Odp: Nasze agregaty

A tak wyglądał przed remontem
http://www.fotoload.pl/123aa23/6ed06698ef0e7dfe5a1e0fa3ee7de20e899_min.jpg
http://www.fotoload.pl/123aa9/65a484f58222028889956b040edd4d4d550_min.jpg
http://www.fotoload.pl/123aa20/f6984cace11de9260fc1086cc89a04571601_min.jpg

Odp: Nasze agregaty

Nikt nie napisze nic pozytywnego i nie da mi plusika za taką modernizacje?????
Z czegoś takiego
http://www.fotoload.pl/123aa39/6f2c492322d66b6adb178650ef6d8fd317790_min.jpg
Na taki ładny agregacik
http://www.fotoload.pl/123aa33/8ab42e28472c00e5c52f01e9faad661815335_min.jpg

203

Odp: Nasze agregaty

Mogłeś robić takim jak był nikt Ci nie kazał go reanimować , a plusika dam żebyś nie płakał.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

204

Odp: Nasze agregaty

To zależy na czym polegała ta reanimacja, bo z tego co widzę to przekonstruowana wieżyczka, nieszczęśliwie moim zdaniem, bo poprzednio była solidniejsza i trochę farby, a farba słabo uprawia ziemię. Plus należy Ci się za zapał i pracowitość to fakt, ale prawda wyjdzie w polu jak poodpadają ramiona

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

205

Odp: Nasze agregaty

Może ramiona  nie odpadną tongue +

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

206

Odp: Nasze agregaty

Łaszczuś Żarska podobno farbą pola nie uprawisz ale ile trzeba się robić żeby coś pomalować więc plusik leci.

Odp: Nasze agregaty

Szczerze? Po tym co teraz przeczytałem to mam ***!!! Chuj mi w dupe!!! Jeśli ktoś mówi, że taka odnowa agregatu równa sie z gównem, bo farba nic nie znaczy. To już moje kilkanaście godzin na rozbieranie, czyszczenie, malownaie, kompletowanie i zkładanie to jest poprosu nic??? Dodajcie Ku*****a swoje foty jak coś odnawiacie! Najlepiej zapierdlać w polu starym złomem i aż go rdza pier**l i wtedy dopiero się martwić hmm Chciałem pokazać, że nawet zajechana maszyna przy zaangażowaniu, i dobrych chęciach może stać sie jak nowa. I co do mnie dotarło? Że większoć chuj w to wbija!!! dzięki wielkie za wasze pochwały. ***:/

208

Odp: Nasze agregaty

Chyba jesteś pierwszy co skamłał o plusiki a modernizacji to tam żadnej nie widzę co najwyżej renowację ,i te wulgaryzmy zostaw u siebie w domu bo to nie przystoi dorosłemu facetowi tak publicznie się wyrażać .

209

Odp: Nasze agregaty

Ale remont zrobiłeś dla siebie a nie dla innych i najważniejsze że ty jesteś zadowolony i twoje oko,chyba że robiłeś to dla + + +

210

Odp: Nasze agregaty

Scoda wychodzi na to że dla ++ , Koseś bardzo trafna wypowiedż .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

211

Odp: Nasze agregaty

Nie unoś się kolego, ja jeszcze u siebie niczego nie malowałem, bo i po co kłaść warstwę farby na popękaną ramę, Zamiast farby postawiłem klamota po sezonie obok spawarki i spawałem po kolei wszystkie połamane elementy żeby na wiosnę tylko zapiąć i w pole. Mój agregat jest jeszcze starszy od Twojego, dzisiaj wygląda tak http://img402.imageshack.us/img402/9554/img0026vt.jpg
Nie mam szacunku ani sentymentów dla złomu, jak wymalowany by nie był - ważne żeby spełniał swoją rolę, bo jak nie to na busa i do huty. Kosztował na jesień nieco ponad 2 zł/kg z transportem i jego wartość wzrosła o 25 wymienionych redlic. Tak ogólnie to dalej jest to tylko kupa złomu do ciągania po polu i jedyne co jej może pomóc to odrobina smaru na wiosnę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

212 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-01-14 13:42:08)

