141

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Stachu a możesz mi coś powiedzieć na temat tego handlarza w Mazurkach k. Augustowa?? Bo widzę że ma tam kilka 514-stek i nawet ładnych. Chodzi o to czy gość jakiś uczciwy i czy wiesz coś o tych kombajnach czy opłaca się jechać do niego?

142

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Mazurki heh... Tam są dobre aparaty kiedyś niezłe cuda wyprawiali i ceny były kosmos.. Teraz trochę ceny obniżyli maszyn i wgl.. Ktoś od nich kupił Ciągnik Fiata i coś pękło i zadzwonil żeby przyjechali zrobić i przyjechali pospawali ale nie odłączył kabelkow od alternatora i spaliło kompa za jakiś czas i znowu dzwoni ze taka sprawa a ten szef z mazurek mówi ze pewnie coś pan robił pewnie spawal i nie odłączył zasilania a on gada ze właśnie spawal od pana chłopak i to on tego nie zrobił.. się dogadali i zmienili na koszt firmy chyba.. Teraz zmieniło się u nich bo teraz dużo handlarzy jest a trzeba jakoś żyć i mieć miarę dobre maszyny na sprzedaż w dobrych cenach. Tata mówił ze jeszcze z 15 lat temu to był największy komis w Mazurkach i ceny były naprawdę ogromne... Chociaż teraz tez nie tak tanio big_smile ale teraz się zmienili na lepsze bo konkurencja jest

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

143

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Ricky ja u niego nic nie kupiłem. Jeśli chodzi o kombajny to ja swój kupiłem w rykach. Tam koleś sprowadza tylko kombajny i ma same igły. Polecam! Jak ja kupowałem 14-tkę to stały dwie 12-tki ale w takim stanie jeszcze nie widziałem. Lalki przebieg poniżej 1tyś mtg!

144

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Masz jakiś kontakt do tego gościa z Ryk?? Acha no to proszę oceńcie czy warto jechać obejrzeć ten kombajn i za jakie pieniądze można by go wziąć??  http://olx.pl/oferta/fortschritt-e513-5 … 64c57abfcb

145

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Ricky tu masz link a w nim tel do gościa od którego ja kupiłem. On handluje przeważnie kombajnami ze Szwecji i nigdy wszystkich nie wystawia nie wiem czemu, skoro olx jest bezpłatny. http://olx.pl/oferta/ford-6640-new-holl … f2e22ce0e. Co do tego twojego to trzeba by go było obejrzeć to tylko foto!

146

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Ricky napisał/a:

Masz jakiś kontakt do tego gościa z Ryk?? Acha no to proszę oceńcie czy warto jechać obejrzeć ten kombajn i za jakie pieniądze można by go wziąć??  http://olx.pl/oferta/fortschritt-e513-5 … 64c57abfcb

no chyba ze złota ta 514 cena z kosmosu no proszę kolegów.

Leszek   dla kolegów'

147

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Sarast mam jeszcze takiego może jutro pojadę go obejrzeć bo jest blisko mnie.
http://olx.pl/oferta/fortschritt-mdw-e- … 1fb345fc78
kurde jak ogladam ogłoszenia to co ładniejsze i z perkinsem to i powyżej 50 tysi wołają

148

Odp: Fortschritt E514 Perkins

ze wołają tyle to fakt ale kto je kupi w tej cenie to  inna sprawa ,mimo wszystko to tylko fortschritt  ,

Leszek   dla kolegów'

149

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Wiesz to ma być mój pierwszy kombajn. Boję się żeby nie kupić kompletnego złomu i żeby cały czas nie naprawiać i nie ładować w niego pieniędzy. tak do 40 tysi można zapłacić??

150

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Kolega kupił w tamtym roku za 42tyś z 91roku. Wymienił olej i parę drobiazgów i śmiga! To zależy! Warunek dobrego kupna to duuuużo jeździć i duuuużo oglądać, żeby mieć porównanie i nie napalać się na pierwszy lepszy bo przy zakupie pierwszego kombajnu często tak bywa!

