41

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Gratulacje!!! córka czy syn?

42

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

bartek pisz bo poszły już zakłady smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

43

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

watpię by był w stanie pisac smile) ale  jak wstanie i wróci do żywych to wam powie tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

44

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Duuuże gratulacje !!!!!

45

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Gratulację  :d smile

46

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Gratulować czy nie o to jest pytanie  big_smile  Z początku to i fajnie małe to i takie ładne   ale potem to już  różnie , ja jak mały byłem miałem kolkę to cały czas płakałem a i grzeczny nie byłem i nie jestem  big_smile :satan:  No ale Gratuluję jednak  smile :beer:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

47

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Gratulacje:)

48

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Druga córa, ale może ta będzie bawić się lalkami, bo starsza Marysia (4 lata)zwana córeczkiem  to tylko kombajn, traktor z papugiem i popryskiwacz ma do zabawy inne żeczy mogą nie istnieć. Co do nieprzespanych nocy to Marysia przez 18 miesięcy tylko cyca doiła tak po 8 razy przez noc.
  I jeszcze jedno - jakieś podpowiedzi co do imienia bo jeszcze nie wybrane.

49 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-07-05 23:06:45)

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Ja chodziłem do rolniczej z jedną  Marysią . Wyższa ode mnie i kobita mocna big_smile No i ten  charakterek .
Bartek a masz jakieś propozycje co do imienia ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

50

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

To tak jak u mnie też dwie córki starsza to istny mechanizator ale młodsza to już kasa zakupy i ganianie po wiosce .A na imię moja propozycja to Karolina a dlatego że wszystkie jakie znam to nie zależne i przebojowe dziewczyny .

51

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

moja żona ma siostrę bliźniaczkę jak to mówił mój teść miał nadzieję że będzie syn a tu dwie córki i to jednakowe smile a co do imienia to może Magda?

52

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

MAgda smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

53

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Magda to żony siostra, raczej odpada. Karolina jest brana pod uwagę, ja myślę o Zosi, ale znowu Marysi się nie podoba i tak w koło. Mam czas do poniedziałku, może wypracuje jakiś kompromis.

54

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Bartek sam mam córki Magdę i Karolinę smile

55

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Bartek - GRATULACJE
a ja zostałem tatą "pierwszy raz". We łbie troche mi sie priorytety zmieniają...taki mały człowieczek a tak namiesza w życiu, człowiek inaczej zaczyna spogladać na to wszystko.

56

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

A ja mam Zosie siostrzenice, istna samosia  smile

57

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Agata , Wiktoria, Żaneta,   może ? smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

58

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

też mam Karolinę ;-) .... Ewa w drodze

59

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Monika Marta Małgosia wink

60

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

na tom forum jest ksiądz rolnik no to morze by ochrzcił tak  np. przy niedzieli ? co wy na to ?