21

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Na te moje ha to zbyt wydajne maszyny. 514 byłby optymalny. Dzwoniłem dziś. Kombajn jest już w Polsce, ale heder przyjedzie następnym transportem, więc na oględziny trzeba chwile poczekać.

22

Odp: Fortschritt E514 Perkins

mysle,ze wydanie powyzej 40tys. na 514 jest ... przesada... My tez szukamy 514, ale nie mamy zamiaru wydac wiecej niz 30tys.

23

Odp: Fortschritt E514 Perkins

ten zpierwszego ogłoszenia, a raczej ta miejscowość budzi we mnie miłe wspomnienia, nie zwiazane z rolnictwem

Rolnik z powołania:-)

24

Odp: Fortschritt E514 Perkins

To co tam w Sokolinie się działo, pochwal się:)

25

Odp: Fortschritt E514 Perkins

nocleg pielgrzymka tam ma :-)

Rolnik z powołania:-)

26

Odp: Fortschritt E514 Perkins

do sololiny mam jakieś 30 km.... swojego czasu były tam dobre "pociuchraje" (disko)... jak coś to zadzwonię do kuzyna i wypytam o tego handlarza bo mieszka 6 km od niego

27

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Dzięki, byłoby super. Bo coraz bardziej nakręcam się na tego E-514.

28

Odp: Fortschritt E514 Perkins

@boberek666 udało się coś dowiedzieć o tego handlarza?

29

Odp: Fortschritt E514 Perkins

jutro coś więcej się dowiem bo kuzyn kopie buraki dzień i noc bo wreszcie przestało padać.... i za bardzo nie miał czasu rozmawiać.

30

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Witam. Jestem tutaj nowy na forum. Do żniw mam zamiar kupić kombajn i myślę że będzie to 514stka. Ale nie chcę wyjechanego trupa tylko chcę kupić coś porządniejszego tak żeby wyjechać w pole i kosić a nie naprawiać. Sprawdzałem allegro i moją uwagę przykuło to ogłoszenie. cena trochę zaporowa ale też  heder jest na schumaherze i ogólnie wydaje się bardzo porządna maszyna. co o tym sądzicie?   http://otomoto.pl/kombajn-fortschritt-e … 44047.html

31

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Wygląda na niezjechanego ale za tą kasę to już bym się poważnie zastanowił chyba że masz naprawdę dużo cięcia ale wtedy to chyba lepiej kupić już coś większego.za te pieniądze to byś ładną 524 kupił az to już wogóle inna wydajność.

32

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Cena oderwana od realiów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

33

Odp: Fortschritt E514 Perkins

w tych pieniądzach oglądałem też clasa dominatora 86. ogólnie stan był do poprawek. heder pospawany, krzywa ośka od ślimaka, w kabinie też było widać przebieg. chyba coś około 4 tys mtg. ja mam do koszenia 40 ha i myślę że usług było by sporo bo u nas jest z tym problem. więc myślę sobie że skoro mam kupić dominatora i go remontować to pomyślałem o takim. Jeśli by miał chodzić bezproblemowo i być na lata to jak myślicie ile by trzeba urwać z tej ceny żeby się opłacało?? 75 z dostawą na miejsce??

34

Odp: Fortschritt E514 Perkins

chłopie  za ta cenę to kupisz Claasa  w nienagannym stanie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

35

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Więc na ile wyceniacie tego Ernte Meister??

36

Odp: Fortschritt E514 Perkins

55 max

37

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Tak połowę z tego...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

38

Odp: Fortschritt E514 Perkins

przecież to się niczym nie różni od zwykłej zielonej 14 więc skąd ta cena ? bo cheder  inny i 3 kolory na kombajnie ? nieee ta cena to jakiej nieporozumienie ... wolał bym już wydac 30 na pierwszego lepszego i drugie tyle dac w nowe czesci założenie shumachera do chederu i mechanika bym palcem nie ruszył  i bym wiedział że już mam wszystko totalnie nowe ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

39

Odp: Fortschritt E514 Perkins

połowę z tego? to te co są wystawione za 40- 50 tys rozumiem można za 25 kupić tak? ostatnio facet mi proponował że przywiezie z czech za 30 z dostawą na miejsce. ale jak pokazywał zdjęcia to on miał już dosyć. takiego nie chcę. Ja chcę kosić a nie naprawiać.

40

Odp: Fortschritt E514 Perkins

grybym miał taka kase jak na tego z ogłoszenia to szukałbym tylko i wyłącznie claasa, bo raz mało awaryjny 2 wydajny 3 o częsci łatwiej niz do forszaja

Rolnik z powołania:-)