501

Odp: problemy z hydraulika

Marcin1980 napisał/a:

Witam Kolegów Mam Pytanie Pompa Ruska Do Głównej Hydrauliki Jest Taka Jeśli Tak To Gdzie Można Taką Kupić I Ile Kosztuje Pozdrawiam

Dzwoniłem na początku roku do Agromy Sępólno to by mi taką sprowadzili za 340 złotych produkcji Hydrosila

502 Ostatnio edytowany przez sławek77 (2013-05-13 20:45:39)

Odp: problemy z hydraulika

michu23 napisał/a:

podnosnik dziala super podnosi elegancko rozdzielacz nie byl rozbierany w mak tylko wymienialem oringi miedzy sekcjami i pare innych i podkladki miedziane wiec nie wiem co moglem tam poprzstawiac wydaje mi sie ze wszystko zlozylem po staremu wiec moje pytanie do wszystkich tych co wymienili pompe na ruska czy u innych tez tak sie dzieje i bedzie wszystko jasne

Mam ruską pompę i wywrot przyczepy działa normalnie, jeżeli masz tą małą dźwigienkę na tej sekcji od wywrotu sprawdź czy nie wkręciłeś jej za głęboko. U siebie jak uszczelniałem wycieki na tych dźwigienkach to wkręciłem za mocno tą od podnośnika i po podniesieniu sam opuszczał.

503

Odp: problemy z hydraulika

Witam ! Panowie odnośnie co do tej pompy to chodzi mi o pompe do 303 czy ta ruska pasuje bez problemu czy są jakieś przerubki konieczne a co do tej AGROMY SĘPULNO to jakieś blirzsze namiary morzna by prosić          dzięki i  pozdrawiam

504

Odp: problemy z hydraulika

Kolego tu masz już opisane wcześniej jak to zrobiłem, wrazie problemów pisz na PW:
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php … 99#p104499

505

Odp: problemy z hydraulika

Witam!Pytanko jak by była możliwość o jakieś namiary do tej AGROMY to był bym bardzo wdzięczny i pozdrawiam

506

Odp: problemy z hydraulika

Jeszcze jedno bo w dziale o skrzyni biegów pisałem o pomoc ale nikt nic nie odpisuje więc tutaj zwracam się o pomoc lub jakieś porady .Jak by ktoś mógł tam zajrzeć i coś poradzić to był bym bardzo wdzięczny

507

Odp: problemy z hydraulika

http://www.agromasepolno.pl/
http://agromasklep.pl/sklep/

508

Odp: problemy z hydraulika

dzięki wielkie "pablob24"     a odnośnie coś na temat skrzyni by ktoś pomógł ????

509

Odp: problemy z hydraulika

slawek moze byc to bo wymienialem te grzybki na tych dzwigienkach sprawdze to

Fortschritt zt 423 a razy 2

510 Ostatnio edytowany przez danielos1410 (2016-04-29 08:30:12)

Odp: problemy z hydraulika

Witam czy coś powinno być w miejscu za uszczelką?
http://images78.fotosik.pl/551/95888434cc54925c.jpg

511

Odp: problemy z hydraulika

nie rozumiem pytania przecież widać plastik-oring-plastik

512

Odp: problemy z hydraulika

Witam Panowie czy ktoś pomoże,wymienilem pompe na zregenerowana pierwsza próba podnoszac i opuszczajac ramiona warczalo w rozdzielaczu,wczoraj podczepilem talerzowke i próba na polu dzialanie az sie chciało pracowac,dzis rano znów warczalo przy podnoszeniu jak i opuszczaniu,doczepilem siewnik do talerzowki,całego agregatu ne mogl podniesc siewnik na hydropaku elegancko.Zajrzałem do zaworu za rozdzielaczem a tam 2 podkladki,wyjąłem je pierwsza próba siewnik bez zmian całosc ledwo drgneło,druga próba cos zapiszczało w pompie  i klops hydropak ledwo co podnoi a podnosnik drgnąl i sie zaciał po godz próba i hydropak ledwo ledwo a całosc sie odblokowała i opadla na ziemie,doradzcie mi co robic?dodam ze oleju mam dosc i chodzi o zt 323a,podam numer bo chodzi o czas 785213164,z góry dziekuje

513

Odp: problemy z hydraulika

to wina rozdzielacza na pewno zablokowało się któryś zawór nie pytaj który i gdzie bo nie wiem nigdy nie robiłem tego co gorsza mogłeś uszkodzić pompę ,możesz rozebrać cały rozdzielacz i go wyczyścić albo kupić inny ,jak dojdziesz do ładu z rozdzielaczem to musisz podpiąć zegar i ciśnienie powinno być 160 bar a podpiąć możesz pod gniazdo od przyczepy.

514

Odp: problemy z hydraulika

Moją pompę po regeneracji w Tucholi trafiło po trzecim podniesieniu agregatu. tak wiec Tomek  nie wyrokuj

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

515

Odp: problemy z hydraulika

Kuzyn też miał kilka lat temu problemy z Tucholą. Pługa z ziemi nie drgnęła, pojechał tą pompę zareklamować, zrobili drugi raz i na razie chodzi.

516

Odp: problemy z hydraulika

pompa wymieniona bo pierwsza padła ale efekt ten sam,jakie ciśnienie powinna pompa dawać podłaczając bezposrednio zegar pod nią tzn p[omiędzy pompe a rozdzielacz,bo przy wyjsciu na przyczepy na jednym mam 80 a na drugim 120 juz wiem ze to za mało ale chce najpierw sprawdzic pompe a potem szukac dalej

517

Odp: problemy z hydraulika

160

518

Odp: problemy z hydraulika

160 bezposrednio na pompie?Podłączylem zegar w to miejsce w pompie gdzie jest wyjscie na rozdzielacz nie odpalalem bo sie balem ze coś walnie,krecąc rozrusznikiem,cisnienie skacze 80-120barów

519

Odp: problemy z hydraulika

na zaślepionej to może pokazać 300 a 160 to powinno pokazać jakbyś podłączył się w przewód pompa -rozdzielacz i podniósł  ramiona do końca

520

Odp: problemy z hydraulika

wszystko rozumiem,ale skoro na zaslepionej pompie nie dobije nawet do 160 krecac rozrusznikiem to bedzie pompa?