121

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

pół litra więcej niż 1,9tdi czyli 7,5l
Ja kręcąc się na trasach 6-14km spalam sharanem 6,6l raz udało się 6,3 w trasie przy pełnym obciążeniu 6,7 nie będę pisał jakie obciążenie bo i tak nikt nie uwierzy. 8litów spala po mieście jak nie żałuje....
Fakt że Ty masz automat .....

122 Ostatnio edytowany przez marcel (2013-11-13 20:06:40)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A świstak siedzi i zawija w te sreberka.
http://www.autocentrum.pl/dane-technicz … -tdi-150km

http://www.autocentrum.pl/dane-technicz … -tdi-110km

123

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Nie oszukujmy się auta są teraz robione na ilość nie na jakoś(te na jakość skończyli robić z początkiem lat 90) fakt może przez pierwsze kilka lat chodzą *** ale później jest tylko gorzej.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

124

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Tia co do paliwa  to filtr paliwa w Astrze 1,7td  isuzu wymieniam co roku  bo gaśnie i to zawsze na początku zimy  .... Ja mam dwie drogi do wyboru  albo  mniejsze auto od tego co mam albo większe jak bym zmieniał . Kusi mnie na stare BMW  525 w benzoli . Podobno dużo więcej nie pali od 2.0 jasne ... nie z moją nogą ....  Niestety jeszcze  nie dorosłem ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

125

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Pewnie myślisz o e34 mój kuzyn ma w e30 ten nowszy silnik z e34(wychodziły dwa silniki m20 i m50) i naprawdę dobrze jeździe i przy spokojnej jeździe nie pali dużo lpg.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

126

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Grzegorz89 napisał/a:

A może noga za ciężka big_smile ?

W silnikach V jest to ponoć standard bo scianka jest pod kątem i olej nie scieka swobodnie po niej, a w ręcz stoi w niektórych miejscach

127

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Sebastian napisał/a:

Tia co do paliwa  to filtr paliwa w Astrze 1,7td  isuzu wymieniam co roku  bo gaśnie i to zawsze na początku zimy  .... Ja mam dwie drogi do wyboru  albo  mniejsze auto od tego co mam albo większe jak bym zmieniał . Kusi mnie na stare BMW  525 w benzoli . Podobno dużo więcej nie pali od 2.0 jasne ... nie z moją nogą ....  Niestety jeszcze  nie dorosłem ...

Bunia 525i +gaz dogadzała mi przez ostatnią dekadę[sprzedałem latem] fajna limuzyna,dobrze niesie i trzyma się drogi. Nigdy nie żałowałem tego zakupu i dlatego była ze mną tyle lat.

128

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Na stare BMW się nie narzeka bo to są sprzęty nie do zajechania i nie są tak napakowane elektroniką jak te nowe, chociaż i tak mają trochę w sobie elektroniki.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

129

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja żałuję że zezłomowałem swojego passata z 80  roku. To było proste i twarde auto eh ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

130

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A co do spalania mojej a4 to jest ok 11-12litrów LPG w cyklu 80% trasa 20% miasto. W długiej trasie przez niemcy przy prędkościach rzędu 140-160 spalanie grubo poniżej 10l. Wniosek jeden. Taniej niż passatem 1.9tdi 90KM 2000r. (taki też stoi u mnie na podwórku)

131

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A ja mam lancie kappa 2.4tds i na awaryjnosc nie narzekam tak samo z peugeotem406 1.9tdi spalanie lancii to średnio 7.5 l hyba ze jadę do Niemiec to wtedy prędkość zadko spada poniżej 140-150 i pali 8.5 ale jadąc max 130 wychodzi poniżej 7 a peugeot jeszcze nie wyszedł wiecej jak 6.5 l z pedalem w podłodze a minimum 5.5l przy oszczednej jeździe

http://img.userbars.pl/122/24382.jpg

132

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Mam mazde 323 f bj 2,0 td,super auto,pojemne,oszczędne,ma kopa. Spalanie w trasie tak do 130km/h 5 litrów, w mieście max 6

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

133

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Moim zdaniem każdy samochód pali wystarczająco w zależności od zasobności kieszeni właściciela .Ja jeżdżę fordem Fiusionem 1.4 na sekwencji lpg i nie narzekam .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

134

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

http://otomoto.pl/bmw-z3-1-9i-stan-idea … 74454.html

Siostrzenica taką (nie tą ale taki kolor) furę kupiła, wszystkim chłopakom w rodzinie i okolicy szczęki poopadały.

135 Ostatnio edytowany przez mazi (2013-12-15 21:40:49)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Bardzo dobry silnik jeśli taki jak w ogłoszeniu w moim byłym e36 przy 360 tyś stan ideał był. Co do samochodu to tak naprawdę dwu osobowe małe dość ale jak dla "młodziaka" dobre choć może za mocne e36 do 245 dociągała.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

136

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

androl napisał/a:

http://otomoto.pl/bmw-z3-1-9i-stan-idea … 74454.html

Siostrzenica taką (nie tą ale taki kolor) furę kupiła, wszystkim chłopakom w rodzinie i okolicy szczęki poopadały.

Sory ale mi się nie  podoba big_smile A i 1.9 nie przypominam sobie żeby taki  był w  e 36  montowany fabrycznie ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

137

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Nie pamiętam już symbolu silnika ale to rozwiercony M40,w e46 dość dużo tego jest i nie zbyt trwałe.

138

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

M43TUB19 z tego co pamiętam to tu oznacza vanosa, i nie był montowany w e36 tylko w z3 i e46.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

139 Ostatnio edytowany przez mazi (2013-12-18 07:30:30)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Był w e36 i nawet w e30 tzw 1.8 is to ten silnik 143 km m42.  M43 i m44 to to samo z małymi zmianami części są zamienne miedzy silnikami prawie wszystkie. Dokładnie to w każdym z nich jest inna elektronika podzespołów. M43 i 44 ma inną miskę oleju i kolektor dolotowy m44 ma ews i dwumas ale blok i bebechy to to samo. Swap silnika między tymi jednostkami jest możliwy tylko m44 sprawia problemy a dokładniej aws ale j obejście tego jest możliwe swap odbywa się bez koniecznosci wymiany kompa.

Przepraszam za jakiekolwiek błędy bo z tel. piszę i informacje bo z pamięci .

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

140

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Z tym się zgodzę że był w e30 i e36 m42. Co do swapu to pewno masz racje z tego co widziałem to w bmw ludzie zmieniają silniki jak rękawiczki. Ale i tak żaden nowy ślinik nie dorówna poczciwej M30 lub M20, teraz to już sam plastik.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci