61

Odp: Ceny części do ciągników

Piotr K to stały bywalec naszego forum, człowiek który ma wiedzę i części do naszych sprzętów, znajdziesz go tu na forum, a najlepiej na liście użytkowników w odnośnikach pod obrazkiem tytułowym forum, napisz mu poprostu wiadomość na "PW" z twoim zapytaniem.

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

62

Odp: Ceny części do ciągników

Karlos, dzwoniłeś może do tego gościa od kół ?

63

Odp: Ceny części do ciągników

ano zapomniałem jutro przedzwonie

no i zadzwoniłem nówki finki nierdzewki nie śmigane czy pasują nie wie ale zawsze można dorobić do ładowarki przerabiał i pasują bieżnik polowy traktorowy

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

64

Odp: Ceny części do ciągników

Witam jak by ktos potrzebował przednich opon polecam gościa ma rosyjskie 360/70x20 cos kolo 700 zł za sztuke
tu sa numery
043- 677-43-21
507-153-303

65

Odp: Ceny części do ciągników

Pietia cena super ale czy niesą za wąskie?

66

Odp: Ceny części do ciągników

Witam mam pytanko ile kosztuje pompa wodna do zt 323a???

Typ traktora-zt323a

67

Odp: Ceny części do ciągników

zadzwoń TUTAJ to nic nie kosztuje a ceny wszędzie są raczej podobne chociaż....

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

68

Odp: Ceny części do ciągników

o kurde 1200 za pompe to kosmicznie drogo wlaściwie dwa razy drożej niż do "6"!!! co to za pompa że taka droga? ona jest tłoczkowa?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

69

Odp: Ceny części do ciągników

To chyba pomyłka ja jak się pytałem niedawno o pompę wodną to wołali niecałe 400zł.

70

Odp: Ceny części do ciągników

ja za pompę nową dałem 260 na allegro i jest ok. a z Elektro sprzęgłem kosztuje 520

71

Odp: Ceny części do ciągników

Fenol to chyba  chodzi o pompę od podnośnika ?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

72

Odp: Ceny części do ciągników

nie usciśliłem moja wina tak chodzi mi o tą od podnośnika 1200 to cena fest! pewnie z niemiec...

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

73

Odp: Ceny części do ciągników

To nie jest wcale drogo bo nowa ok. 2800.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

74

Odp: Ceny części do ciągników

1200 to kosztuje po regeneracji

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

75

Odp: Ceny części do ciągników

:stu::stu::stu::stu::stu::stu::stu::stu: no jak części do John deera

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

76

Odp: Ceny części do ciągników

Wtryskiwacze do 303 u Postolicach 4 sztuki 120 zł;D
Linka od obrotomierza 50 zł;D
Komin nowy-500zł;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

77

Odp: Ceny części do ciągników

DamianBorek napisał/a:

Wtryskiwacze do 303 u Postolicach 4 sztuki 120 zł;D

W tej cenie to nie mogą to być wtryskiwacze. To są same rozpylacze.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

78

Odp: Ceny części do ciągników

same rozpylacze sam kupowałem ale sorki chłopaki albo ja na takie trafilem albo niewiem ale  te koncówki pochodziły dobrze  jakieś pół roku i znów ciągnik kopci jak lokomotywa neutral   
Pytanie do PiotraK po ile ty masz końcówki i jakie to są jednodziurkowe czy wielo ?? i po ile?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

79 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2009-05-30 01:23:57)

Odp: Ceny części do ciągników

No właśnie, sporo jest różnych końcówek na rynku. Jedne lepsze inne gorsze, ale to też zależy na czym kto jeździ.
IFKA chłodzona wodą zawsze ma rozpylacze jednootworkowe i nie dajcie sobie wmówić przez różnych "fachowców", że jest inaczej. Inaczej być nie może, bo to wynika z konstrukcji tłoka. Już z takimi "cudami" ludzie do mnie przyjeżdżali, że aż włos mi się na głowie jeżył. Rozpylacze czterootworkowe ma natomiast IFA chłodzona powietrzem i nie można ich stosować zamiennie.
U mnie sam rozpylacz kosztuje 36zł. Jak ktoś nie ma na czym ustawić wtryskiwaczy, to może mi je podesłać. Jak paczka dojdzie rano, to zdążę odesłać je jeszcze tego samego dnia, a jak kurier/poczta ładnie się uwinie, to już na drugi dzień wtryskiwacze wracają do właściciela. W takim przypadku polecam zakup u mnie na Allegro, bo mam tu wystawioną kompletną regenerację wtryskiwaczy trochę taniej niż normalnie i razem z gratisową podkładką termiczną - http://allegro.pl/item641891048_ifa_for … waczy.html .

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

80

Odp: Ceny części do ciągników

Koledzy mam do sprzedania ciągnik FORTSCHRITT ZT 303 z dokumentami na części. Narazie posiadam praktycznie wszystkie części. Rozmroziłem silnik i postanowiłem go rozebrać. Telefon 691 562 421.