Odp: Nasze agregaty

Ja tam na plusy nie jestem zacięty , z początku mi zależało teraz jak ktoś da dobrze  nie da też dobrze jestem za duży żeby takimi rzeczami się przejmować . Ja maluję z konieczności .
Teraz jak fotę wstawiam to żeby zostało dla potomnych coś wartościowego  smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

213 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2012-01-14 13:50:33)

Odp: Nasze agregaty

Łaszczuś Żarska ja dam Ci  -----  za te wszystkie wulgaryzmy.
Praktycznie każdy dał Ci + i skomentował .... Komentarze mogły być trochę złośliwe ale nikt
nie napisał " po h... to robiłeś? "
Twoja reakcja  jest co najmniej tak jakby Cię wszyscy forumowicze wyśmiali
" Jaki głupi maszyny maluje!!!!! hahahahah"
Nic takiego nie miało miejsca.
Więc -------- ( tylko jeden)

zawsze możesz "edytować" swoją wypowiedź ja  wtedy "edytuje" swoją ocenę
Pozdrawiam
No i co tu gadać ładne malowanie oby się  farba trzymała,  jaką farbą malujesz?


MAREKPE co to jest to za agregatem? Kosy nie masz? Albo kozy?? wink

214

Odp: Nasze agregaty

mój drapak od c360 ma tylko jakieś marne resztki szarej oryginalnej farby ale na razie go nie maluje bo używam go tylko raz w roku jak matce pod warzywniak uprawiam.

215

Odp: Nasze agregaty

Krzysiek napisał/a:

MAREKPE co to jest to za agregatem? Kosy nie masz? Albo kozy?? wink

To za resztkami płotu to działka sąsiada. Koleś z Wrocławia kupił od miejscowego żula dom z działką i na razie zagospodarował połowę tej działki. Reszta wygląda jak na zdjęciu. Kiedyś ogrodził to siatką leśną, potem słupki się poprzewracały i tak już zostało.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

216

Odp: Nasze agregaty

ja uwżam ze malowanie to jest wydatek, bez ekonomicznego uzasadnienia, ale prawda jest taka ze przyjemniej sie pracuje ładnym sprzętem więc nie daje ani + ani -

Rolnik z powołania:-)

217

Odp: Nasze agregaty

Farba też zabezpiecza. Rozrzutnik robiłem to w zakamarki smar z olejem a gęsta farba na reszte.

218

Odp: Nasze agregaty

ja mu dam  plusa za robocizne...   i ma chłopak racje niech maszyny  chociaż troszke wyglądają ...  a nie ryszawy się będzie po drodze sypał ...  puszka farby 20zł  do tego  troszkę chęci  i  z kawałka zardzewiałęgo złomu można coś zrobic ...   bo jak nic nie będziemy robic w kierunku wyglądu  to   nigdy nie wyjdziemy z tego określenia że polskie rolnictwo to kupa złomu .. a tak to stare jest piękne ...  dla porównania   więc po jasną cholere  czasami ktos maluje  ciagnik ?? big_smile  nie stoje ani po tej stronie ani po tej .. ale ma chęc i chce się pochwalic prosze bardzo po to jest forum smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

219

Odp: Nasze agregaty

Jak to mój sąsiad mówi "farba nie ciągnie" jak jest czas to sie maluje sprzet to prawda ladniej wyglada, ale gdy czasu nie ma to najwazniejsza zasada jest poprawne działąnie i tyle.

220

Odp: Nasze agregaty

Łaszczuś Żarska trochę przesadziłeś ja kumplowi też taki złom remontowałem trzeba było go rozkręcić na atomy ,boszówką poczyścić gdzie się nie dało to ręcznie, pospawać, dołożyć gdzie brakowało materiału ,dwie warstwy farby po 40zł puszka a poszło 6 ,odbudować mocowania wałków,dołożyć sprężyny żeby lepiej dociskało wałki bo oryginalnie to jakiś niespełna rozumu to konstruował ,poustawiać graczki a i tak jak byś ich nie ustawił to nie będą zgrywać,pomalować wszystkie graczki i wymienić końcówki.Powiem że świetna zabawa.