121

Odp: Nasze agregaty

smile no i tak ma biegac big_smile  ale na jesień przy drugim przejeździe troche płycej pójdzie na 3 III big_smile zobaczysz big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

122

Odp: Nasze agregaty

no i co to za radosc z pracy xD
kiedys c-355 do 2,60 i jedziemy a tu chwila i pol pola nie ma ;p
a i w jakim stanie byly lapki twojego Rau??

123

Odp: Nasze agregaty

w moim agregacie szczeże mówiąc nie ma 4 łapek reszta ma nowe szpice pozakładane .. przynajmniej były jak go pierwszy raz używałem

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

124

Odp: Nasze agregaty

My przy swoim zrobilismy cos takiego :

Stare
http://img171.imageshack.us/i/img2181l.jpg/
Nowe
http://img156.imageshack.us/i/img2182s.jpg/

roboty troche bylo ale mysle ze warto bylo

125

Odp: Nasze agregaty

a nie pourywają się na spawach ??

126

Odp: Nasze agregaty

panowie mam na oku agregat forsza  5 m warto brać go i jak on się sprawuje

127

Odp: Nasze agregaty

forszaj da rade   a ile ma wałków z tyłu 2  czy jeden bo z tymi 2 lepiej bryły rozbija  bierz i się nie zastanawiaj

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

128

Odp: Nasze agregaty

Sprawuje się dobrze. Jakie ma wałki i ile trzeba za niego dać ?

129

Odp: Nasze agregaty

jesli ma podwojne wałki z tylu to na lekiej ziemi sie zapycha.

130

Odp: Nasze agregaty

SCORPION czy pracowałeś już na tych przyspawanych łapkach? Powiedz czy nie poodpadały? Ja cynki do bron przedłużałem w podobny sposób, ale od czasu do czasu któryś się urwie- zastanawia mnie to.

131

Odp: Nasze agregaty

trzymaja i zaden nie odpadl ani nie ma takiego zamiaru, kupione byly za szerokie wiec wszystkie skuwalismi zeby je zagiac troche do srodka, sprawuje sie dobrze, w tym tygodniu moze nagram jakis filmik albo cos takiego

132 Ostatnio edytowany przez Fenol (2010-04-18 16:54:56)

Odp: Nasze agregaty

staruszek kupił właśnie agregat forszaja 5,2m z pojedynczym wałkiem, ma sporo gliny. Pracowałem tym zestawem magia! pięknie uprawia, duży wał pięknie rozkrusza glinę, a jak pola ubywa, hoho. zestaw ten chodzi z 6, w forszaju też nie będzie problemu. ojciec dał 4300zł koła były zapieczone i zardzewiały, bez spawów i wzmocnień.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

133

Odp: Nasze agregaty

no jednak Forsz to ma uciag,szczegolnie po ostatnim podkrecaniu na pompie ;p
my tez rozgladalismy sie za Forszem agregatem ale akurat nic nie bylo i sie ten Rau trafil ktorego tez polecam wink

134

Odp: Nasze agregaty

no i kupiliśmy agregat  forsza 5,2 pojedynczy wałek ładny za 2200

135

Odp: Nasze agregaty

no to ladna cena, gratulacje ;p

136

Odp: Nasze agregaty

http://allegro.pl/item1031289167_agrega … 5_8_m.html

Myślicie ze 303 da rade to pociągnąć? bo zastanawiam się nad kupnem

137

Odp: Nasze agregaty

Wszystko zależy od tego jakie masz ziemie ja mam ficka 5,2 i daję radę z szerszym było by gorzej myślę że w moim przypadku ten frick to max. Nie zaryzykowałbym kupna tego agregatu bez próby.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

138

Odp: Nasze agregaty

Ziemia średnia. Klasa 3 i 4. Tylko właśnie ja nie mam jak sprawdzić bo ten agregat jest ode mnie 100km

139

Odp: Nasze agregaty

kamil4993 poważnie się zastanów dam taki przykład do jelonka 140 koni kupił talerzówkę 5m i on włóczy się z nią tylko jak kont ma na zero ale gość się wstydził mniejszą zapiąć bo mtz śmigają z 3 metrowymi ale wszystko zależy od ciężaru sory morze nie na temat ale nikt za ciebie tej decyzji nie podejmie myślę że 5m to max poco wstyd se robić i palić nie najtańsze paliwo

140

Odp: Nasze agregaty

Może i macie racje. Mam jeszcze na oku podobne cudo tylko że jeden ma 4.8m a drugi 5.2m. Więc wybiorę któryś z tych..