981

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

niewydostanieszsie napisał/a:

Mi z wyglądu to się podoba dodge ram z silnikiem 6,7 hemi ale ile to kosztuje i kto to wykarmi. Tu chodzi o auto do jazdy po wiejskich drogach bo tego wymaga praca środowiskowej pielegniarki, nowe w miarę tanie i niezawodne, a jak nie niezawodne to tanie w utrzymaniu chociaz.

A mi po nocach śni się Ford F150 Raptor, ale to tylko marzenia...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

982

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

https://youtu.be/22b27P9Pk9E

E 516 na części
Telefon 695 076 269

983

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Marek mam to samo smile

984

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

To co Laszek pokazał to chodzi jak traktor z rozstrojonym silnikiem i nie dopala. Kiedyś były zaporożce co tak hałasowały, ale nie kopciły.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

985 Ostatnio edytowany przez Rur3k (2019-02-20 11:31:25)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

On nie dopala bo tak ma być w stanach jest jakaś moda wśród właścicieli picup-ów  by tak dymiły. U nas ludzie w golfach opuszczają zawieszenie naciągają oponę 205 na 10 calową felgę i montują ultrafiolet. A tam w picupie podnoszą zawieszenie modyfikują tłumiki by dmuchały w okno na sąsiednim pasie lub nad dach jak w trakach i montują dodatkowy wtryskiwacz w kolektorze wydechowym by spaliny były pełne sadzy. W necie jest sporo filmików że oni specjalnie wąchają jeszcze te spaliny chyba mają za mało zachorowań na raka.

https://youtu.be/fkmLf5OXxz0

986

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

W Wenezueli to bym taką ruską ciężarówką jeździł wink https://www.youtube.com/watch?v=hZ483D14Gi0

987

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Pewnie na Dakar jedzie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

988

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A tu wspomniany zaporożec big_smile https://www.youtube.com/watch?v=fF7YOVnF9YU

989

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Kolega w golfie II wiózł kucyka big_smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

990

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jadąc samochodem z lawetą o łącznej masie 2400+2000 muszę mieć viabox-a czy nie? Na drodze niby nie ma odcinków płatnych viaTOLL ale czy nie potrzebuje samego urządzenia?

991

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jeżeli nie jedziesz po autostradzie albo ekspresówce to nie musisz mieć. Natomiast wjeżdżając  na jakąś obwodnicę czy trasę typu S8 musisz mieć viatoll  . Wszystko co łącznie ma powyżej 3.5 dmc musi mieć boxa żeby czasem nie zarobić mandat jak ja. Jechałem Kia plus koniowóz razem 4650 DMC na S8 za Wrockiem w kierunku Łodzi . Pińcet złotych nie moje. Jakbym miał boxa ale wyłączony to można jakoś się tłumaczyć,  ja nie miałem nic.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

992

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

to ile Twoja kia na haku może ciagać? jak mi przyczepke robili to wpisali ładowności 450 żeby DMC ciaganej przyczepki sie zgadzało. golfik ma 700 bez hamulca

Rolnik z powołania:-)

993

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Po płatnych odcinkach nie planuje jechać (tak wynika z mapy viaTOLL)  tylko od siebie do Torunia 50 km  drogą krajową nr 10. I tak sprawdzam jak to z tym viaboxem jest bo mleczarki nie wyjeżdżają na płatne odcinki a posiądą. Nie chce płacić mandatu bo taniej by było wynająć transport.

994

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Carnival na haku ma 2tony.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

995

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

dzisiaj stałem się szczęśliwym albo i też nie posiadaczem golfa 4 w kombi 1.9 110km 2001rok

Nie ma to jak FORTSCHRITT

996

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Dobry wybór 110 km najlepszy

997

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

a ja kupiłem kangoo 4x4

Rolnik z powołania:-)

998

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Pajej sąsiad ma takiego. Wynalazek, skrzynie już robił i przede wszystkim mało części do tego

E 516 na części
Telefon 695 076 269

999

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ale skrzynia silnik to chyba to samo co zwykłe kangoo różni sie tylko zawieszeniem. chyba ze sie mylę. dałem za niego 5 tys więc w razie czego nie duzo mam do stracenia, a pojemny samochodzik na pola przyda mi sie

Rolnik z powołania:-)

1,000

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jak chodzi Ci Kangoo Pajej?

E 516 na części
Telefon 695 076 269