151

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Mimo wszystko jak za 514 to nieco duże pieniądze... Piszesz o cenach od 40 do już nawet 60 tyś a za tą kasę to już jest ładny 524 albo jakiś Claas 86 w ładnym stanie... Jak kto woli

E 516 na części
Telefon 695 076 269

152

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Tak Leszku ale ktoś kto szuka 514 to po to, że wydajność i gabaryt względem gospodarstwa jest wystarczający. Co do ceny to jasne są i po 16tyś.

153

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Ogólnie to obejrzałem już z 10 sztuk i wciąż nie mogę się zdecydować. Chyba taki ze mnie kupiec....:) Jeszcze mam w planie obejrzeć ze 2 i muszę się zdecydować na jakiegoś. Jak tak jeżdżę to wszystkie mają jedną lub kilka rzeczy do zrobienia. Są i takie które są drogie a są w gorszym stanie od tych tańszych. Na żniwa muszę mieć maszynę bo jest problem co roku z koszeniem i koszę jako ostatni jak się kogoś uprosi......:(

154

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Obecną 514 co mam to kupiłem w trakcie żniw a zanim ją kupiłem to widziałem w pracy u gościa jak nim kosił. Wszystko elegancko i cichutko chodziło, silnik też jak powinien. To była najlepsza okazja do oceny kombajnu. Jak go wtedy oglądałem to nawet nie myśla lem że kupię kombajn ale za kilka dni 516 zaczęła strajkować no i wyszło jak wyszło

E 516 na części
Telefon 695 076 269

155

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Ricky i bardzo dobrze! Chętnie bym z tobą pojeździł bo lubię uczestniczyć w oględzinach ale samo życie!

156

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Ricky a w Trzebnicy nie ma już handlarza? bo kojarzę jakieś ogłoszenia z Trzebnicy. Ja swoją 512 kupiłem w Wiszni Małej tam gdzie teraz te traktorki z Japonii są.

157

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Bartek dobrze piszesz ja tez pierwszą 512 z Trzebnicy sprowadzałem Taczów Mały jakoś tak handlarz wszystko ściągał taki mały złotem obwieszony, to było 15 lat tamu

158

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Znam gościa to ze 4 km przez pola od mojej wioski:) heheh mały i złotem obwieszony:D no gość ściąga dalej klamoty ale ja z nim interesów nie chcę za bardzo robić:D Jutro jadę jeszcze obejrzeć chyba ładną sztukę:) Mam nadzieję że to będzie ten którego od 2 miesięcy szukam.....:_)

159

Odp: Fortschritt E514 Perkins

Ricky napisał/a:

Znam gościa to ze 4 km przez pola od mojej wioski:) heheh mały i złotem obwieszony:D no gość ściąga dalej klamoty ale ja z nim interesów nie chcę za bardzo robić:D Jutro jadę jeszcze obejrzeć chyba ładną sztukę:) Mam nadzieję że to będzie ten którego od 2 miesięcy szukam.....:_)

Interesów robić nie musisz, ale zobaczyć możesz, może to czego szukasz jest pod nosem. Ja u niego kupiłem i to był pierwszy kombajn, który oglądałem. W tym roku będzie 10 sezon i gdybym miał wybór to kupiłbym go jeszcze raz.

160

Odp: Fortschritt E514 Perkins

bartek napisał/a:
Ricky napisał/a:

Znam gościa to ze 4 km przez pola od mojej wioski:) heheh mały i złotem obwieszony:D no gość ściąga dalej klamoty ale ja z nim interesów nie chcę za bardzo robić:D Jutro jadę jeszcze obejrzeć chyba ładną sztukę:) Mam nadzieję że to będzie ten którego od 2 miesięcy szukam.....:_)

Interesów robić nie musisz, ale zobaczyć możesz, może to czego szukasz jest pod nosem. Ja u niego kupiłem i to był pierwszy kombajn, który oglądałem. W tym roku będzie 10 sezon i gdybym miał wybór to kupiłbym go jeszcze raz.

Bartek moja 512 w tym roku będzie miała 15 sezon żniwny nić przy silniku nie ruszane choć ostatnimi laty ma już lekko