481

Odp: problemy z hydraulika

Jakby ktoś potrzebował to mam dwa sprawne rozdzielacze od forsza dwu i trzy sekcyjny.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

482

Odp: problemy z hydraulika

Ktory,ten w zbiorniku?Tego nie sprawdzalem.Moza sprezynka teleportowala sie w pompki wspomagania?

483 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2013-03-27 23:29:15)

Odp: problemy z hydraulika

Ktoś kiedyś omijał  ten zawór ... Ale jak to nie wiem ... Wątpię  żeby aż  tam dotarła ta sprężynka .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

484

Odp: problemy z hydraulika

Ano ten.Coś znalazłem http://i46.tinypic.com/apem9w.jpg

485

Odp: problemy z hydraulika

Dzieki wielkie.Mowilem o tej sprezynce od lewej.Wymienilem ja i brakuje wspomagan.Poskladalem ten zawor,tak jak na tym zdjeciu.Dziwne,ze wszystko chodzilo wczesniej.Po swietach pobawie sie jeszcze z tym zaworem.
Mam pytanie o element drugi od prawej.Czy on wchodzi w ten pierwszy?

486

Odp: problemy z hydraulika

tak

487

Odp: problemy z hydraulika

witam koledzy mam taki problem po wymianie pompy na ruska i uszczelnianiu rozdzielacza pojawilo sie takie zjawisko gdy wywracam przyczepe puszczam dzwigienke a przyczepa sama opada na dol nie wiem czym jest to spowodowane wymiana pompy czy cos w rozdzielaczu pokrecilem

Fortschritt zt 423 a razy 2

488

Odp: problemy z hydraulika

A masz tą małą dźwigienkę przy dźwigni od wywrotu? Może tu przestawiłeś?

489

Odp: problemy z hydraulika

Witam Kolegów Mam Pytanie Pompa Ruska Do Głównej Hydrauliki Jest Taka Jeśli Tak To Gdzie Można Taką Kupić I Ile Kosztuje Pozdrawiam

490 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2013-05-12 13:25:17)

Odp: problemy z hydraulika

No jak to gdzie . W agromie ...  Michu wytłumacz to dokładniej ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

491

Odp: problemy z hydraulika

Grzegorz,o co chodzi z ta dzwigienka?Jak ona dziala?

492

Odp: problemy z hydraulika

ok kolego w agromie ale gdzie bo w moich rejonach to takiego cacka niema
więc dlatego pytam gdzie coś takiegomożna dostać

493

Odp: problemy z hydraulika

Marcin1980 napisał/a:

ok kolego w agromie ale gdzie bo w moich rejonach to takiego cacka niema
więc dlatego pytam gdzie coś takiegomożna dostać

Kolego w Sępólnie w Agromie, prowadzą również sprzedaż wysyłkową

494

Odp: problemy z hydraulika

Marcin 1980 jak byś podał  swoją lokalizację to było by łatwiej ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

495

Odp: problemy z hydraulika

michu23 napisał/a:

witam koledzy mam taki problem po wymianie pompy na ruska i uszczelnianiu rozdzielacza pojawilo sie takie zjawisko gdy wywracam przyczepe puszczam dzwigienke a przyczepa sama opada na dol nie wiem czym jest to spowodowane wymiana pompy czy cos w rozdzielaczu pokrecilem

Jeśli masz trzy sekcje w rozdzielaczu, to środkowa ma pozycję pływającą. Jeśli nawet dwie, to istnieje ryzyko, że pozycja pływająca też w niej jest. Wówczas rozdzielacz "trzyma" tylko w jedną stronę, w drugą spływ jest wolny (dopóki trzymasz dźwignie, olej idzie i podnosi - puszczasz, a olej jest odcinany i wyjście połączone jest ze spływem do skrzyni.
Jeśli zamienisz wąż na drugie wyjście z tej samej sekcji - będzie trzymać.
O ile dobrze pamiętam, to małe dźwigienki powodują zmianę prędkości opadania wink

496

Odp: problemy z hydraulika

no wlasnie helmut tak jak piszesz przed tymi naprawami tak wlasnie bylo podlanczalem pod jedno gniazdo wywracam przyczepe w polowie wywrotu puszczam dzwignie i przyczepa stoi a gdy podlaczylem pod drugie gniazdo podnosze przyczepe w polowie podnoszenia puszczam dzwignie i przyczepa spada tak mialem kiedys przed wymiana pompy i uszczelnianiem rozdzielacza a teraz obojetnie pod ktore gniazdo podlanczam to przyczepa spada spowrotem wina pompy czy cos pogrzebalem w rozdzielaczu

Fortschritt zt 423 a razy 2

497

Odp: problemy z hydraulika

Trzeba więc poczytać za co jest odpowiedzialny drugi obieg pompy, którą wywaliłeś, jeśli nie jest on odpowiedzialny za sterowanie tą funkcją rozdzielacza (sterowanie sekcjami), to coś "popsociłeś" w rozdzielaczu, podczas jego rozbierania/składania. Tylko czy rozbierałeś wszystko w mak? Jeśli rozbierałeś, to moja wiedza w temacie rozdzielacza się tu kończy, mogę jedynie zasugerować, że to on.

498

Odp: problemy z hydraulika

A jak podnośnik działa ? Wszystko ok ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

499

Odp: problemy z hydraulika

za opuszczanie i podnoszenie przyczepy odpowiada rozdzielacz i tam trzeba szukać

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

500

Odp: problemy z hydraulika

podnosnik dziala super podnosi elegancko rozdzielacz nie byl rozbierany w mak tylko wymienialem oringi miedzy sekcjami i pare innych i podkladki miedziane wiec nie wiem co moglem tam poprzstawiac wydaje mi sie ze wszystko zlozylem po staremu wiec moje pytanie do wszystkich tych co wymienili pompe na ruska czy u innych tez tak sie dzieje i bedzie wszystko jasne

Fortschritt zt 423 a razy 2