81

Odp: Ceny części do ciągników

rozmroziłeś?!

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

82

Odp: Ceny części do ciągników

Podaj namiary.

83

Odp: Ceny części do ciągników

Ostatnio wymieniałem pompę wtryskową na regenerowaną nie jest to reklama ale u Pantery zapłaciłem tylko 370zł pozostałe ceny od 470 wzwyż

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

84

Odp: Ceny części do ciągników

Adminowi promocje zrobił,wcale się nie dziwie.

85

Odp: Ceny części do ciągników

@mocne255, chyba nie, u Pantery ceny są OK smile

86

Odp: Ceny części do ciągników

To zwracam honor źle zrozumiałem posta,ale tak Adminowi jakaś promocja by się należała.:-)

87

Odp: Ceny części do ciągników

Jak tam jestem nigdy się nie przyznaję

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

88

Odp: Ceny części do ciągników

Adminku dbasz o wizerunek, szacun

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

89

Odp: Ceny części do ciągników

A to tanio chcesz kupić ? Może nowy  lepiej?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

90

Odp: Ceny części do ciągników

A które Ci poleciały? Z czterech, dwa możesz zamienić na zawory ręczne (przedni napęd i blokady) i wtedy będziesz miał dwa w zapasie na preselekcję i 'żółwia'.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.