101

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

a co wy dziewczyn nie umiecie podrywać czy się wstydzicie big_smile

102

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Powiem jedno , ach ta dzisiejsza  młodzież ... smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

103

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Albo jak to mój kumpel wspomina "jak to było za kawalera" smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

104

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

krzychu napisał/a:

a co wy dziewczyn nie umiecie podrywać czy się wstydzicie big_smile

To nie jest takie proste. Ja do dziewczyn mam śmiałość jak mało kto. Poderwać pierwsza lepsza to nie jest wielki problem, ale znalezienie tej jedynej to juz inna bajka

Rolnik z powołania:-)

105

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Nie bądź taki wybredny  wink

106

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

chyba lepiej mieć jakąś pierwszą lepszą jak żadną bo jak to mawiał święty Łukasz ręką ch*ja nie oszukasz big_smile

107

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

pajej to ty w złych miejscach szukasz... ja w średniej szkole żadnej nie znalazłem, na policealnych szkołach też szukałem i nic. Na dyskotekach to tak jak mówisz "pierwsze lepsze" (albo i nie)...
ja moją kobietkę znalazłem przez gg. Młody nie miał co robić to szukał w okolicy z jaką by tu popisać wieczorami i tak się złożyło że jednej komputer padł i trzeba było naprawić. Więc jako że się znałem to i naprawiłem... I naprawiam tak do dziś:) ciekawe co będzie jak po ślubie komputer zmieni big_smile
Jak to mawiał mój znajomek : każda potwora znajdzie swego amatora, więc i wam chłopaki na pewno coś się trafi...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

108

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

krzychu napisał/a:

chyba lepiej mieć jakąś pierwszą lepszą jak żadną bo jak to mawiał święty Łukasz ręką ch*ja nie oszukasz big_smile

Ja mam inne zdanie wole juz być sam niz całe życie użerać się z pierwsza lepsza.

Rolnik z powołania:-)

109

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

a kto mówi o całym życiu ? jak ci się znudzi to następna wink

110

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Krzychu a Twoja małżonka zna twoje podejście to tych spraw???

Rolnik z powołania:-)

111

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

zna wink ja już jestem w takim wieku że się zaobrączkowałem coby  starym kawalerem nie zostać big_smile ale wcześniej na brak partnerek nie narzekałem tongue

112

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

No to tylko pogratulować kobiety, ktora godzi się byc z toba dopóki się nie znudzi. Dla mnie Małżeństwo to cos więcej.

Rolnik z powołania:-)

113

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

nie rozumiesz mnie mam 33 lata związałem się na stałe minęły te czasy  kiedy często zmieniałem laski wink

114 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2012-09-13 09:20:26)

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Pajej napisał/a:

No to tylko pogratulować kobiety, ktora godzi się byc z toba dopóki się nie znudzi. ...

Albo na odwrót, ale tego niestety nigdy nie będziesz pewien.

Pajej, spróbuję dać Ci małą radę. Jesteś rolnikiem, więc dobrze wiesz, że żeby znaleźć fajny i najbardziej odpowiadający Tobie kawałek ziemi, to nie jedno pole musisz przeorać i uprawiać jakiś czas... wink Inaczej po latach pojawią się różne frustracje, wątpliwości, chęci na to, czego nie spróbowałeś wcześniej itd., itp. Żeby w miarę wiedzieć co jest dobre, a co nie (dla siebie oczywiście, a nie dla kogoś innego) musisz dysponować odpowiednim warsztatem (w sensie doświadczeń) i sporym materiałem porównawczym... Człowiek, żeby być w miarę szczęśliwym, musi mieć odpowiednie doświadczenia i nie wierz w to co mówią Ci na oazach, pielgrzymkach i tym podobnych spotkaniach, bo to są zwykłe frazesy, slogany i sprytne bajeczki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, a których zadaniem jest tylko mącenie, mieszanie i tworzenie wielu wątpliwości w młodych głowach...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

115

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Piotrek nic dodać nic ująć, plus dla ciebie.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

116

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Chłopaki tyle ładnych dziewczyn chodzi po tej ziemi z Wy nie możecie znależć tej jedynej , może macie za wysokie wymagania albo mało cierpliwości , jednym słowem szukajcie , próbujcie i żeńcie się chłopaki po co macie mieć lepiej ode mnie  , ( ja jestem szczęśliwy ze swoją Anią).

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

117

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

i pamiętajcie księżniczki to smoki już zjadły

118

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Nie obraźcie się ale ja do imienia Ania mam pewien uraz wink Jedna  Ania mnie kiedyś straszyła że jest  w ciąży ze mną ciekawe jak , chyba że wiatropylna była wink  Ja   obniżyłem  wymagania bo  na sponsoring mnie nie stać wink i  zonk hmm  Tak więc szukam dalej :walka: Mówią że tego  kwiatu to pół światu ale trzy czwarte ... .  Na dyskotekach  hm jest dziewczyn ale ledwo od ziemi  odrasta i już kopci i piwem  zapija :wow: No a ja  nie palę i  wypić też nie mogę dużą .  Raz jak jakieś siksy  ciągnęły z  gwinta wódę to  mnie zęmdliło i "szwagra też" i siostrę też   . Już nam picie  nie szło tongue Powtórzę jeszcze raz ach ta młodzież  smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

119

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

heheh ale powiem wam z własnego doświadczenia że najlepsze w "te klocki" są Agaty wink a co do Ciebie Sebastian to weź se prędzej jakąś laskę znajdź bo dostaniesz zwyrodnień stawów ręki i jak będziesz forszajem jeździł big_smile tongue haha

120

Odp: Postanowiłem się podzielić z wami tą wiadomością

Sebastian napisał/a:

Nie obraźcie się ale ja do imienia Ania mam pewien uraz wink Jedna  Ania mnie kiedyś straszyła że jest  w ciąży ze mną ciekawe jak , chyba że wiatropylna była wink

mnie w swoim czasie tez jedna chciała złapać na dziecko. nie pytajcie o czszegoly bo i tak nie powiem.

Rolnik z powołania:-)