241

Odp: A oto i my we własnej osobie

Koseś masz rację z tą robotą na wsi ale pod warunkiem że obejście wszystkiego  masz  dobrze przemyślane . I wyręczają Cię maszyny . Jednak jeśli ktoś nadal  zasuwa więcej  ręcznie to nie będzie miał czasu podrapać się w głowę . Bo znam takie przypadki . Też masz rację z tymi  genami społeczeństwo robi się coraz słabsze . To przez te wygody smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

242

Odp: A oto i my we własnej osobie

Ja gnój wywalam i paszę zdaje ręcznie to czasu zbyt dużo nie mam... a na tą chwilę nie mam wolnych  środków finansowych na budowę nowej obory czy przebudowę dotychczasowej...

243

Odp: A oto i my we własnej osobie

Każdy orze jak może.Ja jako że ojciec jeszcze młody (54 lata) pracuje i w każdej wolnej chwili pomagam  w gospodarstwie.Nie ma co narzekać, że jest źle.Narobić się trzeba ale zawsze przynajmniej na swoim.Sebastian musimy umówić się na jakieś piwo kiedyś bo aż wstyd że mieszkamy tak blisko siebie, a się nie mieliśmy okazji spotkać.

244 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2013-03-30 22:59:49)

Odp: A oto i my we własnej osobie

Kamilz jaki wstyd tak już jest . Może na odpustowej w Węgrze  lub Rostkowie smile  Łatwo mnie rozpoznać  po samochodzie .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

245 Ostatnio edytowany przez Bendek (2013-03-31 19:59:48)

Odp: A oto i my we własnej osobie

Pany ----->Przasnyrz i podobne..... bede we wtorek w Waszych okolicach to na jakąś kawuche sie ustawimy.....

edit:


Ja myślałem o rozwoju ale szczerze......nie wiem czy to dalej ciągnąć....100 tysi w bydło...o maszynach nie wspomnę.... a na dzisiaj jestem po tysiu / sztuce w plecy......

Ku*****a!

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

246

Odp: A oto i my we własnej osobie

Gdzie tam dokładnie będziesz?

247 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2013-03-31 22:57:57)

Odp: A oto i my we własnej osobie

Jeśli się nie mylę to Bendek zawita bardzo  blisko mnie ?  smile Ale jak dojedzie tongue

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

248

Odp: A oto i my we własnej osobie

Życie trzeba sobie ułatwiać, mamy kilka własnych koni i kilka na pensjonacie. Co tydzień trzeba wyczyścić 12 boksów z obornika. Do tej pory wywoziliśmy to taczkami, ale na wiosnę instalujemy taśmociąg który będzie w korytarzu między boksami a gdy nie będzie używany to będzie podwieszony pod sufitem żeby nie przeszkadzał. Myślmy o jakiejś stacjonarnej sieczkarni żeby nią wyrzucać obornik z końca taśmy na pryzmę. Ale zobaczymy, na razie to tylko plany.

249 Ostatnio edytowany przez jano323 (2013-04-01 08:54:20)

Odp: A oto i my we własnej osobie

nie no     temat robi się ciekawy , morze wstawcie tu foty swoich świń,krów i  gnoju będzie ciekawiej lol

250 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2013-04-01 10:51:39)

Odp: A oto i my we własnej osobie

Jestem zbyt brzydki a moja żona za ładna żeby tu się pokazać. A poważniej, to nie mam zdjęcia nas troje. Mam ślubne sprzed 24 lat, córki z przed 20. Będzie trzeba zrobić sesję zdjęciową.
Androl, ale nawywijałeś.

251

Odp: A oto i my we własnej osobie

Sławek ale ja Ciebie znam od lat Ty to przecież Ten w  środku big_smile
a tak w ogóle " nie ma brzydkich kobiet tylko czasem wina brak "

252 Ostatnio edytowany przez Laszek (2013-04-01 19:43:03)

Odp: A oto i my we własnej osobie

I tak samo zawsze można wypić w towarzystwie zdrowie pięknych kobiet... które miejmy nadzieje dojdą do towarzystwa smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

253

Odp: A oto i my we własnej osobie

cytat z filmu Party przy świecach
zdrowie pięknych pań (wznoszący toast wymownie popatrzył na gospodynię i powiedział) no i gospodyni

254

Odp: A oto i my we własnej osobie

u  mnie sie mówi zdrowie pięknych pań...może jeszcze przyjdą!

255

Odp: A oto i my we własnej osobie

Napijmy sie wódeczki , zaraz przyjadą dupeczki.

mdw

256

Odp: A oto i my we własnej osobie

albo na odwrót smile

257

Odp: A oto i my we własnej osobie

A oto Ja Chłopaki we własnej osobie zdjęcie trochę dziwne ale co tam tongue

http://imageshack.us/photo/my-images/580/oz1l.jpg/

GG 16238418

258

Odp: A oto i my we własnej osobie

to chyba nie służba więzienna ? big_smile

259

Odp: A oto i my we własnej osobie

Ja pierdzielę klawisz we własnej osobie smile

260

Odp: A oto i my we własnej osobie

z tego co widze to nie jedyny klawisz w tym forum big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile