak napisał/a:

..a dla siebie kupiłem peugeota 407sw z zabójczym silnikiem 1,6HDI - szaleństwo ale za to w trasie 4,5 litra jak się jedzie do 130km/h.

Faktycznie zabójczy,chciałem też takiego kupić tylko oczywiście sedana,i na jeżdzie próbnej wyprzedzanie tira wnet by się żle skończyło,przyśpieszenie jak w maluchu.Sąsiad kupił 2.o hdi zchipowany na 155 km. to i owszem taki już jedzie.

93 Ostatnio edytowany przez Pajej (2012-11-26 19:38:06)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja jeżdzę VW polo z silnikiem 1,0 i jeszcze przy wyprzedzaniu TIRa nigdy mi miejsca nie brakło. Trzeba mieć wyobraźnie. Mam ochote na suzuki vitare ale nie ma sensu kolejnego samochodu kupować. teraz z ojcem mamy citroena c 15 i c25 i tego vw więc kolejny tylko zawadzałby.
moim zdaniem rolnikowi potrzebyn jest jakiś 4x4 jak chce czesto pola lustrować

Rolnik z powołania:-)

94

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Tak jak pisze Pajej rolnik to powinien mieć jakieś 4x4 ewentualnie jakieś dostawcze żeby coś przewieź. Osobówka jest mało użyteczna, z wyjątkiem kombi którym można coś przewieź.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

95

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Wiecie mam Seata 1.2 i nie narzekam przy wyprzedzaniu Tira czy coś smile Ma Kopa niezłego smile  Jak dla mnie to wystarcza i dla dziewczyny również. Większego mi narazie nie trzeba ( Chyba że za pare lat dziecko to wtedy inna rozmowa tongue ) Tata jak będzie zmieniał to coś na Terenowego A dziadko zostanie przy Audi A4 smile  Mam 18 lat i jakoś mi się nie chce ciskać pedał do podłogi ( no czasami jak najdzie ochota przeczyścić katalizator smile ) Jest kolegów co mówi o Tym normalnie i wgl a jest takich że Chryste Panie.. Ja Kupię takiego A Ja takiego V-tec i bla bla bla. Aby coś jeździło i mało paliło żeby były na własne potrzeby. Później można o czymś myśleć o  autku smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

96

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A ja się poruszam zafirą od sześciu lat i następne auto to  będzie też jakiś miniwan .

97

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Mam pytanko. Jak jest z awaryjnoscia zawieszenia i jakie sa koszty napedowcow czyli 4x4 np serii audi 100c4 badz a6 c4? Duzo wyzsze sa koszty utrzymania?  Mnie korci a6 c4 2.5tdi tongue

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

98

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Daj sobie spokój nawet z tym autem , albo chociaż nie z tym silnikiem .

mdw

99

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Niby czemu?  Taki zly?  smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

100 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-11-12 21:57:35)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Do udanych nie należy , jest po prostu awaryjny,polecam 1,9. Kumpel mmiał c4 2,5w automacie, jak nierobił silnika to skrzyniei na przemian. poczytsj na forum jakimś o autach z tymi silnikami. Ogolnie dlatego są takie ceny tych samochodów. W sumie to samo tyczy się audi 100, wujaszek żony miał taka wymienił dwie skrzynie , silnik też bez szału, jedyny plus to że ładne są i dopóki chodzą to żwawo.

mdw