61

Odp: RENAULT wszystkie modele

wiem że mechaniczne  to mechaniczne .. u nas  w okolicy jest chyba z 5 renat ...  usterki w nich  były takie ,,, w jednej ścięty wieloklin na przednim napędzie przez to przestał działac
w innej zaś  ostatnio ppadła uszczelka pod głowicą , do tego poleciało sprzegło
reszta śmiga

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

62

Odp: RENAULT wszystkie modele

u nas też jeden kupił wiosną Aresa, ładny piękny wycackany , trochę nim zaorał wiosną i zasiał uprawowo-siewnym i zaczął walić kompresją i uszczelka dmuchnięta. Niedaleko mnie jest jeden handlarz co siedzi tylko w renówkach i u niego tak słyszałem że daje sprzęt do dwóch tygodni na test. Widać że nie boi się tego co sprzedaje. Warsztat też ma konkretny i w razie awarii chętnie naprawia a części wszystko z Francji przywozi. Kiedyś u niego byłem to chyba z 15 sztuk tam stało.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

63

Odp: RENAULT wszystkie modele

Mam świadomość, że w używanym ciągniku zawsze coś może się posypać. Z mechaniką nie ma jakiegoś wielkiego problemu, najbardziej o te elektrobajery się martwię, jaki tam stopień złożoności i czy da się to jakoś sensownie naprawiać.
Jest też druga kwestia - czy nie będzie problemu z późniejszą odsprzedażą. Bo mam wrażenie, że ludzie wolą mechaniczne wersje tych ciągników (jak do tej pory ja..).

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

64

Odp: RENAULT wszystkie modele

są fani jednego i drugiego ... jeden woli prostote i niezależnośc a drugi wygodę itp ...  kwestia co ty lubisz ... smile jeśli się nie boisz ewentualnych napraw  to bierz z elektro czyms tam ...  jesli  nie bardzo się tym bawisz bierz mechanikę ... wkoncu   to stara metoda ząb za ząb ,itp

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

65 Ostatnio edytowany przez forszaj303 marek (2015-01-25 00:49:05)

Odp: RENAULT wszystkie modele

Hej odświeże temat ,więc interesuje mnie model 155,54,chciałbym go w przyszłości kupić jak fundusze pozwolą ,chodzi mi szczególnie o to czy dobry będzie do mojego rapida vaderstad 3m .czy one mają silniki z fendta?ile mają KM?jak z tym rewersem i podnośnikiem ,mechaniczne?czy mają uciąg jak forsz? z b200 będzie śmigał?ile one mają wyjść hydraulicznych i jak szybkie w transporcie. Nie są wolniejsze od forszaja?gdzie można ładne kupić? Części dostępne? Dokładnie wszystko o nich.za odpowiedzi z góry dziękuje

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

66

Odp: RENAULT wszystkie modele

Kuzyn jak ma 155.54 to z phx 5 na cieżkich ziemiach nawet i 15km/h poleci ale to zabójstwo dla pługa, ale da radę. Silnik MWM, w transporcie szybki ale dokładnej prędkości to nie znam. Kuzyn właśnie polecał mi przede wszystkim żeby brać z wyposażeniem w pełni mechanicznym

E 516 na części
Telefon 695 076 269

Odp: RENAULT wszystkie modele

A dostane takiego mechanicznego z 98,99roku?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

68

Odp: RENAULT wszystkie modele

silnik mwm skrzynie mechaniczne hydraulika od 3 -8 wyjść mogą być 100% mechaniczne albo z ehr itp w porównaniu do forsza  zetora czy ursusa np1614 to inna bajka =100 zadowolenia  mam znajomego handlarza i kuzyna obaj ściągają z Francji jak co to pisz

Odp: RENAULT wszystkie modele

Dzięki wam chłopaki,tylko żeby kasa szybko sie znalazła.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

70

Odp: RENAULT wszystkie modele

Ja mam renie 90 km to ursus 100 km przy niej to muł,a spalanie bajka.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

Odp: RENAULT wszystkie modele

A do skrzyni normalnie hipol można lać czy jakiś agrol trzeba do nich dawać? a te skrzynie to renault czy jd jakiś?bo nie wiem czy cześci dostane.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

72

Odp: RENAULT wszystkie modele

Claas

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

73

Odp: RENAULT wszystkie modele

hipol to do ursusa i zetora a tu trochę lepszy

74

Odp: RENAULT wszystkie modele

ja u siebie mam agrol. U mnie też dwóch sprowadza dobre renie z francji więc moge Ci ich polecić.

Odp: RENAULT wszystkie modele

Dzięki wam.a jak z częściami do modelu 155,54?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

76

Odp: RENAULT wszystkie modele

Wiesz co ja mam 120.14 silnik mwm i nie ma problemu , u siebie robiłem wtryski dotychczas to w koninie facet ma wszystkie części do reni , a myslę żę 155.54 dużo się nie różni

77

Odp: RENAULT wszystkie modele

głównie turbiną  mocą i oponami

Odp: RENAULT wszystkie modele

To mają tam takie na szerszych gumach?bo w agregacie to by nie grzązł

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

Odp: RENAULT wszystkie modele

Witam ponownie,pisaliśmy o reni 155,54 a zastanawialiście się nad 180, 94,czy dużo sie różni i po ile chodzą

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

80

Odp: RENAULT wszystkie modele

Poszukuje info o seri 14 np 145-14 jak z komfortem spalaniem itd

Rolnik z powołania:-)