21

Odp: Mdw 525

To ja wam powiem historie dokładnie tego madelu. W 2008 roku sprowadzony przez swisspol ze strachocina i był na sprzedaż za 85 tysi. po niedługim czasie już był za 80 tysi z zatartym oryginalnym silnikiem Volvo 170km. Potem zniknął z ogłoszeń. Przez około dwa sezony gościu sprzedawał go z okolic Jarocina za dużo mniejsze pieniądze i z silnikiem perkinsa. I tu jest pytanie jaki on ma teraz wsobie dokładnie silnik Perkinsa bo jego nikt nie chciał kupić, Nawet jeden dał zaliczki 1 tyś i też się wycofał. Wrzuć zdjęcie silnika jak zrobisz bo raczej się nie mylę że to jest ten kombajn?

22

Odp: Mdw 525

http://www.fotoload.pl/index.php?id=ebc … 0dab3cc604
smile

23

Odp: Mdw 525

To chyba nie ten . Ten pracował u gospodarza w szczecinie 10 lat.

24

Odp: Mdw 525

a Zdjęcie czyje trzasnełęm teraz, popatrz czy nie ten.

25

Odp: Mdw 525

na bank ten.

26

Odp: Mdw 525

Niby ja ale coś ta historyjka twoja się kupy nie trzyma.

27

Odp: Mdw 525

Wygląda identycznie .

28 Ostatnio edytowany przez Pawel21990 (2012-11-08 21:14:34)

Odp: Mdw 525

blazej serio ja go rozszyfrowałem razem z Adamem. z 5 lat temu był na allegro i się ogłaszał w swisspolu a potem sprzedawał go z walnietym silnikiem. zaraz gdzieś link znajdę.


kurdę linku znaleźć nie mogę już... był gdzieś z 2009 roku... Tamten też miał identyko opony i w tych samych miejscach naklejki swisspol... Oby silnik był taki jak trzeba i był "normalnie zrobiony".

29

Odp: Mdw 525

no ale z tymi silnikami volvo nie ma raczej większych problemów z remontem, kuzyn kupił 527 z uszkodzonym silnikiem, zrobili go i śmiga ino kurzawa, Błażej może potwierdzić

E 516 na części
Telefon 695 076 269

30

Odp: Mdw 525

Laszek napisał/a:

no ale z tymi silnikami volvo nie ma raczej większych problemów z remontem, kuzyn kupił 527 z uszkodzonym silnikiem, zrobili go i śmiga ino kurzawa, Błażej może potwierdzić

ale tu wsadzili potem perkinsa...

31

Odp: Mdw 525

Dajcie spokój chłopakowi wszystko będzie wiadomo w przyszłoroczne żniwa jak się maszyna spisuje.

32

Odp: Mdw 525

wygląda ze to ten sam kombajn ciekawe co w nim jest nie tak ze tak długo sie plątał po ogłoszeniach

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

33 Ostatnio edytowany przez chmielupom (2012-11-09 01:45:31)

Odp: Mdw 525

jesli w tym swisstpol wkladal palce to nic dobrego po czesci nie wrozy bo to kretacze i zdziercy i za przeproszenieniem z gowna bat ukreca i sprzedadza mieszkam w zasadzie blisko bo 40km od nich a czesci zamawiam na 2 koncu polski:/ obym tylko zle ci nie wywrozyl i niech mdw smiga jak najlepiej :beer:

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg

34

Odp: Mdw 525

ten koleś co go miał może go ogarnął... Pietia my tu nie chcemy się z chłopaka śmiać czy coś, my piszemy po prostu jak było. Niech wszystko posprawdza przed żniwami. Jak jest silnik ok i nie za słaby to będzie śmigać smile

35

Odp: Mdw 525

schodki na w tym samym miejscu podgięte i naklejki w tych samych miejscach 100% ten sam

36

Odp: Mdw 525

jestem pod wrażeniem Waszej dociekliwości, ja bym tego nie dokapował.
tak z ciekawości jeżeli opłaciło się robić przeszczep silnika to ile może kosztować remont silnika VOLVO? Czy silniki volvo są volvo czy tabliczka tylko  ze Szwecji a reszta z rzeszy?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

37

Odp: Mdw 525

Panowie zdołowaliście Błażeja miał się nacieszyć nowym sprzętem a wy tu z takimi rzeczami wyskakujecie porównując zdjęcia macie racje wygląda tak samo najważniejsze, aby silnik i cała reszta działała jak trzeba z tego, co pamiętam coś takiego stało faktycznie w okolicach Jarocina chyba przed żniwami było ogłoszenie na allegro.
Najgorsze jak okaże się, że to jakiś przekręt z tym kombajnem wtedy to dopiero będzie problem. Porównując go do naszych 516 lub 517 koszty naprawy mogą być duże.

38

Odp: Mdw 525

Nie widzę podniety. Czym różni się ten kombajn od zwykłej 514 z wyjątkiem większego motoru i kabiny?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

39

Odp: Mdw 525

525 były też z dodatkowym bębnem

E 516 na części
Telefon 695 076 269

40

Odp: Mdw 525

Dajcie spokoj.Jak cos sie zepsulo,to ktos naprawil i dziala.Przeciez to nie prom kosmiczny.Jak sie zepsuje znowu,to sam naprawi i bedzie wiedzial co ma.Wiekszosc rzeczy,ktore kupujemy trzeba doinwestowac w taki,czy inny sposob.