201

Odp: JUMZ 6M / Białoruśka rolnicza, budowlana - różne wersje.

Koledzy to mój pierwszy post. Chcę sobie upolować jakiegoś JUMZa kopareczkę i mam kilka pytań:
- ile to powinno palić na godzinę roboty łyżką (kopanie)?
- czy da radę do niej założyć skarpówkę? Jeżeli tak to jaka podejdzie?
- czy da radę jakoś dorobić do tego ucho do przyczepki? chcę zbierać kamienie z pola czy skąd się da bo mam w planach zabawę kamieniarską i chcę wykopywać oraz zwozić kamyczki smile

202

Odp: JUMZ 6M / Białoruśka rolnicza, budowlana - różne wersje.

Zapomniałem się jeszcze zapytać dwa bardzo ważne kwestie - jak głęboko można tym kopać?? Czy na 3m zejdzie chociaż?? No i jak wysoko można podnosić tą łyżką?? Chciał bym coś taką koparką dźwigać też w górę przy okazji...

203

Odp: JUMZ 6M / Białoruśka rolnicza, budowlana - różne wersje.

Pytanie czy ty chcesz rolniczą czy budowlaną

Nie ma to jak FORTSCHRITT

204

Odp: JUMZ 6M / Białoruśka rolnicza, budowlana - różne wersje.

Macie jakieś pomysły jak wyjać tulejki wtryskiwaczy do jumza? Cieknie mi lekko płyn z jednego i z drugiego delikatnie.  Wolałbym niepotrzebnie nie zrzucać głowicy, a próbowałem wspawać śrubę i niestety pęka i wyrywa się ze spawu. Myślę, ze nie jest zakręcana, bo porównywałem z nowymi na zdjęciach.

205

Odp: JUMZ 6M / Białoruśka rolnicza, budowlana - różne wersje.

tulejki wtryskiwaczy w jumzie są zakręcane taką nakrętką na przecinak odkręcasz ją i weź sobie dotocz ostrym gwintem taki stożek i przyspawaj do niego pręt dłuższy i załóż cos do szarpania i wioo idzie jak trza
ps tulejki wtryskiwaczy są z brązu i mają oring

Nie ma to jak FORTSCHRITT

206

Odp: JUMZ 6M / Białoruśka rolnicza, budowlana - różne wersje.

Dziś wyjałem, ale masakrycznie szło. Jutro zamawiam i niech w końcu wyjeżdża bo w kolejce inne klamoty. tongue

207

Odp: JUMZ 6M / Białoruśka rolnicza, budowlana - różne wersje.

ja już to przechodziłem przy okazji zrobiłem wtryski pompa zrobiona inny traktor jeszcze tylko rozruch musze poprawić i będzie bajka

Nie ma to jak FORTSCHRITT