41

Odp: Fortschritt ZT323A

Thesyo napisał/a:

Te gumki to kup sobie zestaw ( guma i kulka bo oryginalna kulka jest za mała) od zetora prawie pasuje bez przeróbek.

Dzięki za odpowiedź, tak też zrobiłem. Roboty nie jest dużo a wszystko sprawdza się w działaniu:)
Nie wiem czy też tak macie ale w moim przypadku tak jest, że jak coś zrobię to coś innego zaraz nawali:uuuu: Jak zrobiłem pompę sprzęgłową, to te gumki przestały drzwi trzymać, jak zrobiłem drzwi to chyba sprężarka padła, bo długo pompuje i to tylko na wysokich obrotach i nie więcej niż 5, a jeszcze wczoraj to bez problemu do 6. No nic trzeba i to naprawić.

42

Odp: Fortschritt ZT323A

zobacz czy gdzieś nieszczelność sie pojawiła mógł przewód pęknąć albo się zsunąć i puszcza powietrze

Nie ma to jak FORTSCHRITT

43

Odp: Fortschritt ZT323A

tomek 323 napisał/a:

zobacz czy gdzieś nieszczelność sie pojawiła mógł przewód pęknąć albo się zsunąć i puszcza powietrze

No właśnie przewody mam wszystkie nowe i jak mi napompuje ciśnienie to trzyma. Niestety nie mogłem jeszcze zajrzeć do sprężarki bo padł mi rozrusznik w  wózku widłowym, i musiałem forsza używać na firmie do przemieszczania palet ( swoją drogą przez te kilka dni jazdy forszem po firmie czułem się  jak słoń w składzie porcelany:) ) Ale teraz chyba już reanimowałem rozrusznik to rozkręcę sprężarkę bo i tak muszę wymienić tę gumkę między głowiczką a kolektorem.