41

Odp: Pronar 1221

pietia a co sądzisz o tych chłopakach co ściągają te sprzęty? swoją drogą ciekawe kto kupił od nich leczone zetory 6 nie dawno jeszcze stały

42 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2012-10-05 17:53:36)

Odp: Pronar 1221

pblhnyhhvumjmm,kmmnjvh;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ljkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjkiibbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbt8 yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyykkhh   Co to do cholery jakiś wirus ja tego nie pisałem?

43

Odp: Pronar 1221

Stoja jeszcze do dzis jedynie ma jeszcze ładnego NH. Damian pojechałem zobaczyć bo to stoi 15km od domu i przy okazji wracałęm z pola

44

Odp: Pronar 1221

Nie będę zaśmiecał forum powiem tak po 3 dniach pracy Pronarem 1523 jestem pod wrażeniem jego mocy powiem tak, nie wiele ustępuje w polu NH, a różnica w mocy 35 km na korzyść  NH. Naprawdę czuć moc pod pedałem gazu, i ma umiarkowany apetyt na paliwo.

45

Odp: Pronar 1221

Ruska moc 😎

E 516 na części
Telefon 695 076 269

46

Odp: Pronar 1221

Kupiłeś czy na testach masz? Powiedz coś więcej o tym ciągniku bo nie w temacie jestem.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

47

Odp: Pronar 1221

Spora moc, w miarę tanie części, spalanie ok.. Czego więcej chcieć 😇 wiele kosztował? 😊

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

48

Odp: Pronar 1221

pawelg napisał/a:

Kupiłeś czy na testach masz? Powiedz coś więcej o tym ciągniku bo nie w temacie jestem.

Paweł kupiony Pronar 1523A 2004 rok  ma mały problem z pedałem sprzęgła tam jest podobne rozwiązanie jak było 323 wspomaganie pedału olejowe + wysprzęglik hydrauliczny toś tam poprzedni właściciel kombinował cięgła są pospawane i muszę to wyregulować zgrzytają biegi podczas zmiany. Ogólnie zaskoczenie na duży ++++