521

Odp: problemy z hydraulika

pompa lub zawór ciśnienia w rozdzielaczu bo jeśli on nie trzyma ciśnienia to pompa go nie nabije ,trzeba sprawdzić to i to a najlepiej to przełóż pompę na inna i wiele się wyjaśni.

522

Odp: problemy z hydraulika

Witam ponownie.Wymieniłem pompe i bez efektu ale zacząłem kombinować z podkładkami pod zawór no i efekt jest tylko nie wiem czy nie przesadzilem.Moje pytanie jest takie jakie może być maksymalne ciśnienie na wyjsciu na przyczepe.Pozdrawiam

523

Odp: problemy z hydraulika

max 180 bar

524

Odp: problemy z hydraulika

Mam 210 na wolnych obrotach przy zimnym silniku,czy mogą powstac od tego uszkodzenia,narazie sprawdzalem tylko na złaczu pompa jest wymieniona po regeneracji,zreszta bodajze 3cia przed podłozeniem podkladek nie mial sily podniesc a i cisnienie bylo w granicach max 120

525

Odp: problemy z hydraulika

jak ciężko ci wyregulować to zrób jak ja mam czyli wiercisz cylinderek gdzie jest sprężyna od góry wiertłem 10 oczywiście po środku ,gwintujesz 12 ,podkładki wywalasz tylko zakładasz jedną pełną i na koniec wkręcasz śrubę 12 z kontrą i podkładką miedzianą i gwint można lekko silikonem przelecieć i wtedy masz pełną regulacje ciśnienia ,proste smile

526

Odp: problemy z hydraulika

Tam niema ciśnienia, ja wyjąłem z pod tego cylinderka tą dużą podkładkę miedzianą, na zegarze pokazał mi 175 czyli ok. olej się nie sączy nawet się nie bardzo poci.