161

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

airbag jest?

162

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja się nie śmieję bo taką brykę jak androl pokazał to dosiadałem . Kumpel pozwolił mi się przejechać smile Tylko  kiera  była od syreny  a rower  to był ruski składak smile  A tu  wypas jest ... grzybek  !

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

163

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Chłopaki tak trochę sie wetnę. co myślicie o Samochodzie dostawczym LT rok prod 2000 . np cos takiegohttp://otomoto.pl/volkswagen-lt-35-tdi-skrzynia-plandeka-zamiana-T4212879.html

164

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Na pierwszy rzut oka przyzwoity i nie drogi, z reguły ciężko trafić coś dobrego z tego typu aut.

mdw

165

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

No właśnie trudno. ten wydaje się niezły i pieniadze nie duże , może coś z silnikiem jest.. i zastanawiam sie nad Boxerem 2003-2005 rok

166

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Celuj w LT-ka droższy ale pojeździsz...

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

167

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Którą kupić benzyne czy diesla ? http://tablica.pl/oferta/audi-a6-quattr … f;promoted  czy  http://tablica.pl/oferta/audi-a6-c4-ava … c8d3b2f083

168

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Szczerze? Ani jedna ani drugą , sa awaryjne te silniki.

mdw

169

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Szukasz coś z większym silnikiem? W V-kach droższe remonty, ale za to jak pracują. Miód na moje uszy. Ogólnie podobają mi się Audiczki im dłuższe tym lepsze i drogi to się trzyma niesamowicie. Ja brałbym B+g zawsze taniej.

170

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A wiesz ile kosztuje rozrząd do takiego motorka? z robotą wychodzi 3x drozej niż w 1,9tdi.
I poco wam takie silniki? Orać tym będziecie? A może macie małe penisy i chcecie sobie przedłużyć?
Tak ogólnie... bez urazy..;)

171

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Żonie starcza big_smile o kochance jeszcze nie myślałem...... smile Silniki w remontach fakt drogie, ale bez przesady, co piątek się nie psują. Jak ktoś nie liczyłby się z paliwem, to remont raz na jakiś czas też nie wyrwałby z butów. przy normalnym używaniu tych samochodów, tylko filtry, płyny i rozrząd się wymienia. Tomek mechanior to takie proste silniki całe śmiało rozebrałby i złożył z palcem... Nie ma nic skomplikowanego.
A Krzysiek jeszcze przypomniałem sobie. Nie ważne długi czy krótki, ważne żeby na długo starczał big_smile

172

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A mnie najbardziej rozbawił przebieg dwudziestoletniego auta. Na szczęście w tych autach komputer pamięta prawdziwy wynik.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

173 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2014-03-08 12:13:16)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Zdarzają się takie rodzynki ( patrz mój link poniżej jakieś 155tys km )
Mam w rodzinie audi z v6 benzyna 1996r . Silnik prosty jak budowa cepa trochę kabelków i jedzie. Do puki cos nie padnie jakas pierdoła Gdzieś z silnika cieknie olej. Ale gdzie?
Ciężko zobaczyć a co dopiero naprawić. Uszczelka na kolektorze wydechowym poszła. trzeba by wymienić ale jest problem. Nie da się odkręcić kolektora. Brak dostępu. Albo z głowicą albo z całym silnikiem. To wiekowe auta. pierścieni nikt pewnie w nich nie będzie wymieniał. Silniki prawidłowo używane są nie zniszczalne, ale wszytko w okół zaczyna się sypać i do wszystkiego potrzebny ginekolog
Wymiana stycznika biegu wstecznego najlepiej u ginekologa. 3 styczniki zaden nie działa......

Pasek wymienia się średnio co 3 lata no to do kosztów rocznego utrzymania dolicz 500zł bo z wymianą 1500 trza dać.  Wymian polega na zwaleniu zderzaka chłodnicy szt 2 pasa przedniego u h... wie czego jeszcze

174

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

MAREKPE napisał/a:

A mnie najbardziej rozbawił przebieg dwudziestoletniego auta. Na szczęście w tych autach komputer pamięta prawdziwy wynik.

Czasami można pod licznikiem znaleźć liścik od poprzedniego właściciela np. pozdrawiam, ja cofnąłem 100 tyś, a ty cofaj ile chcesz.

175

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Krzysiek coś za coś wolę się pobawić i zdjąć wszystko z przodu niż babrać się w ciasnocie z boku jak w innych autach. Jak się rozbierze z przodu to już wszystko można z nimi robić. Ja u siebie mam bardzo podobnie o ile nie tak samo przód zrobiony to razem z wyjęciem wiatraków i chłodnic zajmuje średnio 15-20 minut. Światła dla bezpieczeństwa też zdejmuję. Po takim zabiegu można zajrzeć wszędzie. Widziałem rozebraną do wymiany paska rozrządu v6 i powiem że wolałbym to naprawiać jak seicento gdzie nigdzie ręki się nie da włożyć.

176

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

kamil3993 napisał/a:

Chłopaki tak trochę sie wetnę. co myślicie o Samochodzie dostawczym LT rok prod 2000 . np cos takiegohttp://otomoto.pl/volkswagen-lt-35-tdi-skrzynia-plandeka-zamiana-T4212879.html

silnik 2.8 , produkcji VM , brazylia:)
awaryjny, bardzo. szukaj 2,5 tdi , rama w nich gnije , lubi pękać  za kabiną, ale auto proste , mało wymagające  lać paliwo i latać:)
do 2 ton można ładować, jak potrzeba więcej , to wersja na bliżniaku lub iveco:)
trojaczki <ducato, boxer jumper> też wrażliwe na rdzę , przedni napęd:nooo:
silniki 2,8 nie do zajechania, w wersji jtd wtryski po 1000 , ale bardzo mało awaryjne. jak jeden padnie to auto jedzie dalej:) sprinter cdi już nie pojedzie...
mam w firmie sprintera 2,3 wolnossący ot taki żółwik kontener 6 epal + winda:), nie do zamordowania, zimą nic nie odpala a kierowca żółwikiem pół osiedla ciąga:))
tylko rama się sypie...

kup mało pordzewiałego lt a masz auto na lata:)

177

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ano strasznie mi się się spodobały A6 c5 w kombi i Qauttro + hak to co mi potrzeba myślałem o terenówce ale audi mnie zauroczyło.

178

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Mi też się bardzo podobają. Jedynie co za starszą przemawia to prostsze i tańsze zawieszenie jednowahaczowe. Brat ma peugeot406 i w sumie co chwila coś grzebie. Nie wytrzymuje na dziurach a tanie nie jest.

179

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Wpinam sie tutaj z tematem . Jak by ktoś szukał auta terenowego to polecam Mojego Ojczulka http://olx.pl/oferta/kia-sorento-ex-2-5 … 60Sej.html

180

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jak w tym egzemplarzu z korozją bo znajomy ma identyczną tylko anglika przerobionego i rudej dookoła :wow: