21

Odp: orbitrol

No bo jeśli nie to to co? Jeśli jest olej i pompa jest dobra to powietrze zasysa gdzieś między zbiornikiem, a pompą, my zastąpiliśmy oryginalny przewód giętkim, to wszystko było OK tylko był za cienki, ale było wiadomo co się stało. Po kilku chwilach poszukiwań znalazła się dziurka i chwilę później problem ustąpił.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

22

Odp: orbitrol

dzieki bede patrzyl w tym kierunku

23

Odp: orbitrol

Panowie,  rozbieraliście kiedykolwiek orbitrol od 323a?? Problem mój polega na tym, że zaczął on przeciekać i to strasznie od góry. Jeszcze nie udało mi się go wyjąć ale wygląda, że leci tam gdzie wchodzi w niego drążek od kierownicy. Da się to jakoś uszczelnić we własnym zakresie???

24

Odp: orbitrol

Bez problemu,o-ring 26x3 i kilka 75x2 .Tylko jak będziesz rozbierał to wszystko musisz sobie dokładnie pozaznaczać ,bo poszczególne elementy dają się przestawiać.
ps.daleko masz do mnie?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

25

Odp: orbitrol

Ojanusz a gdzie mieszkasz?? Ja w Staroźrebach. smile

26

Odp: orbitrol

Oooo to macie do siebie około 10km.

27

Odp: orbitrol

Łoniewo ,zapraszam do mnie .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

28

Odp: orbitrol

wczoraj rozebrałem swój orbitrol. okazało się, że z przodu nie ma oringu lecz jest coś podobnego do simeringu lecz trochę inne. w sklepie z uszczelniaczami pierwszy raz coś takiego widzą i mogę mi to dorobić według wzoru. Jak myślicie czy włożenie tam oringu 26 x 3 jak pisał Janusz może rozwiązać kłopot cieknącego orbitrola??? chyba, że wiecie skąd coś takiego wziąć lub też macie inne rozwiązanie tego problemu???

29

Odp: orbitrol

oring 26x 3  jest zupełnie za cienki. postaram sie jutro kupić 25x 3,5 lub 25x4

30

Odp: orbitrol

Zadzwoni do PiotraK to może będzie miał oryginał.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

31

Odp: orbitrol

Wciśnij w uszczelniacz oring,który go rozepcha.U mnie pomogło.

32

Odp: orbitrol

Jutro zadzwonię do PiotraK. wolałbym oryginalny z uwagi na to, że za dużo jest pracy by go wyjąć, żeby tam coś kombinować.

33

Odp: orbitrol

Cześć . Najprawdopodobniej padł mi orbitrol . Od ruska  by pasował ? Jaką powinien mieć  wydajność ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

34

Odp: orbitrol

160cm

35

Odp: orbitrol

Mam orbitrol od 303 za 200 do negocjacji

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

36

Odp: orbitrol

Szukam czegoś  nowego .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

37 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2014-12-09 18:16:41)

Odp: orbitrol

Kupiłem dziś orbitrol Danfoss i nie jestem pewny jak podłączyć. Zawór jest wbudowany i tak
T- spływ do zbiornika
P-pompa
L-skręt w lewo
R/CF- skręt w prawo, choć nie wiem właśnie co oznacza ''CF''
I mam jeszcze;
EF- excess flow czyli jakiś wolny spływ z orbitrola i wydaje mi się że z wyjścia zaworu w przypadku puszczenia zbyt wysokiego ciśnienia przez pompę.
Chcę założyć do jumza, dobrze te oznaczenia rozumiem?

38

Odp: orbitrol

Ja podłączyłem tak jak stary i działa .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

39

Odp: orbitrol

No tak Sebastian, ale ja nie mam w jumzie orbitrola tylko serwo którego chcę się pozbyć, a we wszystkich innych maszynach mam inne orbitrole, z niewbudowanymi zaworami.

40

Odp: orbitrol

W ładowarce jcb też orbitrol ma 5 przyłączy i te piąte jest wpięte do jakiegoś zaworu .